Zawody CZAPLA CUP 2019 – sierpień – wyniki live


Czapla Cup, sierpień 2019

Konkurencja PSP, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PSP
I
PSP
II
Razem
PSP
X ./
1 1 ŁUKOWICZ Henryk SENIOR Gdańsk 91 94 185 5 4
2 2 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 90 93 183 2 5
3 2 FRELICHOWSKI Norbert ARDEA Gdańsk 92 91 183 1 6
4 4 NOWACKI Krzysztof GARDA Ostróda 90 92 182 3 5
5 5 SZYPRITT Sławomir EZS Elbląg 89 92 181 1 4
6 6 WILCZYŃSKI Witold ARDEA Gdańsk 91 89 180 5 2
7 6 MACIAKOWSKI Maciej ARDEA Gdańsk 89 91 180 3 3
8 8 WÓJTEWICZ Piotr ARDEA Gdańsk 92 87 179 3 2
9 9 LUKJAŃSKI Wiktor SENIOR Gdańsk 86 91 177 5 2
10 10 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 93 83 176 3 3
11 10 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 86 90 176 1 5
12 10 CHOJNICKI Janusz KSI Gdynia 87 89 176 0 3
13 13 BARAN-BARAŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 85 90 175 4 2
14 13 RADŁOWSKI Michał ARDEA Gdańsk 90 85 175 0 5
15 15 CZYŻEWSKI Maciej ARDEA Gdańsk 84 90 174 1 3
16 16 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 90 83 173 5 2
17 16 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 86 87 173 3 2
18 18 MALCZEWSKA Agnieszka ARDEA Gdańsk 88 84 172 1 2
19 19 ŚNIEŻYŃSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 87 84 171 1 4
20 20 LEWCZUK Michał ARDEA Gdańsk 85 85 170 0 4
21 21 OBERLAN Tomasz ARDEA Gdańsk 80 88 168 2 3
22 21 PLICHTA Karol Ardea Gdańsk 76 92 168 1 5
23 21 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 86 82 168 0 2
24 24 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 88 79 167 3 3
25 24 GRONET Wojciech SENIOR Gdańsk 85 82 167 1 1
26 24 SAMEK Łukasz ARDEA Gdańsk 87 80 167 0 3
27 27 FELSKOWSKI Marek ARDEA Gdańsk 87 79 166 4 2
28 27 GROCHOWSKI Marcin TARCZA Starogard Gdański 88 78 166 2 1
29 27 JASIŃSKI Jan GROT Puck 80 86 166 0 4
30 27 POJAWA Wojciech GARDA Ostróda 82 84 166 0 3
31 27 NOWOSAD Janusz ARDEA Gdańsk 86 80 166 0 2
32 32 GARBACZ Jakub ARDEA Gdańsk 79 86 165 1 3
33 32 SURWIŁO Jan ARDEA Gdańsk 79 86 165 1 2
34 32 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk 83 82 165 0 3
35 35 MICHNICZ Zbigniew ARDEA Gdańsk 81 83 164 0 1
36 36 TRACZ Grzegorz ARDEA Gdańsk 79 84 163 1 3
37 36 HOSZARD Jarosław ARDEA Gdańsk 80 83 163 1 2
38 38 NOSTITZ-JACKOWSKI Mateusz ARDEA Gdańsk 78 84 162 1 4
39 39 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 79 82 161 1 2
40 39 ZIELIŃSKI Rafał ARDEA Gdańsk 76 85 161 0 2
41 41 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 87 73 160 2 1
42 41 MAJOREK Maciej GROT Puck 86 74 160 0 0
43 43 PIESIEWICZ Radosław KSK"Perkun" 80 79 159 1 4
44 43 ANTCZAK Marcin ARDEA Gdańsk 86 73 159 0 2
45 45 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 83 75 158 1 1
46 45 KOZAK Karol PERKUN Miszewko 77 81 158 1 1
47 47 MACIDŁOWSKI Jacek ARDEA Gdańsk 82 75 157 0 2
48 48 BUDNIK Barbara ARDEA Gdańsk 76 79 155 1 0
49 48 BAŚCIK Bartosz KS Gdańsk 82 73 155 1 0
50 48 SIELEWICZ-HOSZARD Elżbieta ARDEA Gdańsk 76 79 155 0 1
51 51 AMIROSŁANOWA Olesia Ardea 77 77 154 1 4
52 51 TCHÓRZEWSKI Andrzej ARDEA Gdańsk 73 81 154 0 3
53 53 WRÓBEL Witold ARDEA Gdańsk 80 73 153 0 4
54 53 MIKULICZ Włodzimierz KS Gdańsk 77 76 153 0 2
55 55 PIESIEWICZ Bruno WKS"Flota" 71 81 152 0 2
56 56 WIERZBICKI Michal Perkun miszewko 73 78 151 1 0
57 57 KOCHANOWSKI Filip ARDEA Gdańsk 79 71 150 1 1
58 58 TUNIN Jerzy ARDEA Gdańsk 72 76 148 0 3
59 59 SPUŚ Paweł ARDEA Gdańsk 67 79 146 0 0
60 60 WOŹNIAK Marcin ARDEA Gdańsk 80 64 144 1 1
61 61 PAWŁOWSKI Jakub ARDEA Gdańsk 73 70 143 0 3
62 62 MACH Maciej ARDEA Gdańsk 73 67 140 0 3
63 63 PUWALSKI Marek ARDEA Gdańsk 65 72 137 0 0
64 64 VERDON Peter ARDEA Gdańsk 77 57 134 3 0
65 65 SUDA Piotr ARDEA Gdańsk 60 72 132 0 0
66 66 LEBIECKI Maciej ARDEA Gdańsk 66 61 127 1 0
67 67 SUGIER Mariusz PerkunMiszewko 60 63 123 0 2
68 67 DRANIEWICZ Mariusz GARDA Ostróda 60 63 123 0 2
69 69 DABROWSKI Pawel Ardea 48 67 115 0 1
70 70 OKUNIEWSKI Tomasz KS Gdańsk 52 60 112 0 1
71 71 DZWONKOWSKI Ariel ARDEA Gdańsk 47 62 109 1 0
72 72 ZACHAREK Kamil Ardea 57 45 102 0 0
73 73 MORGULEC Wiktor ZKS 41 60 101 1 0
74 74 GŁUCH Jacek ARDEA Gdańsk 30 62 92 0 0
75 75 ŁAGODZKI Włodzimierz KSOŚwidnica 40 40 80 0 0
76 76 HEIMOWSKI Zenon ARDEA Gdańsk 39 40 79 0 0

Konkurencja PCZ, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PCZ
I
PCZ
II
Razem
PCZ
X ./
1 1 FRELICHOWSKI Norbert ARDEA Gdańsk 93 94 187 0 9
2 2 NOWACKI Krzysztof GARDA Ostróda 91 93 184 8 2
3 3 LUKJAŃSKI Wiktor SENIOR Gdańsk 89 94 183 2 7
4 4 ŁUKOWICZ Henryk SENIOR Gdańsk 89 93 182 3 4
5 5 CHOJNICKI Janusz KSI Gdynia 89 92 181 4 5
6 5 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 92 89 181 4 3
7 7 WILCZYŃSKI Witold ARDEA Gdańsk 89 91 180 1 7
8 8 SZYPRITT Sławomir EZS Elbląg 88 91 179 2 3
9 9 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 86 91 177 4 4
10 10 MACIAKOWSKI Maciej ARDEA Gdańsk 84 92 176 2 1
11 11 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 85 89 174 0 5
12 12 RADŁOWSKI Michał ARDEA Gdańsk 81 92 173 3 1
13 13 NOWOSAD Janusz ARDEA Gdańsk 85 85 170 0 3
14 14 POJAWA Wojciech GARDA Ostróda 86 83 169 2 1
15 15 HOSZARD Jarosław ARDEA Gdańsk 84 83 167 2 4
16 16 MALCZEWSKA Agnieszka ARDEA Gdańsk 85 79 164 3 1
17 16 BARAN-BARAŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 77 87 164 2 2
18 16 MICHNICZ Zbigniew ARDEA Gdańsk 82 82 164 2 1
19 16 LEWCZUK Michał ARDEA Gdańsk 83 81 164 0 1
20 16 SURWIŁO Jan ARDEA Gdańsk 82 82 164 0 0
21 21 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 84 79 163 2 0
22 22 GROCHOWSKI Marcin TARCZA Starogard Gdański 82 80 162 0 2
23 23 MAJOREK Maciej GROT Puck 85 75 160 0 4
24 24 SAMEK Łukasz ARDEA Gdańsk 82 76 158 0 0
25 25 WÓJTEWICZ Piotr ARDEA Gdańsk 79 78 157 0 3
26 26 JASIŃSKI Jan GROT Puck 71 84 155 0 2
27 27 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 72 82 154 0 1
28 28 NOSTITZ-JACKOWSKI Mateusz ARDEA Gdańsk 75 78 153 0 3
29 29 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 86 66 152 2 1
30 30 PIESIEWICZ Radosław KSK"Perkun" 77 74 151 1 1
31 30 FELSKOWSKI Marek ARDEA Gdańsk 76 75 151 0 1
32 32 PIESIEWICZ Bruno WKS"Flota" 74 74 148 0 0
33 33 BAŚCIK Bartosz KS Gdańsk 80 67 147 1 2
34 34 ŚNIEŻYŃSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 68 78 146 1 0
35 35 CZYŻEWSKI Maciej ARDEA Gdańsk 73 72 145 0 1
36 36 SUDA Piotr ARDEA Gdańsk 73 68 141 0 2
37 37 SUGIER Mariusz PerkunMiszewko 76 61 137 1 2
38 37 PLICHTA Karol Ardea Gdańsk 59 78 137 1 0
39 39 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 70 66 136 0 1
40 39 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 67 69 136 0 1
41 41 SIELEWICZ-HOSZARD Elżbieta ARDEA Gdańsk 66 67 133 0 0
42 42 TCHÓRZEWSKI Andrzej ARDEA Gdańsk 83 49 132 0 2
43 43 RUDZIŃSKI Krzysztof ARDEA Gdańsk 68 63 131 1 2
44 44 ZIELIŃSKI Rafał ARDEA Gdańsk 66 64 130 0 0
45 45 KOCHANOWSKI Filip ARDEA Gdańsk 59 70 129 0 0
46 45 AMIROSŁANOWA Olesia Ardea 61 68 129 0 0
47 47 MORGULEC Wiktor ZKS 59 69 128 0 1
48 47 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 60 68 128 0 0
49 49 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk 71 56 127 1 1
50 49 KOZAK Karol PERKUN Miszewko 71 56 127 1 0
51 49 DZWONKOWSKI Ariel ARDEA Gdańsk 66 61 127 0 1
52 49 PAWŁOWSKI Jakub ARDEA Gdańsk 70 57 127 0 1
53 53 GŁUCH Jacek ARDEA Gdańsk 52 73 125 0 1
54 54 WRÓBEL Witold ARDEA Gdańsk 55 67 122 0 0
55 55 BUDNIK Barbara ARDEA Gdańsk 68 53 121 2 0
56 55 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 66 55 121 0 3
57 55 MACIDŁOWSKI Jacek ARDEA Gdańsk 74 47 121 0 2
58 58 OBERLAN Tomasz ARDEA Gdańsk 55 64 119 1 1
59 58 DRANIEWICZ Mariusz GARDA Ostróda 65 54 119 0 1
60 60 TRACZ Grzegorz ARDEA Gdańsk 56 62 118 0 1
61 61 HORCZAK Stanisław GARDA Ostróda 55 62 117 0 0
62 62 HARTUNG Wojtek Ardea 48 62 110 0 1
63 63 VERDON Peter ARDEA Gdańsk 62 44 106 0 1
64 63 MACH Maciej ARDEA Gdańsk 54 52 106 0 0
65 65 PUWALSKI Marek ARDEA Gdańsk 50 49 99 1 0
66 66 MIKULICZ Włodzimierz KS Gdańsk 42 53 95 0 0
67 67 GRONET Wojciech SENIOR Gdańsk 60 33 93 1 2
68 68 WIERZBICKI Michal Perkun miszewko 48 38 86 0 1
69 69 TUNIN Jerzy ARDEA Gdańsk 38 43 81 1 0
70 70 LEBIECKI Maciej ARDEA Gdańsk 44 36 80 0 0
71 71 ŁAGODZKI Włodzimierz KSOŚwidnica 48 31 79 0 1
72 72 OKUNIEWSKI Tomasz KS Gdańsk 36 39 75 0 0
73 73 DABROWSKI Pawel Ardea 39 26 65 0 0
74 74 GÓLSKI Rafał ARDEA Gdańsk 17 46 63 0 0
75 75 ANTCZAK Marcin ARDEA Gdańsk 24 38 62 0 1
76 76 SPUŚ Paweł ARDEA Gdańsk 16 29 45 0 0
77 77 WOŹNIAK Marcin ARDEA Gdańsk 11 28 39 0 0
78 78 ZACHAREK Kamil Ardea 3 4 7 0 0
79 79 HEIMOWSKI Zenon ARDEA Gdańsk 0 4 4 0 0

Konkurencja DWUBÓJ, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PSP
I
PSP
II
Razem
PSP
PCZ
I
PCZ
II
Razem
PCZ
Razem
dwubój
X
1 1 FRELICHOWSKI Norbert ARDEA Gdańsk 92 91 183 93 94 187 370 1
2 2 ŁUKOWICZ Henryk SENIOR Gdańsk 91 94 185 89 93 182 367 8
3 3 NOWACKI Krzysztof GARDA Ostróda 90 92 182 91 93 184 366 11
4 4 LUKJAŃSKI Wiktor SENIOR Gdańsk 86 91 177 89 94 183 360 7
5 4 WILCZYŃSKI Witold ARDEA Gdańsk 91 89 180 89 91 180 360 6
6 4 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 90 93 183 86 91 177 360 6
7 4 SZYPRITT Sławomir EZS Elbląg 89 92 181 88 91 179 360 3
8 8 CHOJNICKI Janusz KSI Gdynia 87 89 176 89 92 181 357 4
9 9 MACIAKOWSKI Maciej ARDEA Gdańsk 89 91 180 84 92 176 356 5
10 10 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 86 87 173 92 89 181 354 7
11 11 RADŁOWSKI Michał ARDEA Gdańsk 90 85 175 81 92 173 348 3
12 12 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 90 83 173 85 89 174 347 5
13 13 BARAN-BARAŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 85 90 175 77 87 164 339 6
14 14 MALCZEWSKA Agnieszka ARDEA Gdańsk 88 84 172 85 79 164 336 4
15 14 WÓJTEWICZ Piotr ARDEA Gdańsk 92 87 179 79 78 157 336 3
16 14 NOWOSAD Janusz ARDEA Gdańsk 86 80 166 85 85 170 336 0
17 17 POJAWA Wojciech GARDA Ostróda 82 84 166 86 83 169 335 2
18 18 LEWCZUK Michał ARDEA Gdańsk 85 85 170 83 81 164 334 0
19 19 HOSZARD Jarosław ARDEA Gdańsk 80 83 163 84 83 167 330 3
20 19 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 93 83 176 72 82 154 330 3
21 21 SURWIŁO Jan ARDEA Gdańsk 79 86 165 82 82 164 329 1
22 22 GROCHOWSKI Marcin TARCZA Starogard Gdański 88 78 166 82 80 162 328 2
23 22 MICHNICZ Zbigniew ARDEA Gdańsk 81 83 164 82 82 164 328 2
24 24 SAMEK Łukasz ARDEA Gdańsk 87 80 167 82 76 158 325 0
25 25 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 87 73 160 84 79 163 323 4
26 26 JASIŃSKI Jan GROT Puck 80 86 166 71 84 155 321 0
27 27 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 86 82 168 86 66 152 320 2
28 27 MAJOREK Maciej GROT Puck 86 74 160 85 75 160 320 0
29 29 CZYŻEWSKI Maciej ARDEA Gdańsk 84 90 174 73 72 145 319 1
30 30 FELSKOWSKI Marek ARDEA Gdańsk 87 79 166 76 75 151 317 4
31 30 ŚNIEŻYŃSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 87 84 171 68 78 146 317 2
32 32 NOSTITZ-JACKOWSKI Mateusz ARDEA Gdańsk 78 84 162 75 78 153 315 1
33 33 PIESIEWICZ Radosław KSK"Perkun" 80 79 159 77 74 151 310 2
34 34 PLICHTA Karol Ardea Gdańsk 76 92 168 59 78 137 305 2
35 35 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 86 90 176 60 68 128 304 1
36 36 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 88 79 167 67 69 136 303 3
37 37 BAŚCIK Bartosz KS Gdańsk 82 73 155 80 67 147 302 2
38 38 PIESIEWICZ Bruno WKS"Flota" 71 81 152 74 74 148 300 0
39 39 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 83 75 158 70 66 136 294 1
40 40 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk 83 82 165 71 56 127 292 1
41 41 ZIELIŃSKI Rafał ARDEA Gdańsk 76 85 161 66 64 130 291 0
42 42 SIELEWICZ-HOSZARD Elżbieta ARDEA Gdańsk 76 79 155 66 67 133 288 0
43 43 OBERLAN Tomasz ARDEA Gdańsk 80 88 168 55 64 119 287 3
44 44 TCHÓRZEWSKI Andrzej ARDEA Gdańsk 73 81 154 83 49 132 286 0
45 45 KOZAK Karol PERKUN Miszewko 77 81 158 71 56 127 285 2
46 46 AMIROSŁANOWA Olesia Ardea 77 77 154 61 68 129 283 1
47 47 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 79 82 161 66 55 121 282 1
48 48 TRACZ Grzegorz ARDEA Gdańsk 79 84 163 56 62 118 281 1
49 49 KOCHANOWSKI Filip ARDEA Gdańsk 79 71 150 59 70 129 279 1
50 50 MACIDŁOWSKI Jacek ARDEA Gdańsk 82 75 157 74 47 121 278 0
51 51 BUDNIK Barbara ARDEA Gdańsk 76 79 155 68 53 121 276 3
52 52 WRÓBEL Witold ARDEA Gdańsk 80 73 153 55 67 122 275 0
53 53 SUDA Piotr ARDEA Gdańsk 60 72 132 73 68 141 273 0
54 54 PAWŁOWSKI Jakub ARDEA Gdańsk 73 70 143 70 57 127 270 0
55 55 GRONET Wojciech SENIOR Gdańsk 85 82 167 60 33 93 260 2
56 55 SUGIER Mariusz PerkunMiszewko 60 63 123 76 61 137 260 1
57 57 MIKULICZ Włodzimierz KS Gdańsk 77 76 153 42 53 95 248 0
58 58 MACH Maciej ARDEA Gdańsk 73 67 140 54 52 106 246 0
59 59 DRANIEWICZ Mariusz GARDA Ostróda 60 63 123 65 54 119 242 0
60 60 VERDON Peter ARDEA Gdańsk 77 57 134 62 44 106 240 3
61 61 WIERZBICKI Michal Perkun miszewko 73 78 151 48 38 86 237 1
62 62 DZWONKOWSKI Ariel ARDEA Gdańsk 47 62 109 66 61 127 236 1
63 62 PUWALSKI Marek ARDEA Gdańsk 65 72 137 50 49 99 236 1
64 64 TUNIN Jerzy ARDEA Gdańsk 72 76 148 38 43 81 229 1
65 64 MORGULEC Wiktor ZKS 41 60 101 59 69 128 229 1
66 66 ANTCZAK Marcin ARDEA Gdańsk 86 73 159 24 38 62 221 0
67 67 GŁUCH Jacek ARDEA Gdańsk 30 62 92 52 73 125 217 0
68 68 LEBIECKI Maciej ARDEA Gdańsk 66 61 127 44 36 80 207 1
69 69 SPUŚ Paweł ARDEA Gdańsk 67 79 146 16 29 45 191 0
70 70 OKUNIEWSKI Tomasz KS Gdańsk 52 60 112 36 39 75 187 0
71 71 WOŹNIAK Marcin ARDEA Gdańsk 80 64 144 11 28 39 183 1
72 72 DABROWSKI Pawel Ardea 48 67 115 39 26 65 180 0
73 73 GARBACZ Jakub ARDEA Gdańsk 79 86 165 165 1
74 74 ŁAGODZKI Włodzimierz KSOŚwidnica 40 40 80 48 31 79 159 0
75 75 RUDZIŃSKI Krzysztof ARDEA Gdańsk 68 63 131 131 1
76 76 HORCZAK Stanisław GARDA Ostróda 55 62 117 117 0
77 77 HARTUNG Wojtek Ardea 48 62 110 110 0
78 78 ZACHAREK Kamil Ardea 57 45 102 3 4 7 109 0
79 79 HEIMOWSKI Zenon ARDEA Gdańsk 39 40 79 0 4 4 83 0
80 80 GÓLSKI Rafał ARDEA Gdańsk 17 46 63 63 0

Konkurencja KSP, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KSP X ./ 9 8
1 1 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 57 1 0 2 0
2 2 GROCHOWSKI Marcin TARCZA Starogard Gdański 49 0 1 1 0
3 2 ORZECHOWSKI Stanislaw GROT PUCK 49 0 0 2 1
4 4 WILCZYŃSKI Witold ARDEA Gdańsk 46 0 0 1 1
5 5 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 45 0 1 1 0
6 6 AMIROSŁANOWA Olesia Ardea 41 0 0 1 1
7 7 HOSZARD Jarosław ARDEA Gdańsk 40 0 0 0 2
8 8 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk 37 0 0 1 1
9 8 ZIELIŃSKI Rafał ARDEA Gdańsk 37 0 0 1 0
10 10 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 36 0 0 1 1
11 10 NOWOSAD Janusz ARDEA Gdańsk 36 0 0 0 0
12 12 BAŚCIK Bartosz KS Gdańsk 35 0 1 0 1
13 12 JASIŃSKI Jan GROT Puck 35 0 0 0 1
14 14 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 33 0 0 1 0
15 15 CIOSEK Łukasz Ardea Gdańsk 32 1 1 0 0
16 15 TRACZ Grzegorz ARDEA Gdańsk 32 0 0 2 0
17 17 PIESIEWICZ Radosław KSK"Perkun" 31 0 0 1 1
18 18 KOCHANOWSKI Filip ARDEA Gdańsk 30 0 0 0 0
19 19 DRANIEWICZ Mariusz GARDA Ostróda 29 1 0 1 0
20 19 RADŁOWSKI Michał ARDEA Gdańsk 29 0 0 0 1
21 19 WÓJTEWICZ Piotr ARDEA Gdańsk 29 0 0 0 0
22 22 GŁUCH Jacek ARDEA Gdańsk 28 0 0 0 0
23 23 MUSIELAK Bartlomiej Grot Puck 27 0 0 0 0
24 24 VERDON Peter ARDEA Gdańsk 25 0 0 0 0
25 25 ŚNIEŻYŃSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 24 0 0 0 1
26 26 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 23 0 0 1 0
27 27 HEIMOWSKI Zenon ARDEA Gdańsk 21 0 0 0 1
28 28 NOSTITZ-JACKOWSKI Mateusz ARDEA Gdańsk 20 0 0 0 1
29 28 MACIDŁOWSKI Jacek ARDEA Gdańsk 20 0 0 0 0
30 28 OBERLAN Tomasz ARDEA Gdańsk 20 0 0 0 0
31 31 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 19 0 0 0 1
32 32 TUNIN Jerzy ARDEA Gdańsk 18 0 0 0 0
33 32 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 18 0 0 0 0
34 34 PUWALSKI Marek ARDEA Gdańsk 17 0 0 0 0
35 34 SAMEK Łukasz ARDEA Gdańsk 17 0 0 0 0
36 36 BARAN-BARAŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 16 0 0 0 0
37 37 MAJOREK Maciej GROT Puck 15 0 0 0 0
38 38 MIKULICZ Włodzimierz KS Gdańsk 14 0 0 0 0
39 38 SIELEWICZ-HOSZARD Elżbieta ARDEA Gdańsk 14 0 0 0 0
40 38 LEBIECKI Maciej ARDEA Gdańsk 14 0 0 0 0
41 41 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 12 0 0 0 0
42 41 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 12 0 0 0 0
43 43 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 11 0 0 0 0
44 43 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 11 0 0 0 0
45 45 SPUŚ Paweł ARDEA Gdańsk 10 0 0 0 0
46 46 KĘDZIERSKI Bartosz PERKUN Miszewko 9 0 0 1 0
47 46 PAWŁOWSKI Jakub ARDEA Gdańsk 9 0 0 0 0
48 48 WRÓBEL Witold ARDEA Gdańsk 8 0 0 0 0
49 48 BUDNIK Barbara ARDEA Gdańsk 8 0 0 0 0
50 50 DABROWSKI Pawel Ardea 7 0 0 0 0
51 51 ZACHAREK Kamil Ardea 6 0 0 0 0
52 52 WOŹNIAK Marcin ARDEA Gdańsk 4 0 0 0 0
53 53 PIESIEWICZ Bruno WKS"Flota" 2 0 0 0 0
54 54 MALCZEWSKA Agnieszka ARDEA Gdańsk 0 0 0 0 0

Konkurencja KCZ, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KCZ X ./ 9 8
1 1 ORZECHOWSKI Stanislaw GROT PUCK 87 2 1 3 2
2 2 RADŁOWSKI Michał ARDEA Gdańsk 81 1 0 4 3
3 3 GROCHOWSKI Marcin TARCZA Starogard Gdański 78 1 0 4 1
4 3 JASIŃSKI Jan GROT Puck 78 0 0 4 1
5 5 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 76 1 1 2 2
6 5 SURWIŁO Jan ARDEA Gdańsk 76 1 1 0 4
7 7 CIOSEK Łukasz Ardea Gdańsk 75 1 2 2 1
8 7 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 75 0 1 1 3
9 9 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk 74 0 2 1 1
10 10 MACIDŁOWSKI Jacek ARDEA Gdańsk 73 1 1 2 1
11 10 MUSIELAK Bartlomiej Grot Puck 73 0 0 4 2
12 12 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 72 0 1 3 1
13 13 OBERLAN Tomasz ARDEA Gdańsk 71 1 0 1 3
14 13 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 71 0 0 3 2
15 15 SUDA Piotr ARDEA Gdańsk 70 0 0 2 2
16 15 KLOCYK Tomasz ARDEA Gdańsk 70 0 0 1 3
17 17 WILCZYŃSKI Witold ARDEA Gdańsk 69 0 1 0 4
18 17 PLICHTA Karol Ardea Gdańsk 69 0 0 3 1
19 19 BARAN-BARAŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 68 0 0 2 2
20 20 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 67 0 0 1 1
21 21 WRÓBEL Witold ARDEA Gdańsk 66 0 0 2 3
22 21 HOSZARD Jarosław ARDEA Gdańsk 66 0 0 2 2
23 23 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 65 1 0 1 1
24 23 NOWOSAD Janusz ARDEA Gdańsk 65 0 0 1 0
25 25 KLOCYK Maciej ARDEA Gdańsk 63 0 0 1 1
26 25 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 63 0 0 1 0
27 27 KOCHANOWSKI Filip ARDEA Gdańsk 62 0 1 3 0
28 27 BAŚCIK Bartosz KS Gdańsk 62 0 0 1 1
29 29 MAJOREK Maciej GROT Puck 61 0 1 1 1
30 29 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 61 0 0 2 1
31 29 ANTCZAK Marcin ARDEA Gdańsk 61 0 0 1 0
32 29 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 61 0 0 0 1
33 33 LEBIECKI Maciej ARDEA Gdańsk 60 0 0 0 1
34 34 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 58 0 0 1 1
35 34 ŚNIEŻYŃSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 58 0 0 1 0
36 34 ŁUKOWICZ Henryk SENIOR Gdańsk 58 0 0 0 1
37 37 VERDON Peter ARDEA Gdańsk 57 0 0 1 3
38 37 HEIMOWSKI Zenon ARDEA Gdańsk 57 0 0 0 2
39 39 WÓJTEWICZ Piotr ARDEA Gdańsk 56 0 0 1 0
40 40 PUWALSKI Marek ARDEA Gdańsk 55 0 0 1 3
41 40 PIESIEWICZ Radosław KSK"Perkun" 55 0 0 1 3
42 40 WOŹNIAK Marcin ARDEA Gdańsk 55 0 0 0 1
43 43 ŁAGODZKI Włodzimierz KSOŚwidnica 53 1 0 0 1
44 43 WIERZBICKI Michal Perkun miszewko 53 0 1 1 0
45 43 OKUNIEWSKI Tomasz KS Gdańsk 53 0 0 0 3
46 46 DABROWSKI Pawel Ardea 52 0 1 0 2
47 46 SAMEK Łukasz ARDEA Gdańsk 52 0 0 0 1
48 48 HARTUNG Wojtek Ardea 51 1 0 1 0
49 48 MORGULEC Wiktor ZKS 51 0 1 0 0
50 50 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 50 0 0 1 0
51 50 TUNIN Jerzy ARDEA Gdańsk 50 0 0 0 2
52 52 NOSTITZ-JACKOWSKI Mateusz ARDEA Gdańsk 49 0 0 2 0
53 53 CZYŻEWSKI Maciej ARDEA Gdańsk 47 0 0 0 0
54 54 SUGIER Mariusz PerkunMiszewko 46 0 0 1 1
55 55 RUDZIŃSKI Krzysztof ARDEA Gdańsk 44 0 1 0 0
56 55 PIESIEWICZ Bruno WKS"Flota" 44 0 0 0 2
57 57 DRANIEWICZ Mariusz GARDA Ostróda 43 0 0 0 1
58 58 HORCZAK Stanisław GARDA Ostróda 41 0 0 0 1
59 59 TRACZ Grzegorz ARDEA Gdańsk 38 0 0 0 1
60 60 BUDNIK Barbara ARDEA Gdańsk 35 0 0 1 0
61 61 PAWŁOWSKI Jakub ARDEA Gdańsk 34 0 0 0 0
62 62 SPUŚ Paweł ARDEA Gdańsk 27 0 0 1 0
63 63 MALCZEWSKA Agnieszka ARDEA Gdańsk 4 0 0 0 0
64 64 SIELEWICZ-HOSZARD Elżbieta ARDEA Gdańsk 3 0 0 0 0
65 65 MIKULICZ Włodzimierz KS Gdańsk 0 0 0 0 0

Konkurencja TRAP, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub Trap Ilość
rzutek
1 1 OSTROWSKI Krzysztof GROT Puck 96 9
2 2 CZUBASIEWICZ Jacek ARDEA Gdańsk 90 8
3 3 PUWALSKI Marek ARDEA Gdańsk 86 8
4 4 ORZECHOWSKI Stanislaw GROT PUCK 84 9
5 5 MIKSZA Krystian CZ5 Lublewo 80 8
6 6 ZACHAREK Kamil Ardea 78 7
7 7 JASIŃSKI Jan GROT Puck 76 8
8 8 ŚNIEŻYŃSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 74 7
9 9 NOWOSAD Janusz ARDEA Gdańsk 68 7
10 10 KASZUBOWSKI Tomasz GROT Puck 66 7
11 10 GROCHOWSKI Marcin TARCZA Starogard Gdański 66 6
12 10 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 66 6
13 13 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 58 6
14 13 WILCZYŃSKI Witold ARDEA Gdańsk 58 5
15 15 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk 56 4
16 16 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 54 6
17 16 MUSIELAK Bartlomiej Grot Puck 54 5
18 18 KĘDZIERSKI Bartosz PERKUN Miszewko 52 6
19 19 ZIELIŃSKI Rafał ARDEA Gdańsk 50 5
20 20 GARBACZ Jakub ARDEA Gdańsk 48 5
21 20 OBERLAN Tomasz ARDEA Gdańsk 48 4
22 22 FORTUNA Andrzej GROT 44 4
23 23 SURWIŁO Jan ARDEA Gdańsk 42 4
24 23 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 42 4
25 25 EJSMONT Jerzy ARDEA Gdańsk 40 5
26 26 PIESIEWICZ Radosław KSK"Perkun" 38 5
27 26 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 38 3
28 28 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 36 5
29 28 CIOSEK Łukasz Ardea Gdańsk 36 5
30 28 HARTUNG Wojtek Ardea 36 5
31 28 WOŹNIAK Marcin ARDEA Gdańsk 36 3
32 28 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 36 2
33 33 PIESIEWICZ Bruno WKS"Flota" 34 5
34 33 SUDA Piotr ARDEA Gdańsk 34 4
35 33 RADŁOWSKI Michał ARDEA Gdańsk 34 4
36 33 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 34 4
37 37 SPUŚ Paweł ARDEA Gdańsk 32 4
38 37 MIKULICZ Włodzimierz KS Gdańsk 32 4
39 37 BUDNIK Barbara ARDEA Gdańsk 32 3
40 40 MACH Maciej ARDEA Gdańsk 28 4
41 40 WÓJTEWICZ Piotr ARDEA Gdańsk 28 3
42 40 DRANIEWICZ Mariusz GARDA Ostróda 28 3
43 40 TUNIN Jerzy ARDEA Gdańsk 28 3
44 44 BAŚCIK Bartosz KS Gdańsk 26 4
45 45 HOSZARD Jarosław ARDEA Gdańsk 24 3
46 46 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 22 3
47 46 ANTCZAK Marcin ARDEA Gdańsk 22 3
48 48 MAJOREK Maciej GROT Puck 20 3
49 48 NOWACKI Krzysztof GARDA Ostróda 20 3
50 48 MACIDŁOWSKI Jacek ARDEA Gdańsk 20 1
51 48 PAWŁOWSKI Jakub ARDEA Gdańsk 20 1
52 52 POJAWA Wojciech GARDA Ostróda 18 3
53 52 GÓLSKI Rafał ARDEA Gdańsk 18 2
54 54 ŁAGODZKI Włodzimierz KSOŚwidnica 16 2
55 55 LEBIECKI Maciej ARDEA Gdańsk 12 1
56 56 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 10 1
57 56 VERDON Peter ARDEA Gdańsk 10 1
58 58 GŁUCH Jacek ARDEA Gdańsk 8 1
59 59 MORGULEC Wiktor ZKS 6 1
60 59 SAMEK Łukasz ARDEA Gdańsk 6 1
61 59 WIERZBICKI Michal Perkun miszewko 6 1
62 62 SUGIER Mariusz PerkunMiszewko 4 1
63 62 SIELEWICZ-HOSZARD Elżbieta ARDEA Gdańsk 4 1
64 64 HEIMOWSKI Zenon ARDEA Gdańsk 0 0
65 64 TRACZ Grzegorz ARDEA Gdańsk 0 0
66 64 WRÓBEL Witold ARDEA Gdańsk 0 0
67 64 DABROWSKI Pawel Ardea 0 0
68 64 RUDZIŃSKI Krzysztof ARDEA Gdańsk 0 0

Konkurencja WIELOBÓJ, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KSP X ./ 9 8 KCZ X ./ 9 8 Trap Ilość
rzutek
Razem
Wielobój
1 1 ORZECHOWSKI Stanislaw GROT PUCK 49 0 0 2 1 87 2 1 3 2 84 9 220
2 2 GROCHOWSKI Marcin TARCZA Starogard Gdański 49 0 1 1 0 78 1 0 4 1 66 6 193
3 3 JASIŃSKI Jan GROT Puck 35 0 0 0 1 78 0 0 4 1 76 8 189
4 4 WILCZYŃSKI Witold ARDEA Gdańsk 46 0 0 1 1 69 0 1 0 4 58 5 173
5 5 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 45 0 1 1 0 61 0 0 2 1 66 6 172
6 6 NOWOSAD Janusz ARDEA Gdańsk 36 0 0 0 0 65 0 0 1 0 68 7 169
7 7 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk 37 0 0 1 1 74 0 2 1 1 56 4 167
8 8 PUWALSKI Marek ARDEA Gdańsk 17 0 0 0 0 55 0 0 1 3 86 8 158
9 9 ŚNIEŻYŃSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 24 0 0 0 1 58 0 0 1 0 74 7 156
10 10 MUSIELAK Bartlomiej Grot Puck 27 0 0 0 0 73 0 0 4 2 54 5 154
11 11 RADŁOWSKI Michał ARDEA Gdańsk 29 0 0 0 1 81 1 0 4 3 34 4 144
12 11 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 36 0 0 1 1 72 0 1 3 1 36 5 144
13 13 CIOSEK Łukasz Ardea Gdańsk 32 1 1 0 0 75 1 2 2 1 36 5 143
14 14 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 11 0 0 0 0 75 0 1 1 3 54 6 140
15 15 OBERLAN Tomasz ARDEA Gdańsk 20 0 0 0 0 71 1 0 1 3 48 4 139
16 16 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 57 1 0 2 0 71 0 0 3 2 10 1 138
17 17 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 12 0 0 0 0 67 0 0 1 1 58 6 137
18 18 HOSZARD Jarosław ARDEA Gdańsk 40 0 0 0 2 66 0 0 2 2 24 3 130
19 19 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 18 0 0 0 0 76 1 1 2 2 34 4 128
20 20 PIESIEWICZ Radosław KSK"Perkun" 31 0 0 1 1 55 0 0 1 3 38 5 124
21 20 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 19 0 0 0 1 63 0 0 1 0 42 4 124
22 22 BAŚCIK Bartosz KS Gdańsk 35 0 1 0 1 62 0 0 1 1 26 4 123
23 23 SURWIŁO Jan ARDEA Gdańsk 76 1 1 0 4 42 4 118
24 24 MACIDŁOWSKI Jacek ARDEA Gdańsk 20 0 0 0 0 73 1 1 2 1 20 1 113
25 24 WÓJTEWICZ Piotr ARDEA Gdańsk 29 0 0 0 0 56 0 0 1 0 28 3 113
26 26 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 23 0 0 1 0 50 0 0 1 0 38 3 111
27 27 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 12 0 0 0 0 58 0 0 1 1 36 2 106
28 28 SUDA Piotr ARDEA Gdańsk 70 0 0 2 2 34 4 104
29 29 DRANIEWICZ Mariusz GARDA Ostróda 29 1 0 1 0 43 0 0 0 1 28 3 100
30 30 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 11 0 0 0 0 65 1 0 1 1 22 3 98
31 31 OSTROWSKI Krzysztof GROT Puck 96 9 96
32 31 MAJOREK Maciej GROT Puck 15 0 0 0 0 61 0 1 1 1 20 3 96
33 31 TUNIN Jerzy ARDEA Gdańsk 18 0 0 0 0 50 0 0 0 2 28 3 96
34 34 WOŹNIAK Marcin ARDEA Gdańsk 4 0 0 0 0 55 0 0 0 1 36 3 95
35 35 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 33 0 0 1 0 61 0 0 0 1 94
36 36 KOCHANOWSKI Filip ARDEA Gdańsk 30 0 0 0 0 62 0 1 3 0 92
37 36 VERDON Peter ARDEA Gdańsk 25 0 0 0 0 57 0 0 1 3 10 1 92
38 38 CZUBASIEWICZ Jacek ARDEA Gdańsk 90 8 90
39 39 HARTUNG Wojtek Ardea 51 1 0 1 0 36 5 87
40 39 ZIELIŃSKI Rafał ARDEA Gdańsk 37 0 0 1 0 50 5 87
41 41 LEBIECKI Maciej ARDEA Gdańsk 14 0 0 0 0 60 0 0 0 1 12 1 86
42 42 ZACHAREK Kamil Ardea 6 0 0 0 0 78 7 84
43 42 BARAN-BARAŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 16 0 0 0 0 68 0 0 2 2 84
44 44 ANTCZAK Marcin ARDEA Gdańsk 61 0 0 1 0 22 3 83
45 45 MIKSZA Krystian CZ5 Lublewo 80 8 80
46 45 PIESIEWICZ Bruno WKS"Flota" 2 0 0 0 0 44 0 0 0 2 34 5 80
47 47 HEIMOWSKI Zenon ARDEA Gdańsk 21 0 0 0 1 57 0 0 0 2 0 0 78
48 48 BUDNIK Barbara ARDEA Gdańsk 8 0 0 0 0 35 0 0 1 0 32 3 75
49 48 SAMEK Łukasz ARDEA Gdańsk 17 0 0 0 0 52 0 0 0 1 6 1 75
50 50 WRÓBEL Witold ARDEA Gdańsk 8 0 0 0 0 66 0 0 2 3 0 0 74
51 51 TRACZ Grzegorz ARDEA Gdańsk 32 0 0 2 0 38 0 0 0 1 0 0 70
52 51 KLOCYK Tomasz ARDEA Gdańsk 70 0 0 1 3 70
53 53 ŁAGODZKI Włodzimierz KSOŚwidnica 53 1 0 0 1 16 2 69
54 53 PLICHTA Karol Ardea Gdańsk 69 0 0 3 1 69
55 53 NOSTITZ-JACKOWSKI Mateusz ARDEA Gdańsk 20 0 0 0 1 49 0 0 2 0 69
56 53 SPUŚ Paweł ARDEA Gdańsk 10 0 0 0 0 27 0 0 1 0 32 4 69
57 57 KASZUBOWSKI Tomasz GROT Puck 66 7 66
58 58 KLOCYK Maciej ARDEA Gdańsk 63 0 0 1 1 63
59 58 PAWŁOWSKI Jakub ARDEA Gdańsk 9 0 0 0 0 34 0 0 0 0 20 1 63
60 60 KĘDZIERSKI Bartosz PERKUN Miszewko 9 0 0 1 0 52 6 61
61 61 WIERZBICKI Michal Perkun miszewko 53 0 1 1 0 6 1 59
62 61 DABROWSKI Pawel Ardea 7 0 0 0 0 52 0 1 0 2 0 0 59
63 63 ŁUKOWICZ Henryk SENIOR Gdańsk 58 0 0 0 1 58
64 64 MORGULEC Wiktor ZKS 51 0 1 0 0 6 1 57
65 65 OKUNIEWSKI Tomasz KS Gdańsk 53 0 0 0 3 53
66 66 SUGIER Mariusz PerkunMiszewko 46 0 0 1 1 4 1 50
67 67 GARBACZ Jakub ARDEA Gdańsk 48 5 48
68 68 CZYŻEWSKI Maciej ARDEA Gdańsk 47 0 0 0 0 47
69 69 MIKULICZ Włodzimierz KS Gdańsk 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 32 4 46
70 70 FORTUNA Andrzej GROT 44 4 44
71 70 RUDZIŃSKI Krzysztof ARDEA Gdańsk 44 0 1 0 0 0 0 44
72 72 AMIROSŁANOWA Olesia Ardea 41 0 0 1 1 41
73 72 HORCZAK Stanisław GARDA Ostróda 41 0 0 0 1 41
74 74 EJSMONT Jerzy ARDEA Gdańsk 40 5 40
75 75 GŁUCH Jacek ARDEA Gdańsk 28 0 0 0 0 8 1 36
76 76 MACH Maciej ARDEA Gdańsk 28 4 28
77 77 SIELEWICZ-HOSZARD Elżbieta ARDEA Gdańsk 14 0 0 0 0 3 0 0 0 0 4 1 21
78 78 NOWACKI Krzysztof GARDA Ostróda 20 3 20
79 79 GÓLSKI Rafał ARDEA Gdańsk 18 2 18
80 79 POJAWA Wojciech GARDA Ostróda 18 3 18
81 81 MALCZEWSKA Agnieszka ARDEA Gdańsk 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 4

Konkurencja PSP, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PSP
I
PSP
II
Razem
PSP
X ./
1 1 GRABIŃSKI Marcin ARDEA 77 85 162 1 0
2 2 SZYSZKOWSKI Michał Ardea 61 78 139 0 2
3 3 TARKOWSKI Adam x 68 70 138 1 1
4 4 KOZAK Sylwia KS Amator 63 56 119 0 0
5 5 WALCZUK Andrzej KSIGdynia 50 60 110 1 1
6 5 HOSZARD Jędrzej ARDEA 56 54 110 0 1
7 7 KOZAK Jacek FLOTA Gdynia 38 24 62 0 0

Konkurencja PCZ, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PCZ
I
PCZ
II
Razem
PCZ
X ./
1 1 WOJNOWSKI Maciej Praktischer Pistolenclub '96 e.V. (PPC’96) 81 79 160 0 3
2 2 GRABIŃSKI Marcin ARDEA 65 73 138 0 0
3 3 WALCZUK Andrzej KSIGdynia 58 73 131 0 0
4 4 HOSZARD Jędrzej ARDEA 29 47 76 0 0
5 5 KOZAK Sylwia KS Amator 34 37 71 0 0
6 6 SZYSZKOWSKI Michał Ardea 26 19 45 0 0

Konkurencja DWUBÓJ, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PSP
I
PSP
II
Razem
PSP
PCZ
I
PCZ
II
Razem
PCZ
Razem
dwubój
X
1 1 GRABIŃSKI Marcin ARDEA 77 85 162 65 73 138 300 1
2 2 WALCZUK Andrzej KSIGdynia 50 60 110 58 73 131 241 1
3 3 KOZAK Sylwia KS Amator 63 56 119 34 37 71 190 0
4 4 HOSZARD Jędrzej ARDEA 56 54 110 29 47 76 186 0
5 5 SZYSZKOWSKI Michał Ardea 61 78 139 26 19 45 184 0
6 6 WOJNOWSKI Maciej Praktischer Pistolenclub '96 e.V. (PPC’96) 81 79 160 160 0
7 7 TARKOWSKI Adam x 68 70 138 138 1
8 8 KOZAK Jacek FLOTA Gdynia 38 24 62 62 0

Konkurencja KSP, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KSP X ./ 9 8
1 1 KOZAK Jacek FLOTA Gdynia 52 0 0 0 3
2 2 GRABIŃSKI Marcin ARDEA 43 0 0 0 1
3 3 SZYSZKOWSKI Michał Ardea 19 0 0 0 0
4 4 WALCZUK Andrzej KSIGdynia 12 0 0 0 0
5 5 HOSZARD Jędrzej ARDEA 7 0 0 0 0

Konkurencja KCZ, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KCZ X ./ 9 8
1 1 WALCZUK Andrzej KSIGdynia 66 0 1 2 1
2 2 SZYSZKOWSKI Michał Ardea 65 0 0 1 3
3 3 WOJNOWSKI Maciej Praktischer Pistolenclub '96 e.V. (PPC’96) 64 0 0 4 1
4 4 GRABIŃSKI Marcin ARDEA 61 0 0 2 0
5 5 HOSZARD Jędrzej ARDEA 42 0 0 0 1

Konkurencja TRAP, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub Trap Ilość
rzutek
1 1 ALKHALIDI Naser X 94 9
2 2 GRABIŃSKI Marcin ARDEA 62 6
3 3 HOSZARD Jędrzej ARDEA 54 4

Konkurencja WIELOBÓJ, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KSP X ./ 9 8 KCZ X ./ 9 8 Trap Ilość
rzutek
Razem
Wielobój
1 1 GRABIŃSKI Marcin ARDEA 43 0 0 0 1 61 0 0 2 0 62 6 166
2 2 HOSZARD Jędrzej ARDEA 7 0 0 0 0 42 0 0 0 1 54 4 103
3 3 ALKHALIDI Naser X 94 9 94
4 4 SZYSZKOWSKI Michał Ardea 19 0 0 0 0 65 0 0 1 3 84
5 5 WALCZUK Andrzej KSIGdynia 12 0 0 0 0 66 0 1 2 1 78
6 6 WOJNOWSKI Maciej Praktischer Pistolenclub '96 e.V. (PPC’96) 64 0 0 4 1 64
7 7 KOZAK Jacek FLOTA Gdynia 52 0 0 0 3 52

Poniższe wyniki nie są wynikami ostatecznymi. Ostateczne wyniki zostaną opublikowane po sporządzeniu komunikatu PZSS.