Zawody CZAPLA CUP 2019 – kwiecień – wyniki live


Czapla Cup, kwiecień 2019

Konkurencja PSP, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PSP
I
PSP
II
Razem
PSP
X ./
1 1 SOBCZAK Jakub ARDEA Gdańsk 97 95 192 6 8
2 2 FRELICHOWSKI Norbert ARDEA Gdańsk 96 95 191 5 8
3 3 NOWACKI Krzysztof GARDA Ostróda 92 97 189 4 8
4 3 JEDNACHOWSKI Ryszard GROT Puck 96 93 189 4 5
5 5 SZYPRITT Sławomir EZS Elbląg 98 90 188 2 9
6 5 TALAŚKA Marcin ARDEA Gdańsk 94 94 188 2 8
7 7 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 93 94 187 4 5
8 8 ZAS Artur ARDEA Gdańsk 93 93 186 0 9
9 9 ŁUKOWICZ Henryk SENIOR Gdańsk 90 95 185 1 8
10 10 JASIŃSKI Jan GROT Puck 91 92 183 4 4
11 10 NAGARNOWICZ Walery KALIBER Koszalin 93 90 183 3 4
12 10 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 93 90 183 0 6
13 13 NOSOWICZ Witold SKS Ardea 95 86 181 2 7
14 14 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 87 93 180 2 3
15 15 DYNARZEWSKI Dariusz NTS Grudziądz 92 87 179 4 2
16 15 ZIELIŃSKI Mieszko ARDEA Gdańsk 91 88 179 3 1
17 15 POJAWA Wojciech GARDA Ostróda 89 90 179 0 7
18 18 NAGEL Bartłomiej ARDEA Gdańsk 88 90 178 1 4
19 19 LUKJAŃSKI Wiktor SENIOR Gdańsk 86 91 177 2 3
20 19 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 85 92 177 0 3
21 21 FLISIKOWSKI Jerzy NEPTUN Kosakowo 92 83 175 3 3
22 21 NOWAK Paweł ARDEA Gdańsk 84 91 175 2 4
23 21 BARAN-BARAŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 88 87 175 2 3
24 24 SKRZYPCZYK Artur ARDEAGdańsk 91 82 173 0 3
25 25 LEWCZUK Michał ARDEA Gdańsk 87 85 172 1 4
26 25 WARCZAK Maciej ARDEA Gdańsk 88 84 172 1 3
27 27 BRZOZOWSKI Mirosław ARDEA Gdańsk 85 86 171 3 2
28 27 MACIDŁOWSKI Jacek ARDEA Gdańsk 81 90 171 2 4
29 27 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 85 86 171 2 2
30 27 SURWILO Jan ARDEA 83 88 171 1 2
31 27 KISIEL Marek GROT Puck 83 88 171 0 4
32 32 KĘSKA Robert ARDEA Gdańsk 84 86 170 2 4
33 32 ŚMIGIELSKI Adam SENIOR Gdańsk 85 85 170 1 4
34 32 RUTKOWSKI Mariusz NTS Grudziądz 82 88 170 0 2
35 35 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk 86 83 169 0 1
36 36 MICHNICZ Zbigniew ARDEA Gdańsk 88 79 167 4 2
37 37 VERDON Peter ARDEA Gdańsk 79 87 166 1 4
38 37 BIAŁAS Michał ARDEA Gdańsk 79 87 166 1 0
39 37 MARSZAŁEK Szymon ARDEA Gdańsk 80 86 166 0 2
40 40 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 86 79 165 0 4
41 40 BORKOWSKI Leszek ARDEA Gdańsk 85 80 165 0 2
42 42 MIENTKI Michał ARDEA Gdańsk 86 78 164 0 1
43 43 BIERANOWSKI Ryszard ARDEA Gdańsk 85 78 163 2 2
44 43 KUBACKI Piotr ARDEA Gdańsk 84 79 163 0 2
45 45 GRUSZKIEWICZ Marcin PERKUN Gdynia 80 82 162 1 4
46 45 WILCZYŃSKI Witold ARDEA Gdańsk 80 82 162 0 2
47 47 JAMIOŁKOWSKI Mateusz ARDEA Gdańsk 79 81 160 0 1
48 48 KLUNDER Krzysztof Ardea 80 79 159 0 4
49 48 KEMPA Mateusz SENIOR Gdańsk 82 77 159 0 2
50 48 DREWKO Marcin ARDEA Gdańsk 80 79 159 0 1
51 51 ŚNIEŻYŃSKI Wojtek ARDEA 77 81 158 0 2
52 51 ZALESKI Maciej ARDEA Gdańsk 71 87 158 0 1
53 53 ROGOWSKI Łukasz X 77 79 156 1 2
54 54 WRZESIŃSKI Mariusz ARDEA Gdańsk 74 80 154 1 0
55 54 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 84 70 154 0 2
56 54 KRYSIŃSKI Piotr KSI Gdynia 79 75 154 0 0
57 57 HOPEN Jakub KS Gdańsk 76 77 153 0 0
58 58 KROLL Bogdan Skorpion Juszki 78 73 151 0 1
59 58 MARZEC Adam ARDEA Gdańsk 75 76 151 0 1
60 58 TOMCZAK Arkadiusz CWS Słupsk 81 70 151 0 1
61 61 GAPPA Mariusz ZAWISZA Bydgoszcz 73 77 150 2 0
62 62 ZIELIŃSKI Rafał ARDEA Gdańsk 69 79 148 1 3
63 63 KRÓL Marek KS Gdańsk 77 68 145 0 1
64 64 NOSOWICZ Jan SKS Ardea 68 76 144 1 1
65 64 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 62 82 144 0 2
66 64 STARYBRAT Grzegorz ARDEA Gdańsk 73 71 144 0 2
67 64 PASALSKI Piotr KS Gdańsk 77 67 144 0 1
68 64 DZIEKOŃSKI Jacek ARDEA Gdańsk 66 78 144 0 1
69 64 HRYCIUK Artur TARCZA Starogard Gd. 63 81 144 0 0
70 70 KOŁPAK Kamil TARCZA Gdynia 78 65 143 0 1
71 71 SNOCHOWSKI Dawid ARDEA Gdańsk 72 69 141 1 1
72 71 TUCHLIN Daniel Ardea Gdańsk 70 71 141 1 0
73 73 PIECZONKA Piotr ARDEA Gdańsk 69 71 140 0 1
74 73 GRONET Wojciech SENIOR Gdańsk 68 72 140 0 0
75 75 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 70 69 139 0 2
76 76 JANKOWSKI Rafał ARDEA Gdańsk 72 66 138 0 0
77 77 RYCZANIK Paulina ARDEA Gdańsk 66 71 137 0 0
78 78 SZMIDT Dariusz ARDEA Gdańsk 76 60 136 1 1
79 79 BRATKOWSKI Bartosz ARDEA Gdańsk 70 62 132 0 0
80 80 GARNCAREK Sebastian ARDEA Gdańsk 62 68 130 1 1
81 81 WITKOWSKI Piotr ARDEA Gdańsk 73 55 128 0 1
82 82 STUDZIŃSKI Tomasz TarczaGdynia 61 63 124 0 0
83 83 WIKTOROWSKA Magdalena KSI Gdynia 64 59 123 0 0
84 84 NEUMANN Marek ARDEA Gdańsk 55 65 120 0 0
85 84 LUBOCKI Jarosław IC Piła 58 62 120 0 0
86 86 KOKOT Łukasz KSI Gdynia 57 62 119 0 0
87 87 KRZACZEK Marcin Ardea Gdańsk 67 51 118 0 2
88 88 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 64 53 117 0 2
89 89 ORZEŁ Marcin KSI Gdynia 62 45 107 0 0
90 90 JASKOWIAK Sławomir ZAWISZA Bydgoszcz 43 61 104 0 2
91 90 ŚWIECZKOWSKI Artur ARDEA Gdańsk 51 53 104 0 0
92 90 TUCHLIN Mariusz ARDEA Gdańsk 52 52 104 0 0
93 93 PŁAZA Przemysław ARDEA Gdańsk 46 57 103 1 0
94 94 KWIECIŃSKI Piotr Skorpion Juszki 54 45 99 0 0
95 95 KLOCYK Marcin ARDEA Gdańsk 41 52 93 0 0
96 96 OLEŚ Adam WALTER Gdynia 51 40 91 0 0
97 97 DYNARZEWSKA Monika NTS Grudziądz 40 40 80 0 0
98 98 BRUZI-TOMCZAK Maciej CWS Słupsk 41 31 72 0 1

Konkurencja PCZ, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PCZ
I
PCZ
II
Razem
PCZ
X ./
1 1 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 97 96 193 6 8
2 2 NOWACKI Krzysztof GARDA Ostróda 94 94 188 3 7
3 3 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 92 94 186 4 5
4 3 SOBCZAK Jakub ARDEA Gdańsk 91 95 186 3 8
5 3 JEDNACHOWSKI Ryszard GROT Puck 93 93 186 0 8
6 6 FRELICHOWSKI Norbert ARDEA Gdańsk 90 95 185 3 5
7 7 JASIŃSKI Jan GROT Puck 90 94 184 4 6
8 8 MICHNICZ Zbigniew ARDEA Gdańsk 94 89 183 1 6
9 9 SZYPRITT Sławomir EZS Elbląg 89 93 182 4 4
10 10 LUKJAŃSKI Wiktor SENIOR Gdańsk 88 92 180 2 6
11 11 TALAŚKA Marcin ARDEA Gdańsk 89 89 178 2 3
12 11 NAGARNOWICZ Walery KALIBER Koszalin 91 87 178 2 2
13 13 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 90 87 177 3 5
14 14 RUTKOWSKI Mariusz NTS Grudziądz 86 90 176 1 3
15 15 LEWCZUK Michał ARDEA Gdańsk 90 85 175 0 3
16 16 BRZOZOWSKI Mirosław ARDEA Gdańsk 82 92 174 3 3
17 16 POJAWA Wojciech GARDA Ostróda 88 86 174 1 5
18 18 SKRZYPCZYK Artur ARDEAGdańsk 88 83 171 1 1
19 19 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 84 86 170 1 3
20 20 BARAN-BARAŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 78 91 169 2 2
21 20 KUBACKI Piotr ARDEA Gdańsk 85 84 169 1 4
22 22 NOWAK Paweł ARDEA Gdańsk 87 81 168 2 4
23 22 KĘSKA Robert ARDEA Gdańsk 87 81 168 2 2
24 24 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 88 79 167 0 3
25 25 DYNARZEWSKI Dariusz NTS Grudziądz 87 79 166 2 3
26 26 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 84 80 164 1 1
27 27 ŚMIGIELSKI Adam SENIOR Gdańsk 75 88 163 1 2
28 28 DREWKO Marcin ARDEA Gdańsk 86 76 162 2 2
29 29 ZIELIŃSKI Mieszko ARDEA Gdańsk 76 85 161 2 2
30 30 BIAŁAS Michał ARDEA Gdańsk 79 80 159 1 1
31 31 NAGEL Bartłomiej ARDEA Gdańsk 83 75 158 2 1
32 31 NOSOWICZ Witold SKS Ardea 80 78 158 2 0
33 33 ŚNIEŻYŃSKI Wojtek ARDEA 72 85 157 2 1
34 33 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 81 76 157 0 1
35 35 TOMCZAK Arkadiusz CWS Słupsk 81 75 156 0 4
36 36 VERDON Peter ARDEA Gdańsk 72 83 155 1 4
37 37 FLISIKOWSKI Jerzy NEPTUN Kosakowo 72 82 154 0 1
38 38 KEMPA Mateusz SENIOR Gdańsk 74 79 153 2 0
39 39 NOSOWICZ Jan SKS Ardea 71 81 152 0 1
40 39 WARCZAK Maciej ARDEA Gdańsk 71 81 152 0 1
41 41 MURZYDŁO Małgorzata ARDEA Gdańsk 72 79 151 1 3
42 42 KRÓL Marek KS Gdańsk 72 78 150 0 1
43 43 NEUMANN Marek ARDEA Gdańsk 79 69 148 1 2
44 43 SURWILO Jan ARDEA 75 73 148 0 2
45 45 ZAS Artur ARDEA Gdańsk 74 73 147 2 0
46 46 WILCZYŃSKI Witold ARDEA Gdańsk 65 80 145 0 1
47 47 SNOCHOWSKI Dawid ARDEA Gdańsk 77 67 144 1 2
48 47 ZALESKI Maciej ARDEA Gdańsk 64 80 144 1 2
49 49 KLUNDER Krzysztof Ardea 70 70 140 1 2
50 50 RYCZANIK Paulina ARDEA Gdańsk 78 60 138 1 1
51 51 ROGOWSKI Łukasz X 69 68 137 1 1
52 52 MACIDŁOWSKI Jacek ARDEA Gdańsk 67 69 136 0 2
53 53 DZIEKOŃSKI Jacek ARDEA Gdańsk 74 61 135 1 1
54 53 GARNCAREK Sebastian ARDEA Gdańsk 77 58 135 1 0
55 53 GAPPA Mariusz ZAWISZA Bydgoszcz 69 66 135 0 0
56 56 JAMIOŁKOWSKI Mateusz ARDEA Gdańsk 55 77 132 0 2
57 57 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk 64 67 131 1 1
58 57 STARYBRAT Grzegorz ARDEA Gdańsk 76 55 131 0 1
59 57 ZIELIŃSKI Rafał ARDEA Gdańsk 62 69 131 0 0
60 60 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 69 61 130 2 1
61 61 MARSZAŁEK Szymon ARDEA Gdańsk 63 66 129 1 0
62 61 ROGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 68 61 129 0 0
63 63 JANKOWSKI Rafał ARDEA Gdańsk 60 67 127 1 0
64 64 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 71 54 125 0 0
65 65 KROLL Bogdan Skorpion Juszki 44 79 123 0 3
66 65 GRUSZKIEWICZ Marcin PERKUN Gdynia 58 65 123 0 0
67 67 HOPEN Jakub KS Gdańsk 59 60 119 1 1
68 67 BIERANOWSKI Ryszard ARDEA Gdańsk 54 65 119 0 1
69 69 ŁUKOWICZ Henryk SENIOR Gdańsk 81 36 117 0 4
70 70 BRUZI-TOMCZAK Maciej CWS Słupsk 56 60 116 1 0
71 71 WITKOWSKI Piotr ARDEA Gdańsk 48 66 114 0 0
72 72 MAJOR Krzysztof ARDEA Gdańsk 51 60 111 0 1
73 72 MARZEC Adam ARDEA Gdańsk 49 62 111 0 0
74 74 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 50 57 107 0 1
75 75 KOŁPAK Kamil TARCZA Gdynia 47 56 103 1 0
76 76 PASALSKI Piotr KS Gdańsk 49 53 102 0 0
77 77 BODO Marcin KRYZA Gdynia 46 53 99 0 0
78 77 GRONET Wojciech SENIOR Gdańsk 51 48 99 0 0
79 79 ZBIERSKI Adam ARDEA Gdańsk 46 46 92 0 1
80 79 JASKOWIAK Sławomir ZAWISZA Bydgoszcz 43 49 92 0 0
81 81 TUCHLIN Mariusz ARDEA Gdańsk 48 40 88 0 0
82 82 PŁAZA Przemysław ARDEA Gdańsk 34 53 87 0 0
83 83 HARTUNG Wojciech ARDEA Gdańsk 36 49 85 0 0
84 84 ORZEŁ Marcin KSI Gdynia 35 48 83 1 0
85 85 WRZESIŃSKI Mariusz ARDEA Gdańsk 31 50 81 0 0
86 86 KRYSIŃSKI Piotr KSI Gdynia 36 42 78 0 0
87 87 LUBOCKI Jarosław IC Piła 51 24 75 0 0
88 88 STUDZIŃSKI Tomasz TarczaGdynia 38 30 68 0 0
89 89 KRZACZEK Marcin Ardea Gdańsk 29 38 67 1 0
90 90 KWIECIŃSKI Piotr Skorpion Juszki 23 40 63 0 1
91 90 NIGAMAŃSKI Jarosław ZawiszaBydgoszcz 34 29 63 0 0
92 92 PIECZONKA Piotr ARDEA Gdańsk 43 19 62 0 0
93 93 KISIEL Marek GROT Puck 42 19 61 0 0
94 94 KOKOT Łukasz KSI Gdynia 28 32 60 0 0
95 94 ŚWIECZKOWSKI Artur ARDEA Gdańsk 38 22 60 0 0
96 96 SZMIDT Dariusz ARDEA Gdańsk 31 25 56 0 0
97 97 WIKTOROWSKA Magdalena KSI Gdynia 22 30 52 0 0
98 97 CEGIELSKI Łukasz KSI Gdynia 18 34 52 0 0
99 99 KLOCYK Marcin ARDEA Gdańsk 23 27 50 0 0
100 100 DYNARZEWSKA Monika NTS Grudziądz 24 23 47 0 1
101 100 TUCHLIN Daniel Ardea Gdańsk 4 43 47 0 0
102 102 PŁOTKA Mariusz GWARD Kwidzyn 5 35 40 0 0
103 103 BRATKOWSKI Bartosz ARDEA Gdańsk 25 12 37 0 0
104 104 OLEŚ Adam WALTER Gdynia 14 20 34 0 0
105 105 HRYCIUK Artur TARCZA Starogard Gd. 11 5 16 0 0
106 106 KAPICA Piotr GWARD Kwidzyn 8 6 14 0 0

Konkurencja DWUBÓJ, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PSP
I
PSP
II
Razem
PSP
PCZ
I
PCZ
II
Razem
PCZ
Razem
dwubój
X
1 1 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 93 94 187 97 96 193 380 10
2 2 SOBCZAK Jakub ARDEA Gdańsk 97 95 192 91 95 186 378 9
3 3 NOWACKI Krzysztof GARDA Ostróda 92 97 189 94 94 188 377 7
4 4 FRELICHOWSKI Norbert ARDEA Gdańsk 96 95 191 90 95 185 376 8
5 5 JEDNACHOWSKI Ryszard GROT Puck 96 93 189 93 93 186 375 4
6 6 SZYPRITT Sławomir EZS Elbląg 98 90 188 89 93 182 370 6
7 7 JASIŃSKI Jan GROT Puck 91 92 183 90 94 184 367 8
8 8 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 87 93 180 92 94 186 366 6
9 8 TALAŚKA Marcin ARDEA Gdańsk 94 94 188 89 89 178 366 4
10 10 NAGARNOWICZ Walery KALIBER Koszalin 93 90 183 91 87 178 361 5
11 11 LUKJAŃSKI Wiktor SENIOR Gdańsk 86 91 177 88 92 180 357 4
12 12 POJAWA Wojciech GARDA Ostróda 89 90 179 88 86 174 353 1
13 13 MICHNICZ Zbigniew ARDEA Gdańsk 88 79 167 94 89 183 350 5
14 14 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 85 86 171 90 87 177 348 5
15 15 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 93 90 183 84 80 164 347 1
16 15 LEWCZUK Michał ARDEA Gdańsk 87 85 172 90 85 175 347 1
17 15 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 85 92 177 84 86 170 347 1
18 18 RUTKOWSKI Mariusz NTS Grudziądz 82 88 170 86 90 176 346 1
19 19 DYNARZEWSKI Dariusz NTS Grudziądz 92 87 179 87 79 166 345 6
20 19 BRZOZOWSKI Mirosław ARDEA Gdańsk 85 86 171 82 92 174 345 6
21 21 BARAN-BARAŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 88 87 175 78 91 169 344 4
22 21 SKRZYPCZYK Artur ARDEAGdańsk 91 82 173 88 83 171 344 1
23 23 NOWAK Paweł ARDEA Gdańsk 84 91 175 87 81 168 343 4
24 24 ZIELIŃSKI Mieszko ARDEA Gdańsk 91 88 179 76 85 161 340 5
25 25 NOSOWICZ Witold SKS Ardea 95 86 181 80 78 158 339 4
26 26 KĘSKA Robert ARDEA Gdańsk 84 86 170 87 81 168 338 4
27 27 NAGEL Bartłomiej ARDEA Gdańsk 88 90 178 83 75 158 336 3
28 28 ZAS Artur ARDEA Gdańsk 93 93 186 74 73 147 333 2
29 28 ŚMIGIELSKI Adam SENIOR Gdańsk 85 85 170 75 88 163 333 2
30 30 KUBACKI Piotr ARDEA Gdańsk 84 79 163 85 84 169 332 1
31 31 FLISIKOWSKI Jerzy NEPTUN Kosakowo 92 83 175 72 82 154 329 3
32 32 BIAŁAS Michał ARDEA Gdańsk 79 87 166 79 80 159 325 2
33 33 WARCZAK Maciej ARDEA Gdańsk 88 84 172 71 81 152 324 1
34 34 VERDON Peter ARDEA Gdańsk 79 87 166 72 83 155 321 2
35 34 DREWKO Marcin ARDEA Gdańsk 80 79 159 86 76 162 321 2
36 34 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 84 70 154 88 79 167 321 0
37 37 SURWILO Jan ARDEA 83 88 171 75 73 148 319 1
38 38 ŚNIEŻYŃSKI Wojtek ARDEA 77 81 158 72 85 157 315 2
39 39 KEMPA Mateusz SENIOR Gdańsk 82 77 159 74 79 153 312 2
40 40 MACIDŁOWSKI Jacek ARDEA Gdańsk 81 90 171 67 69 136 307 2
41 40 TOMCZAK Arkadiusz CWS Słupsk 81 70 151 81 75 156 307 0
42 40 WILCZYŃSKI Witold ARDEA Gdańsk 80 82 162 65 80 145 307 0
43 43 ŁUKOWICZ Henryk SENIOR Gdańsk 90 95 185 81 36 117 302 1
44 43 ZALESKI Maciej ARDEA Gdańsk 71 87 158 64 80 144 302 1
45 45 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 62 82 144 81 76 157 301 0
46 46 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk 86 83 169 64 67 131 300 1
47 47 KLUNDER Krzysztof Ardea 80 79 159 70 70 140 299 1
48 48 NOSOWICZ Jan SKS Ardea 68 76 144 71 81 152 296 1
49 49 MARSZAŁEK Szymon ARDEA Gdańsk 80 86 166 63 66 129 295 1
50 49 KRÓL Marek KS Gdańsk 77 68 145 72 78 150 295 0
51 51 ROGOWSKI Łukasz X 77 79 156 69 68 137 293 2
52 52 JAMIOŁKOWSKI Mateusz ARDEA Gdańsk 79 81 160 55 77 132 292 0
53 53 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 86 79 165 71 54 125 290 0
54 54 SNOCHOWSKI Dawid ARDEA Gdańsk 72 69 141 77 67 144 285 2
55 54 GAPPA Mariusz ZAWISZA Bydgoszcz 73 77 150 69 66 135 285 2
56 54 GRUSZKIEWICZ Marcin PERKUN Gdynia 80 82 162 58 65 123 285 1
57 57 BIERANOWSKI Ryszard ARDEA Gdańsk 85 78 163 54 65 119 282 2
58 58 ZIELIŃSKI Rafał ARDEA Gdańsk 69 79 148 62 69 131 279 1
59 58 DZIEKOŃSKI Jacek ARDEA Gdańsk 66 78 144 74 61 135 279 1
60 60 RYCZANIK Paulina ARDEA Gdańsk 66 71 137 78 60 138 275 1
61 60 STARYBRAT Grzegorz ARDEA Gdańsk 73 71 144 76 55 131 275 0
62 62 KROLL Bogdan Skorpion Juszki 78 73 151 44 79 123 274 0
63 63 HOPEN Jakub KS Gdańsk 76 77 153 59 60 119 272 1
64 64 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 70 69 139 69 61 130 269 2
65 65 NEUMANN Marek ARDEA Gdańsk 55 65 120 79 69 148 268 1
66 66 GARNCAREK Sebastian ARDEA Gdańsk 62 68 130 77 58 135 265 2
67 66 JANKOWSKI Rafał ARDEA Gdańsk 72 66 138 60 67 127 265 1
68 68 MARZEC Adam ARDEA Gdańsk 75 76 151 49 62 111 262 0
69 69 KOŁPAK Kamil TARCZA Gdynia 78 65 143 47 56 103 246 1
70 69 PASALSKI Piotr KS Gdańsk 77 67 144 49 53 102 246 0
71 71 WITKOWSKI Piotr ARDEA Gdańsk 73 55 128 48 66 114 242 0
72 72 GRONET Wojciech SENIOR Gdańsk 68 72 140 51 48 99 239 0
73 73 WRZESIŃSKI Mariusz ARDEA Gdańsk 74 80 154 31 50 81 235 1
74 74 KISIEL Marek GROT Puck 83 88 171 42 19 61 232 0
75 74 KRYSIŃSKI Piotr KSI Gdynia 79 75 154 36 42 78 232 0
76 76 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 64 53 117 50 57 107 224 0
77 77 PIECZONKA Piotr ARDEA Gdańsk 69 71 140 43 19 62 202 0
78 78 JASKOWIAK Sławomir ZAWISZA Bydgoszcz 43 61 104 43 49 92 196 0
79 79 LUBOCKI Jarosław IC Piła 58 62 120 51 24 75 195 0
80 80 SZMIDT Dariusz ARDEA Gdańsk 76 60 136 31 25 56 192 1
81 80 STUDZIŃSKI Tomasz TarczaGdynia 61 63 124 38 30 68 192 0
82 80 TUCHLIN Mariusz ARDEA Gdańsk 52 52 104 48 40 88 192 0
83 83 ORZEŁ Marcin KSI Gdynia 62 45 107 35 48 83 190 1
84 83 PŁAZA Przemysław ARDEA Gdańsk 46 57 103 34 53 87 190 1
85 85 BRUZI-TOMCZAK Maciej CWS Słupsk 41 31 72 56 60 116 188 1
86 85 TUCHLIN Daniel Ardea Gdańsk 70 71 141 4 43 47 188 1
87 87 KRZACZEK Marcin Ardea Gdańsk 67 51 118 29 38 67 185 1
88 88 KOKOT Łukasz KSI Gdynia 57 62 119 28 32 60 179 0
89 89 WIKTOROWSKA Magdalena KSI Gdynia 64 59 123 22 30 52 175 0
90 90 BRATKOWSKI Bartosz ARDEA Gdańsk 70 62 132 25 12 37 169 0
91 91 BORKOWSKI Leszek ARDEA Gdańsk 85 80 165 165 0
92 92 MIENTKI Michał ARDEA Gdańsk 86 78 164 164 0
93 92 ŚWIECZKOWSKI Artur ARDEA Gdańsk 51 53 104 38 22 60 164 0
94 94 KWIECIŃSKI Piotr Skorpion Juszki 54 45 99 23 40 63 162 0
95 95 HRYCIUK Artur TARCZA Starogard Gd. 63 81 144 11 5 16 160 0
96 96 MURZYDŁO Małgorzata ARDEA Gdańsk 72 79 151 151 1
97 97 KLOCYK Marcin ARDEA Gdańsk 41 52 93 23 27 50 143 0
98 98 ROGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 68 61 129 129 0
99 99 DYNARZEWSKA Monika NTS Grudziądz 40 40 80 24 23 47 127 0
100 100 OLEŚ Adam WALTER Gdynia 51 40 91 14 20 34 125 0
101 101 MAJOR Krzysztof ARDEA Gdańsk 51 60 111 111 0
102 102 BODO Marcin KRYZA Gdynia 46 53 99 99 0
103 103 ZBIERSKI Adam ARDEA Gdańsk 46 46 92 92 0
104 104 HARTUNG Wojciech ARDEA Gdańsk 36 49 85 85 0
105 105 NIGAMAŃSKI Jarosław ZawiszaBydgoszcz 34 29 63 63 0
106 106 CEGIELSKI Łukasz KSI Gdynia 18 34 52 52 0
107 107 PŁOTKA Mariusz GWARD Kwidzyn 5 35 40 40 0
108 108 KAPICA Piotr GWARD Kwidzyn 8 6 14 14 0

Konkurencja KSP, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KSP X ./ 9 8
1 1 RUTKOWSKI Mariusz NTS Grudziądz 65 0 0 3 0
2 2 KEMPA Mateusz SENIOR Gdańsk 62 0 0 1 2
3 3 DYNARZEWSKI Dariusz NTS Grudziądz 54 0 0 0 4
4 3 BORKOWSKI Leszek ARDEA Gdańsk 54 0 0 0 2
5 5 TALAŚKA Marcin ARDEA Gdańsk 53 1 0 0 2
6 6 ORZECHOWSKI Stanisław GROT Puck 50 0 0 0 2
7 7 SKRZYPCZYK Artur ARDEAGdańsk 45 0 1 2 0
8 7 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 45 0 0 0 0
9 9 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 44 0 0 1 2
10 9 WILCZYŃSKI Witold ARDEA Gdańsk 44 0 0 0 1
11 9 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 44 0 0 0 0
12 12 NAGARNOWICZ Walery KALIBER Koszalin 43 0 0 1 0
13 13 MIENTKI Michał ARDEA Gdańsk 38 0 0 0 1
14 14 STUDZIŃSKI Tomasz TarczaGdynia 37 0 0 0 2
15 15 JASIŃSKI Jan GROT Puck 36 0 0 1 1
16 16 ZIELIŃSKI Mieszko ARDEA Gdańsk 35 0 0 0 2
17 16 JEDNACHOWSKI Ryszard GROT Puck 35 0 0 0 0
18 18 KRZACZEK Marcin Ardea Gdańsk 33 0 0 0 1
19 18 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 33 0 0 0 0
20 20 MACIDŁOWSKI Jacek ARDEA Gdańsk 32 0 1 0 1
21 20 ŚWIECZKOWSKI Artur ARDEA Gdańsk 32 0 0 1 1
22 20 KLUNDER Krzysztof Ardea 32 0 0 0 0
23 23 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 31 0 0 0 1
24 24 WARCZAK Maciej ARDEA Gdańsk 30 0 0 1 0
25 24 JAMIOŁKOWSKI Mateusz ARDEA Gdańsk 30 0 0 0 1
26 24 TUCHLIN Daniel Ardea Gdańsk 30 0 0 0 1
27 27 MARZEC Adam ARDEA Gdańsk 27 0 0 0 0
28 27 HRYCIUK Artur TARCZA Starogard Gd. 27 0 0 0 0
29 29 WITKOWSKI Piotr ARDEA Gdańsk 25 0 0 0 0
30 30 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk 22 0 0 0 1
31 30 ZIELIŃSKI Rafał ARDEA Gdańsk 22 0 0 0 0
32 30 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 22 0 0 0 0
33 33 MUSIELAK Bartlomiej Grot Puck 21 0 0 0 1
34 33 PŁAZA Przemysław ARDEA Gdańsk 21 0 0 0 0
35 35 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 20 0 0 1 0
36 36 GRUSZKIEWICZ Marcin PERKUN Gdynia 19 0 0 0 0
37 37 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 18 0 0 0 0
38 38 DZIEKOŃSKI Jacek ARDEA Gdańsk 17 0 1 0 0
39 38 KRYSIŃSKI Piotr KSI Gdynia 17 0 0 0 0
40 38 TUCHLIN Mariusz ARDEA Gdańsk 17 0 0 0 0
41 41 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 16 0 0 0 0
42 42 SNOCHOWSKI Dawid ARDEA Gdańsk 15 0 0 0 1
43 43 ŚNIEŻYŃSKI Wojtek ARDEA 14 0 1 0 0
44 43 MURZYDŁO Małgorzata ARDEA Gdańsk 14 0 0 0 1
45 43 OLEŚ Adam WALTER Gdynia 14 0 0 0 0
46 43 VERDON Peter ARDEA Gdańsk 14 0 0 0 0
47 43 WIKTOROWSKA Magdalena KSI Gdynia 14 0 0 0 0
48 43 DYNARZEWSKA Monika NTS Grudziądz 14 0 0 0 0
49 49 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 13 0 0 0 1
50 49 ORZEŁ Marcin KSI Gdynia 13 0 0 0 0
51 51 WRZESIŃSKI Mariusz ARDEA Gdańsk 12 0 0 0 0
52 52 JANKOWSKI Rafał ARDEA Gdańsk 11 0 0 0 0
53 52 LUBOCKI Jarosław IC Piła 11 0 0 0 0
54 54 DREWKO Marcin ARDEA Gdańsk 10 0 0 0 0
55 54 BRATKOWSKI Bartosz ARDEA Gdańsk 10 0 0 0 0
56 56 KOŁPAK Kamil TARCZA Gdynia 9 0 0 0 0
57 57 PIECZONKA Piotr ARDEA Gdańsk 8 0 0 0 0
58 58 KUBACKI Piotr ARDEA Gdańsk 2 0 0 0 0
59 59 KROLL Bogdan Skorpion Juszki 0 0 0 0 0
60 59 ROGOWSKI Łukasz X 0 0 0 0 0
61 59 KWIECIŃSKI Piotr Skorpion Juszki 0 0 0 0 0

Konkurencja KCZ, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KCZ X ./ 9 8
1 1 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk 90 0 4 3 2
2 2 WARCZAK Maciej ARDEA Gdańsk 83 1 2 0 4
3 3 OLEŚ Adam WALTER Gdynia 80 3 0 1 2
4 3 BARAN-BARAŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 80 0 2 3 3
5 5 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 79 0 1 5 0
6 6 ORZECHOWSKI Stanisław GROT Puck 78 2 1 2 2
7 6 KLOCYK Tomasz ARDEA Gdańsk 78 0 2 2 2
8 6 JASIŃSKI Jan GROT Puck 78 0 0 5 1
9 9 DYNARZEWSKI Dariusz NTS Grudziądz 77 0 1 2 3
10 10 ZIELIŃSKI Mieszko ARDEA Gdańsk 76 2 0 2 2
11 10 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 76 0 0 2 3
12 12 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 74 0 3 0 2
13 13 NAGARNOWICZ Walery KALIBER Koszalin 73 1 0 1 4
14 13 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 73 0 2 1 2
15 13 ZBIERSKI Adam ARDEA Gdańsk 73 0 0 2 5
16 16 ŚNIEŻYŃSKI Wojtek ARDEA 72 1 2 1 1
17 16 JANKOWSKI Rafał ARDEA Gdańsk 72 1 0 2 2
18 16 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 72 0 0 2 3
19 19 FRELICHOWSKI Norbert ARDEA Gdańsk 71 0 2 0 4
20 19 MIENTKI Michał ARDEA Gdańsk 71 0 0 4 2
21 19 MUSIELAK Bartlomiej Grot Puck 71 0 0 2 2
22 22 DREWKO Marcin ARDEA Gdańsk 70 0 1 0 5
23 23 PIECZONKA Piotr ARDEA Gdańsk 69 0 1 2 1
24 23 KOKOT Łukasz KSI Gdynia 69 0 1 0 2
25 25 NOSOWICZ Jan SKS Ardea 68 1 1 1 2
26 25 KEMPA Mateusz SENIOR Gdańsk 68 1 0 0 4
27 27 ZALESKI Maciej ARDEA Gdańsk 67 0 1 2 3
28 28 TUCHLIN Daniel Ardea Gdańsk 66 1 0 1 1
29 28 NAGEL Bartłomiej ARDEA Gdańsk 66 0 1 2 2
30 28 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 66 0 1 2 2
31 28 KROLL Bogdan Skorpion Juszki 66 0 0 2 2
32 32 WITKOWSKI Piotr ARDEA Gdańsk 65 0 1 0 1
33 33 STARYBRAT Grzegorz ARDEA Gdańsk 64 0 1 5 0
34 33 CEGIELSKI Łukasz KSI Gdynia 64 0 0 2 3
35 35 KRZACZEK Marcin Ardea Gdańsk 63 1 0 1 3
36 35 FLISIKOWSKI Jerzy NEPTUN Kosakowo 63 0 1 0 3
37 35 SNOCHOWSKI Dawid ARDEA Gdańsk 63 0 0 1 3
38 38 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 62 1 0 1 3
39 38 TALAŚKA Marcin ARDEA Gdańsk 62 0 0 0 2
40 40 BODO Marcin KRYZA Gdynia 61 1 1 2 2
41 40 SURWILO Jan ARDEA 61 1 0 1 2
42 42 VERDON Peter ARDEA Gdańsk 60 1 0 1 1
43 42 GRUSZKIEWICZ Marcin PERKUN Gdynia 60 0 0 2 1
44 42 KWIECIŃSKI Piotr Skorpion Juszki 60 0 0 2 1
45 42 PŁAZA Przemysław ARDEA Gdańsk 60 0 0 1 2
46 46 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 59 0 1 0 3
47 46 ORZEŁ Marcin KSI Gdynia 59 0 0 2 0
48 46 RUTKOWSKI Mariusz NTS Grudziądz 59 0 0 0 2
49 49 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 58 0 1 1 1
50 49 STUDZIŃSKI Tomasz TarczaGdynia 58 0 1 0 2
51 49 MAJOR Krzysztof ARDEA Gdańsk 58 0 0 2 1
52 49 ROGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 58 0 0 1 1
53 49 WILCZYŃSKI Witold ARDEA Gdańsk 58 0 0 0 1
54 54 SZMIDT Dariusz ARDEA Gdańsk 56 0 1 0 3
55 55 BRATKOWSKI Bartosz ARDEA Gdańsk 55 0 0 3 1
56 55 LUBOCKI Jarosław IC Piła 55 0 0 0 2
57 57 MARZEC Adam ARDEA Gdańsk 53 0 0 2 1
58 58 NOSOWICZ Witold SKS Ardea 50 0 0 2 1
59 59 KOŁPAK Kamil TARCZA Gdynia 49 1 0 1 1
60 60 KĘSKA Robert ARDEA Gdańsk 48 0 0 0 0
61 61 MACIDŁOWSKI Jacek ARDEA Gdańsk 47 0 0 1 0
62 61 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 47 0 0 0 1
63 63 DYNARZEWSKA Monika NTS Grudziądz 46 2 0 0 1
64 64 JASKOWIAK Sławomir ZAWISZA Bydgoszcz 44 0 0 0 1
65 65 MARSZAŁEK Szymon ARDEA Gdańsk 43 0 0 1 1
66 66 MURZYDŁO Małgorzata ARDEA Gdańsk 42 1 0 0 3
67 66 BIERANOWSKI Ryszard ARDEA Gdańsk 42 1 0 0 1
68 66 KLUNDER Krzysztof Ardea 42 0 0 1 0
69 66 JAMIOŁKOWSKI Mateusz ARDEA Gdańsk 42 0 0 0 2
70 70 HARTUNG Wojciech ARDEA Gdańsk 38 0 0 1 0
71 71 BRUZI-TOMCZAK Maciej CWS Słupsk 37 0 0 1 0
72 72 ŚWIECZKOWSKI Artur ARDEA Gdańsk 36 0 0 1 0
73 72 ROGOWSKI Łukasz X 36 0 0 0 1
74 72 DZIEKOŃSKI Jacek ARDEA Gdańsk 36 0 0 0 0
75 75 TOMCZAK Arkadiusz CWS Słupsk 35 0 0 1 0
76 76 HRYCIUK Artur TARCZA Starogard Gd. 33 0 0 1 1
77 76 KRÓL Marek KS Gdańsk 33 0 0 0 0
78 78 RYCZANIK Paulina ARDEA Gdańsk 30 0 0 0 0
79 79 WRZESIŃSKI Mariusz ARDEA Gdańsk 28 0 0 0 1
80 80 KLOCYK Marcin ARDEA Gdańsk 16 0 0 1 0
81 81 TUCHLIN Mariusz ARDEA Gdańsk 15 0 0 0 0
82 82 NEUMANN Marek ARDEA Gdańsk 0 0 0 0 0

Konkurencja TRAP, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub Trap Ilość
rzutek
1 1 DREWKO Marcin ARDEA Gdańsk 100 10
2 2 GAJKOWSKI Adam ARDEA Gdańsk 94 9
3 3 WARCZAK Maciej ARDEA Gdańsk 92 9
4 4 JARZĄBEK Maciej ARDEA Gdańsk 84 8
5 5 TALAŚKA Marcin ARDEA Gdańsk 74 7
6 5 BARAN-BARAŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 74 6
7 7 MARZEC Adam ARDEA Gdańsk 72 7
8 8 NOSOWICZ Witold SKS Ardea 70 7
9 8 ZIELIŃSKI Mieszko ARDEA Gdańsk 70 7
10 10 NOSOWICZ Jan SKS Ardea 68 7
11 10 RUTKOWSKI Mariusz NTS Grudziądz 68 7
12 10 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 68 6
13 10 JASKOWIAK Sławomir ZAWISZA Bydgoszcz 68 6
14 14 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 66 7
15 15 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 64 8
16 16 KOŁPAK Kamil TARCZA Gdynia 62 7
17 16 KRÓL Marek KS Gdańsk 62 7
18 18 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 58 6
19 18 HARTUNG Wojciech ARDEA Gdańsk 58 6
20 20 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 56 6
21 20 DYNARZEWSKI Dariusz NTS Grudziądz 56 6
22 22 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 54 5
23 22 KUBACKI Piotr ARDEA Gdańsk 54 5
24 24 SURWILO Jan ARDEA 52 5
25 24 RYCZANIK Paulina ARDEA Gdańsk 52 5
26 26 GARNCAREK Sebastian ARDEA Gdańsk 50 6
27 27 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 46 5
28 28 WILCZYŃSKI Witold ARDEA Gdańsk 42 5
29 28 BIERANOWSKI Ryszard ARDEA Gdańsk 42 5
30 28 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 42 5
31 28 KĘSKA Robert ARDEA Gdańsk 42 4
32 28 ŁOŚ Krzysztof ARDEA Gdańsk 42 3
33 33 KOKOT Łukasz KSI Gdynia 40 5
34 33 ORZECHOWSKI Stanisław GROT Puck 40 4
35 33 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 40 4
36 36 ZIELIŃSKI Rafał ARDEA Gdańsk 38 3
37 37 KRZACZEK Marcin Ardea Gdańsk 36 4
38 37 MURZYDŁO Małgorzata ARDEA Gdańsk 36 3
39 37 KRYSIŃSKI Piotr KSI Gdynia 36 2
40 40 KEMPA Mateusz SENIOR Gdańsk 34 3
41 41 JASIŃSKI Jan GROT Puck 32 4
42 41 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk 32 4
43 41 BRUZI-TOMCZAK Maciej CWS Słupsk 32 4
44 41 ŚNIEŻYŃSKI Wojtek ARDEA 32 4
45 41 NIGAMAŃSKI Jarosław ZawiszaBydgoszcz 32 3
46 41 GRUSZKIEWICZ Marcin PERKUN Gdynia 32 2
47 47 ZALESKI Maciej ARDEA Gdańsk 30 3
48 48 JEDNACHOWSKI Ryszard GROT Puck 28 4
49 48 ŚWIECZKOWSKI Artur ARDEA Gdańsk 28 3
50 50 DZIEKOŃSKI Jacek ARDEA Gdańsk 26 2
51 50 HRYCIUK Artur TARCZA Starogard Gd. 26 2
52 52 NAGEL Bartłomiej ARDEA Gdańsk 22 3
53 52 LUBOCKI Jarosław IC Piła 22 3
54 54 MACIDŁOWSKI Jacek ARDEA Gdańsk 20 3
55 54 WITKOWSKI Piotr ARDEA Gdańsk 20 2
56 56 JANKOWSKI Rafał ARDEA Gdańsk 18 3
57 56 TOMCZAK Arkadiusz CWS Słupsk 18 3
58 58 FLISIKOWSKI Jerzy NEPTUN Kosakowo 16 3
59 58 WOJTECZKO Marek GROT Puck 16 3
60 58 ROGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 16 2
61 61 GAPPA Mariusz ZAWISZA Bydgoszcz 14 2
62 61 VERDON Peter ARDEA Gdańsk 14 2
63 61 STUDZIŃSKI Tomasz TarczaGdynia 14 2
64 61 MUSIELAK Bartlomiej Grot Puck 14 2
65 65 NEUMANN Marek ARDEA Gdańsk 10 2
66 65 MAJOR Krzysztof ARDEA Gdańsk 10 2
67 67 BRATKOWSKI Bartosz ARDEA Gdańsk 6 1
68 68 NAGARNOWICZ Walery KALIBER Koszalin 4 1
69 68 KROLL Bogdan Skorpion Juszki 4 1
70 70 TUCHLIN Mariusz ARDEA Gdańsk 0 0
71 70 TUCHLIN Daniel Ardea Gdańsk 0 0
72 70 BODO Marcin KRYZA Gdynia 0 0
73 70 PIECZONKA Piotr ARDEA Gdańsk 0 0
74 70 SNOCHOWSKI Dawid ARDEA Gdańsk 0 0
75 70 WIKTOROWSKA Magdalena KSI Gdynia 0 0
76 70 KWIECIŃSKI Piotr Skorpion Juszki 0 0
77 70 LEWCZUK Michał ARDEA Gdańsk 0 0
78 70 MIENTKI Michał ARDEA Gdańsk 0 0
79 70 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 0 0
80 70 KLUNDER Krzysztof Ardea 0 0
81 70 HOPEN Jakub KS Gdańsk 0 0

Konkurencja WIELOBÓJ, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KSP X ./ 9 8 KCZ X ./ 9 8 Trap Ilość
rzutek
Razem
Wielobój
1 1 WARCZAK Maciej ARDEA Gdańsk 30 0 0 1 0 83 1 2 0 4 92 9 205
2 2 RUTKOWSKI Mariusz NTS Grudziądz 65 0 0 3 0 59 0 0 0 2 68 7 192
3 3 TALAŚKA Marcin ARDEA Gdańsk 53 1 0 0 2 62 0 0 0 2 74 7 189
4 4 DYNARZEWSKI Dariusz NTS Grudziądz 54 0 0 0 4 77 0 1 2 3 56 6 187
5 5 ZIELIŃSKI Mieszko ARDEA Gdańsk 35 0 0 0 2 76 2 0 2 2 70 7 181
6 6 DREWKO Marcin ARDEA Gdańsk 10 0 0 0 0 70 0 1 0 5 100 10 180
7 7 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 45 0 0 0 0 76 0 0 2 3 56 6 177
8 8 ORZECHOWSKI Stanisław GROT Puck 50 0 0 0 2 78 2 1 2 2 40 4 168
9 9 KEMPA Mateusz SENIOR Gdańsk 62 0 0 1 2 68 1 0 0 4 34 3 164
10 10 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 44 0 0 0 0 59 0 1 0 3 58 6 161
11 11 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 31 0 0 0 1 58 0 1 1 1 68 6 157
12 11 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 44 0 0 1 2 47 0 0 0 1 66 7 157
13 13 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 20 0 0 1 0 72 0 0 2 3 64 8 156
14 14 BARAN-BARAŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 80 0 2 3 3 74 6 154
15 14 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 33 0 0 0 0 79 0 1 5 0 42 5 154
16 16 MARZEC Adam ARDEA Gdańsk 27 0 0 0 0 53 0 0 2 1 72 7 152
17 17 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 22 0 0 0 0 73 0 2 1 2 54 5 149
18 18 JASIŃSKI Jan GROT Puck 36 0 0 1 1 78 0 0 5 1 32 4 146
19 19 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk 22 0 0 0 1 90 0 4 3 2 32 4 144
20 19 WILCZYŃSKI Witold ARDEA Gdańsk 44 0 0 0 1 58 0 0 0 1 42 5 144
21 21 NOSOWICZ Jan SKS Ardea 68 1 1 1 2 68 7 136
22 22 KRZACZEK Marcin Ardea Gdańsk 33 0 0 0 1 63 1 0 1 3 36 4 132
23 22 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 18 0 0 0 0 74 0 3 0 2 40 4 132
24 24 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 13 0 0 0 1 66 0 1 2 2 46 5 125
25 25 KOŁPAK Kamil TARCZA Gdynia 9 0 0 0 0 49 1 0 1 1 62 7 120
26 25 NAGARNOWICZ Walery KALIBER Koszalin 43 0 0 1 0 73 1 0 1 4 4 1 120
27 25 NOSOWICZ Witold SKS Ardea 50 0 0 2 1 70 7 120
28 28 ŚNIEŻYŃSKI Wojtek ARDEA 14 0 1 0 0 72 1 2 1 1 32 4 118
29 29 SURWILO Jan ARDEA 61 1 0 1 2 52 5 113
30 30 JASKOWIAK Sławomir ZAWISZA Bydgoszcz 44 0 0 0 1 68 6 112
31 31 GRUSZKIEWICZ Marcin PERKUN Gdynia 19 0 0 0 0 60 0 0 2 1 32 2 111
32 32 WITKOWSKI Piotr ARDEA Gdańsk 25 0 0 0 0 65 0 1 0 1 20 2 110
33 33 STUDZIŃSKI Tomasz TarczaGdynia 37 0 0 0 2 58 0 1 0 2 14 2 109
34 33 KOKOT Łukasz KSI Gdynia 69 0 1 0 2 40 5 109
35 33 MIENTKI Michał ARDEA Gdańsk 38 0 0 0 1 71 0 0 4 2 0 0 109
36 36 MUSIELAK Bartlomiej Grot Puck 21 0 0 0 1 71 0 0 2 2 14 2 106
37 37 JANKOWSKI Rafał ARDEA Gdańsk 11 0 0 0 0 72 1 0 2 2 18 3 101
38 38 MACIDŁOWSKI Jacek ARDEA Gdańsk 32 0 1 0 1 47 0 0 1 0 20 3 99
39 39 ZALESKI Maciej ARDEA Gdańsk 67 0 1 2 3 30 3 97
40 40 TUCHLIN Daniel Ardea Gdańsk 30 0 0 0 1 66 1 0 1 1 0 0 96
41 40 ŚWIECZKOWSKI Artur ARDEA Gdańsk 32 0 0 1 1 36 0 0 1 0 28 3 96
42 40 HARTUNG Wojciech ARDEA Gdańsk 38 0 0 1 0 58 6 96
43 43 KRÓL Marek KS Gdańsk 33 0 0 0 0 62 7 95
44 44 OLEŚ Adam WALTER Gdynia 14 0 0 0 0 80 3 0 1 2 94
45 44 GAJKOWSKI Adam ARDEA Gdańsk 94 9 94
46 46 MURZYDŁO Małgorzata ARDEA Gdańsk 14 0 0 0 1 42 1 0 0 3 36 3 92
47 47 KĘSKA Robert ARDEA Gdańsk 48 0 0 0 0 42 4 90
48 48 VERDON Peter ARDEA Gdańsk 14 0 0 0 0 60 1 0 1 1 14 2 88
49 48 NAGEL Bartłomiej ARDEA Gdańsk 66 0 1 2 2 22 3 88
50 48 LUBOCKI Jarosław IC Piła 11 0 0 0 0 55 0 0 0 2 22 3 88
51 51 HRYCIUK Artur TARCZA Starogard Gd. 27 0 0 0 0 33 0 0 1 1 26 2 86
52 52 BIERANOWSKI Ryszard ARDEA Gdańsk 42 1 0 0 1 42 5 84
53 52 JARZĄBEK Maciej ARDEA Gdańsk 84 8 84
54 54 RYCZANIK Paulina ARDEA Gdańsk 30 0 0 0 0 52 5 82
55 55 PŁAZA Przemysław ARDEA Gdańsk 21 0 0 0 0 60 0 0 1 2 81
56 56 FLISIKOWSKI Jerzy NEPTUN Kosakowo 63 0 1 0 3 16 3 79
57 56 DZIEKOŃSKI Jacek ARDEA Gdańsk 17 0 1 0 0 36 0 0 0 0 26 2 79
58 58 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 16 0 0 0 0 62 1 0 1 3 0 0 78
59 58 KLOCYK Tomasz ARDEA Gdańsk 78 0 2 2 2 78
60 58 SNOCHOWSKI Dawid ARDEA Gdańsk 15 0 0 0 1 63 0 0 1 3 0 0 78
61 61 PIECZONKA Piotr ARDEA Gdańsk 8 0 0 0 0 69 0 1 2 1 0 0 77
62 62 ROGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 58 0 0 1 1 16 2 74
63 62 KLUNDER Krzysztof Ardea 32 0 0 0 0 42 0 0 1 0 0 0 74
64 64 ZBIERSKI Adam ARDEA Gdańsk 73 0 0 2 5 73
65 65 ORZEŁ Marcin KSI Gdynia 13 0 0 0 0 59 0 0 2 0 72
66 65 JAMIOŁKOWSKI Mateusz ARDEA Gdańsk 30 0 0 0 1 42 0 0 0 2 72
67 67 FRELICHOWSKI Norbert ARDEA Gdańsk 71 0 2 0 4 71
68 67 BRATKOWSKI Bartosz ARDEA Gdańsk 10 0 0 0 0 55 0 0 3 1 6 1 71
69 69 KROLL Bogdan Skorpion Juszki 0 0 0 0 0 66 0 0 2 2 4 1 70
70 70 BRUZI-TOMCZAK Maciej CWS Słupsk 37 0 0 1 0 32 4 69
71 71 MAJOR Krzysztof ARDEA Gdańsk 58 0 0 2 1 10 2 68
72 72 STARYBRAT Grzegorz ARDEA Gdańsk 64 0 1 5 0 64
73 72 CEGIELSKI Łukasz KSI Gdynia 64 0 0 2 3 64
74 74 JEDNACHOWSKI Ryszard GROT Puck 35 0 0 0 0 28 4 63
75 75 BODO Marcin KRYZA Gdynia 61 1 1 2 2 0 0 61
76 76 DYNARZEWSKA Monika NTS Grudziądz 14 0 0 0 0 46 2 0 0 1 60
77 76 ZIELIŃSKI Rafał ARDEA Gdańsk 22 0 0 0 0 38 3 60
78 76 KWIECIŃSKI Piotr Skorpion Juszki 0 0 0 0 0 60 0 0 2 1 0 0 60
79 79 SZMIDT Dariusz ARDEA Gdańsk 56 0 1 0 3 56
80 79 KUBACKI Piotr ARDEA Gdańsk 2 0 0 0 0 54 5 56
81 81 BORKOWSKI Leszek ARDEA Gdańsk 54 0 0 0 2 54
82 82 TOMCZAK Arkadiusz CWS Słupsk 35 0 0 1 0 18 3 53
83 82 KRYSIŃSKI Piotr KSI Gdynia 17 0 0 0 0 36 2 53
84 84 GARNCAREK Sebastian ARDEA Gdańsk 50 6 50
85 85 SKRZYPCZYK Artur ARDEAGdańsk 45 0 1 2 0 45
86 86 MARSZAŁEK Szymon ARDEA Gdańsk 43 0 0 1 1 43
87 87 ŁOŚ Krzysztof ARDEA Gdańsk 42 3 42
88 88 WRZESIŃSKI Mariusz ARDEA Gdańsk 12 0 0 0 0 28 0 0 0 1 40
89 89 ROGOWSKI Łukasz X 0 0 0 0 0 36 0 0 0 1 36
90 90 NIGAMAŃSKI Jarosław ZawiszaBydgoszcz 32 3 32
91 90 TUCHLIN Mariusz ARDEA Gdańsk 17 0 0 0 0 15 0 0 0 0 0 0 32
92 92 KLOCYK Marcin ARDEA Gdańsk 16 0 0 1 0 16
93 92 WOJTECZKO Marek GROT Puck 16 3 16
94 94 GAPPA Mariusz ZAWISZA Bydgoszcz 14 2 14
95 94 WIKTOROWSKA Magdalena KSI Gdynia 14 0 0 0 0 0 0 14
96 96 NEUMANN Marek ARDEA Gdańsk 0 0 0 0 0 10 2 10
97 97 LEWCZUK Michał ARDEA Gdańsk 0 0 0
98 97 HOPEN Jakub KS Gdańsk 0 0 0

Konkurencja PSP, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PSP
I
PSP
II
Razem
PSP
X ./
1 1 MALCZEWSKA Agnieszka KS Gdańsk 86 79 165 0 2
2 2 ARENTOWICZ Miroslaw Tarcza Gdynia 80 80 160 1 2
3 2 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 80 80 160 0 3
4 4 ZYSNARSKA Ewa ARDEA Gdańsk 78 77 155 1 1
5 5 KOZAK Jacek FLOTA Gdynia 18 34 52 0 0

Konkurencja PCZ, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PCZ
I
PCZ
II
Razem
PCZ
X ./
1 1 MALCZEWSKA Agnieszka KS Gdańsk 80 93 173 2 5
2 2 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 76 75 151 0 1
3 3 ARENTOWICZ Miroslaw Tarcza Gdynia 45 56 101 0 0
4 4 ZYSNARSKA Ewa ARDEA Gdańsk 27 38 65 0 0

Konkurencja DWUBÓJ, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PSP
I
PSP
II
Razem
PSP
PCZ
I
PCZ
II
Razem
PCZ
Razem
dwubój
X
1 1 MALCZEWSKA Agnieszka KS Gdańsk 86 79 165 80 93 173 338 2
2 2 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 80 80 160 76 75 151 311 0
3 3 ARENTOWICZ Miroslaw Tarcza Gdynia 80 80 160 45 56 101 261 1
4 4 ZYSNARSKA Ewa ARDEA Gdańsk 78 77 155 27 38 65 220 1
5 5 KOZAK Jacek FLOTA Gdynia 18 34 52 52 0

Konkurencja KSP, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KSP X ./ 9 8
1 1 KOZAK Jacek FLOTA Gdynia 53 0 1 0 2
2 2 ARENTOWICZ Miroslaw Tarcza Gdynia 36 1 0 1 0
3 3 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 35 0 0 0 1
4 4 MALCZEWSKA Agnieszka KS Gdańsk 19 0 0 0 0
5 5 ZYSNARSKA Ewa ARDEA Gdańsk 10 0 0 0 0

Konkurencja KCZ, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KCZ X ./ 9 8
1 1 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 65 0 0 2 4
2 2 ARENTOWICZ Miroslaw Tarcza Gdynia 56 0 0 1 1
3 3 ZYSNARSKA Ewa ARDEA Gdańsk 30 0 0 0 0

Konkurencja TRAP, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub Trap Ilość
rzutek
1 1 ARENTOWICZ Miroslaw Tarcza Gdynia 32 3
2 2 ZYSNARSKA Ewa ARDEA Gdańsk 22 2

Konkurencja WIELOBÓJ, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KSP X ./ 9 8 KCZ X ./ 9 8 Trap Ilość
rzutek
Razem
Wielobój
1 1 ARENTOWICZ Miroslaw Tarcza Gdynia 36 1 0 1 0 56 0 0 1 1 32 3 124
2 2 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 35 0 0 0 1 65 0 0 2 4 100
3 3 ZYSNARSKA Ewa ARDEA Gdańsk 10 0 0 0 0 30 0 0 0 0 22 2 62
4 4 KOZAK Jacek FLOTA Gdynia 53 0 1 0 2 53
5 5 MALCZEWSKA Agnieszka KS Gdańsk 19 0 0 0 0 19

Poniższe wyniki nie są wynikami ostatecznymi. Ostateczne wyniki zostaną opublikowane po sporządzeniu komunikatu PZSS.