Zawody CZAPLA CUP 2019 – edycja 2 – wyniki


Czapla Cup, luty 2019

Konkurencja PSP, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PSP
I
PSP
II
Razem
PSP
X ./
1 1 ŁUKOWICZ Henryk SENIOR Gdańsk 97 95 192 5 9
2 2 FRELICHOWSKI Norbert ARDEA Gdańsk 94 93 187 4 6
3 2 OSTROUCH Andrzej ARDEA Gdańsk 94 93 187 2 10
4 4 SOBCZAK Jakub ARDEA Gdańsk 91 95 186 3 6
5 5 JEDNACHOWSKI Ryszard GROT Puck 95 90 185 5 4
6 6 SZYPRITT Sławomir EZS Elbląg 89 95 184 2 6
7 6 NAGARNOWICZ Walery KALIBER Koszalin 92 92 184 2 5
8 8 NOWACKI Krzysztof GARDA Ostróda 93 90 183 2 6
9 9 LUKJAŃSKI Wiktor SENIOR Gdańsk 89 93 182 2 4
10 10 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 90 91 181 5 2
11 10 SZOPINSKI Tomasz ARDEA Gdańsk 89 92 181 3 3
12 10 CHOJNICKI Janusz KSI Gdynia 90 91 181 2 6
13 13 CZAPLA Aleksandra CZ5 Lublewo 88 92 180 7 1
14 14 MAJOREK Maciej GROT Puck 91 88 179 4 4
15 14 TALAŚKA Marcin ARDEA Gdańsk 89 90 179 4 3
16 14 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 88 91 179 0 3
17 17 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 85 93 178 2 6
18 17 ZAS Artur ARDEA Gdańsk 89 89 178 0 5
19 19 JASIŃSKI Jan GROT Puck 86 90 176 0 5
20 19 POJAWA Wojciech GARDA Ostróda 92 84 176 0 4
21 21 CIEĆKO Mateusz NTS Grudziądz 92 83 175 3 4
22 21 WARCZAK Maciej ARDEA Gdańsk 87 88 175 2 3
23 23 FUSZARA Wojciech ARDEA Gdańsk 83 91 174 3 2
24 24 RYCZANIK Tomasz ARDEA Gdańsk 90 83 173 4 1
25 24 NOWAK Paweł ARDEA Gdańsk 89 84 173 1 3
26 24 MICHNICZ Zbigniew ARDEA Gdańsk 85 88 173 0 5
27 27 RUTKOWSKI Mariusz NTS Grudziądz 92 80 172 3 2
28 27 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 86 86 172 2 2
29 29 ADAMOWICZ Tomasz ARDEA Gdańsk 81 90 171 2 4
30 29 DREWKO Marcin ARDEA Gdańsk 88 83 171 0 4
31 31 BIERANOWSKI Ryszard ARDEA Gdańsk 92 78 170 1 4
32 32 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 81 88 169 2 2
33 33 MUSIELAK Bartlomiej Grot Puck 86 82 168 1 3
34 33 TREFON Andrzej ARDEA Gdańsk 80 88 168 1 3
35 35 ZARAŃSKI Tomasz KS Gdańsk 82 85 167 1 3
36 35 SMOŁOŃSKI Paweł ARDEA Gdańsk 83 84 167 0 2
37 37 PIWKO Grzegorz ARDEA Gdańsk 82 83 165 0 3
38 38 LEWCZUK Michal ARDEA 84 80 164 1 2
39 38 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 86 78 164 0 2
40 38 BIAŁAS Michał ARDEA Gdańsk 80 84 164 0 1
41 41 ZIELIŃSKI Rafał ARDEA Gdańsk 80 83 163 1 4
42 41 BRYŁA Andrzej SENIOR Gdańsk 86 77 163 0 1
43 41 PASALSKI Piotr KS Gdańsk 84 79 163 0 0
44 44 JEZIERNY Łukasz SENIOR Gdańsk 79 83 162 0 2
45 44 BRATKOWSKI Bartosz ARDEA Gdańsk 83 79 162 0 1
46 46 GRONET Wojciech SENIOR Gdańsk 73 84 157 0 1
47 47 TOMCZAK Arkadiusz CWS Słupsk 80 76 156 2 1
48 48 GAPPA Mariusz ZAWISZA Bydgoszcz 69 86 155 0 2
49 48 ZALEWSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 76 79 155 0 0
50 50 DROZDOWSKI Kamil GROT Puck 70 84 154 1 3
51 50 VERDON Peter ARDEA Gdańsk 82 72 154 0 4
52 52 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 78 75 153 2 2
53 52 DYNARZEWSKI Dariusz NTS Grudziądz 80 73 153 1 1
54 54 SUDA Piotr ARDEA Gdańsk 66 86 152 1 3
55 55 PLICHTA Karol ARDEA Gdańsk 76 75 151 0 1
56 56 MACIAK Krzysztof ARDEA Gdańsk 81 69 150 1 1
57 56 ŚNIEŻYŃSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 73 77 150 0 1
58 56 ROJ Michał ARDEA Gdańsk 77 73 150 0 0
59 59 KUMISZCZA Tomasz ARDEA Gdańsk 66 83 149 1 3
60 59 NOSTITZ-JACKOWSKI Mateusz ARDEA Gdańsk 73 76 149 1 0
61 59 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 74 75 149 0 2
62 59 USZOK Darek ARDEA Gdańsk 71 78 149 0 2
63 63 MARZEC Adam ARDEA Gdańsk 76 72 148 1 0
64 63 PIESZAK Tomasz ARDEA Gdańsk 71 77 148 0 2
65 63 KOWALEWSKI Andrzej ARDEA Gdańsk 79 69 148 0 0
66 66 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 70 76 146 0 1
67 66 GRUDNIAK Zuzanna ARDEA Gdańsk 69 77 146 0 0
68 66 SCHIMMELPFENNIG Marcin NTS LOK GRUDZIĄDZ 75 71 146 0 0
69 69 KORNATA Grzegorz ARDEA Gdańsk 71 74 145 1 0
70 69 OBERLAN Tomasz ARDEA Gdańsk 70 75 145 0 2
71 69 KUBACKI Piotr ARDEA Gdańsk 77 68 145 0 1
72 72 PŁODZIEŃ Rafał ARDEA Gdańsk 63 77 140 1 1
73 73 STARYBRAT Grzegorz ARDEA Gdańsk 72 65 137 0 0
74 74 KOŁPAK Kamil TARCZA Gdynia 63 71 134 1 0
75 75 KĘDZIERSKI Bartosz PERKUN Miszewko 60 73 133 0 1
76 76 KUTKIEWICZ Bartłomiej GARDA Ostróda 60 71 131 1 2
77 77 SAWICKI Przemysław ARDEA Gdańsk 56 68 124 0 0
78 78 MARKOWSKI Marek KSI Gdynia 55 68 123 0 1
79 79 ADAMOWSKI Daniel ARDEA Gdańsk 63 59 122 0 2
80 80 SONIK Bartłomiej PERKUN Miszewko 68 52 120 0 1
81 81 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 59 59 118 0 1
82 82 RODZIK Bogusław ARDEA GDAŃSK 62 55 117 0 0
83 83 RZESZUTEK Piotr ARDEA Gdańsk 57 57 114 0 0
84 84 KOKOT Łukasz KSI Gdynia 52 59 111 1 1
85 84 BRZEZIŃSKI Łukasz GARDA Ostróda 53 58 111 0 0
86 84 SZLACHETKA Dominik ARDEA 59 52 111 0 0
87 87 NEUMANN Marek ARDEA Gdańsk 56 44 100 0 0
88 88 PIEPKA Bartosz GROT Puck 46 45 91 0 0
89 89 BRUZI-TOMCZAK Maciej CWS Słupsk 39 37 76 1 0

Konkurencja PCZ, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PCZ
I
PCZ
II
Razem
PCZ
X ./
1 1 FRELICHOWSKI Norbert ARDEA Gdańsk 97 92 189 5 7
2 2 NAGARNOWICZ Walery KALIBER Koszalin 92 94 186 5 3
3 3 CZAPLA Aleksandra CZ5 Lublewo 95 90 185 3 7
4 3 LUKJAŃSKI Wiktor SENIOR Gdańsk 91 94 185 2 5
5 5 TALAŚKA Marcin ARDEA Gdańsk 94 90 184 7 1
6 6 ŁUKOWICZ Henryk SENIOR Gdańsk 89 93 182 2 5
7 7 JASIŃSKI Jan GROT Puck 90 91 181 4 4
8 8 SOBCZAK Jakub ARDEA Gdańsk 89 91 180 3 4
9 8 NOWACKI Krzysztof GARDA Ostróda 88 92 180 2 5
10 10 JEDNACHOWSKI Ryszard GROT Puck 93 85 178 3 3
11 11 FUSZARA Wojciech ARDEA Gdańsk 91 86 177 3 5
12 12 MACIAK Krzysztof ARDEA Gdańsk 85 90 175 3 2
13 12 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 86 89 175 3 2
14 12 POJAWA Wojciech GARDA Ostróda 86 89 175 1 5
15 12 NOWAK Paweł ARDEA Gdańsk 87 88 175 1 3
16 16 CHOJNICKI Janusz KSI Gdynia 87 87 174 3 2
17 17 MICHNICZ Zbigniew ARDEA Gdańsk 87 86 173 3 3
18 17 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 86 87 173 1 5
19 19 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 83 86 169 0 2
20 20 USZOK Darek ARDEA Gdańsk 85 83 168 0 0
21 21 ZALEWSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 82 85 167 1 4
22 21 SZYPRITT Sławomir EZS Elbląg 84 83 167 1 3
23 21 OSTROUCH Andrzej ARDEA Gdańsk 85 82 167 0 4
24 24 LEWCZUK Michal ARDEA 80 85 165 3 4
25 25 SZOPINSKI Tomasz ARDEA Gdańsk 83 81 164 0 3
26 26 WARCZAK Maciej ARDEA Gdańsk 76 87 163 1 2
27 27 ŚNIEŻYŃSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 83 79 162 3 0
28 28 TOMCZAK Arkadiusz CWS Słupsk 82 79 161 1 1
29 28 ZAS Artur ARDEA Gdańsk 81 80 161 0 0
30 30 DROZDOWSKI Kamil GROT Puck 78 82 160 2 2
31 31 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 80 78 158 1 1
32 31 BRYŁA Andrzej SENIOR Gdańsk 80 78 158 0 2
33 33 ROJ Michał ARDEA Gdańsk 79 78 157 1 2
34 33 KUBACKI Piotr ARDEA Gdańsk 72 85 157 0 2
35 35 DYNARZEWSKI Dariusz NTS Grudziądz 67 89 156 1 2
36 35 MAJOREK Maciej GROT Puck 85 71 156 1 0
37 35 BIAŁAS Michał ARDEA Gdańsk 80 76 156 0 3
38 38 SMOŁOŃSKI Paweł ARDEA Gdańsk 69 83 152 1 2
39 39 KLOCYK Tomasz ARDEA Gdańsk 76 74 150 0 2
40 39 PŁODZIEŃ Rafał ARDEA Gdańsk 68 82 150 0 1
41 41 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 69 80 149 0 1
42 42 PIESZAK Tomasz ARDEA Gdańsk 77 71 148 1 1
43 42 MURZYDŁO Małgorzata ARDEA Gdańsk 68 80 148 0 0
44 42 DREWKO Marcin ARDEA Gdańsk 76 72 148 0 0
45 45 BIERANOWSKI Ryszard ARDEA Gdańsk 75 71 146 1 2
46 46 RUTKOWSKI Mariusz NTS Grudziądz 69 76 145 1 1
47 47 SCHIMMELPFENNIG Marcin NTS LOK GRUDZIĄDZ 71 73 144 1 1
48 48 ADAMOWICZ Tomasz ARDEA Gdańsk 70 73 143 1 0
49 48 KUMISZCZA Tomasz ARDEA Gdańsk 70 73 143 0 0
50 50 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 76 66 142 1 0
51 50 CIEĆKO Mateusz NTS Grudziądz 59 83 142 0 2
52 52 SAWICKI Przemysław ARDEA Gdańsk 80 61 141 2 0
53 52 RZESZUTEK Piotr ARDEA Gdańsk 80 61 141 1 1
54 54 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 77 63 140 0 2
55 54 GRONET Wojciech SENIOR Gdańsk 75 65 140 0 0
56 56 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 70 66 136 0 3
57 57 NOSTITZ-JACKOWSKI Mateusz ARDEA Gdańsk 69 65 134 0 1
58 58 ZIELIŃSKI Rafał ARDEA Gdańsk 62 67 129 0 0
59 58 PLICHTA Karol ARDEA Gdańsk 66 63 129 0 0
60 60 GAPPA Mariusz ZAWISZA Bydgoszcz 62 65 127 0 2
61 60 PIEPKA Bartosz GROT Puck 64 63 127 0 1
62 60 MIKSZA Maciej ARDEA Gdańsk 68 59 127 0 1
63 60 STARYBRAT Grzegorz ARDEA Gdańsk 61 66 127 0 0
64 60 KUTKIEWICZ Bartłomiej GARDA Ostróda 66 61 127 0 0
65 65 PASALSKI Piotr KS Gdańsk 65 60 125 0 1
66 66 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 63 61 124 1 0
67 67 MARZEC Adam ARDEA Gdańsk 62 59 121 0 1
68 68 VERDON Peter ARDEA Gdańsk 62 56 118 0 1
69 69 TREFON Andrzej ARDEA Gdańsk 55 55 110 0 3
70 70 OBERLAN Tomasz ARDEA Gdańsk 52 57 109 1 0
71 71 JEZIERNY Łukasz SENIOR Gdańsk 52 56 108 0 1
72 72 KORNATA Grzegorz ARDEA Gdańsk 50 57 107 0 0
73 73 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 59 45 104 1 0
74 74 NIGMAŃSKI Jarosław ZAWISZA Bydgoszcz 47 51 98 1 2
75 75 PIWKO Grzegorz ARDEA Gdańsk 57 36 93 0 0
76 75 ADAMOWSKI Daniel ARDEA Gdańsk 34 59 93 0 0
77 77 KOŁPAK Kamil TARCZA Gdynia 48 42 90 0 0
78 78 NEUMANN Marek ARDEA Gdańsk 41 48 89 0 0
79 79 BRZEZIŃSKI Łukasz GARDA Ostróda 48 38 86 0 1
80 79 MARKOWSKI Marek KSI Gdynia 53 33 86 0 0
81 81 RUDZIŃSKI Krzysztof ARDEA Gdańsk 35 49 84 0 0
82 82 SONIK Bartłomiej PERKUN Miszewko 56 25 81 0 0
83 83 HARTUNG Wojciech Ardea Gdańsk 28 51 79 1 0
84 84 KOKOT Łukasz KSI Gdynia 42 36 78 0 0
85 85 GRUDNIAK Zuzanna ARDEA Gdańsk 51 26 77 1 0
86 86 RODZIK Bogusław ARDEA GDAŃSK 38 37 75 0 1
87 87 SUDA Piotr ARDEA Gdańsk 37 37 74 0 0
88 88 BRATKOWSKI Bartosz ARDEA Gdańsk 24 49 73 0 0
89 89 KOWALEWSKI Andrzej ARDEA Gdańsk 42 26 68 1 0
90 90 SZLACHETKA Dominik ARDEA 27 20 47 0 0
91 91 PYRZANOWSKI Krzysztof Zawisza Bydgoszcz 14 32 46 1 0
92 92 ZARAŃSKI Tomasz KS Gdańsk 19 18 37 0 0
93 93 BRUZI-TOMCZAK Maciej CWS Słupsk 0 9 9 0 0

Konkurencja DWUBÓJ, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PSP
I
PSP
II
Razem
PSP
PCZ
I
PCZ
II
Razem
PCZ
Razem
dwubój
X
1 1 FRELICHOWSKI Norbert ARDEA Gdańsk 94 93 187 97 92 189 376 9
2 2 ŁUKOWICZ Henryk SENIOR Gdańsk 97 95 192 89 93 182 374 7
3 3 NAGARNOWICZ Walery KALIBER Koszalin 92 92 184 92 94 186 370 7
4 4 LUKJAŃSKI Wiktor SENIOR Gdańsk 89 93 182 91 94 185 367 4
5 5 SOBCZAK Jakub ARDEA Gdańsk 91 95 186 89 91 180 366 6
6 6 CZAPLA Aleksandra CZ5 Lublewo 88 92 180 95 90 185 365 10
7 7 TALAŚKA Marcin ARDEA Gdańsk 89 90 179 94 90 184 363 11
8 7 JEDNACHOWSKI Ryszard GROT Puck 95 90 185 93 85 178 363 8
9 7 NOWACKI Krzysztof GARDA Ostróda 93 90 183 88 92 180 363 4
10 10 JASIŃSKI Jan GROT Puck 86 90 176 90 91 181 357 4
11 11 CHOJNICKI Janusz KSI Gdynia 90 91 181 87 87 174 355 5
12 12 OSTROUCH Andrzej ARDEA Gdańsk 94 93 187 85 82 167 354 2
13 13 FUSZARA Wojciech ARDEA Gdańsk 83 91 174 91 86 177 351 6
14 13 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 85 93 178 86 87 173 351 3
15 13 SZYPRITT Sławomir EZS Elbląg 89 95 184 84 83 167 351 3
16 13 POJAWA Wojciech GARDA Ostróda 92 84 176 86 89 175 351 1
17 17 NOWAK Paweł ARDEA Gdańsk 89 84 173 87 88 175 348 2
18 17 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 88 91 179 83 86 169 348 0
19 19 MICHNICZ Zbigniew ARDEA Gdańsk 85 88 173 87 86 173 346 3
20 20 SZOPINSKI Tomasz ARDEA Gdańsk 89 92 181 83 81 164 345 3
21 21 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 81 88 169 86 89 175 344 5
22 22 ZAS Artur ARDEA Gdańsk 89 89 178 81 80 161 339 0
23 23 WARCZAK Maciej ARDEA Gdańsk 87 88 175 76 87 163 338 3
24 24 MAJOREK Maciej GROT Puck 91 88 179 85 71 156 335 5
25 25 LEWCZUK Michal ARDEA 84 80 164 80 85 165 329 4
26 26 MACIAK Krzysztof ARDEA Gdańsk 81 69 150 85 90 175 325 4
27 27 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 90 91 181 76 66 142 323 6
28 28 ZALEWSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 76 79 155 82 85 167 322 1
29 29 BRYŁA Andrzej SENIOR Gdańsk 86 77 163 80 78 158 321 0
30 30 BIAŁAS Michał ARDEA Gdańsk 80 84 164 80 76 156 320 0
31 31 SMOŁOŃSKI Paweł ARDEA Gdańsk 83 84 167 69 83 152 319 1
32 31 DREWKO Marcin ARDEA Gdańsk 88 83 171 76 72 148 319 0
33 33 RUTKOWSKI Mariusz NTS Grudziądz 92 80 172 69 76 145 317 4
34 33 CIEĆKO Mateusz NTS Grudziądz 92 83 175 59 83 142 317 3
35 33 TOMCZAK Arkadiusz CWS Słupsk 80 76 156 82 79 161 317 3
36 33 USZOK Darek ARDEA Gdańsk 71 78 149 85 83 168 317 0
37 37 BIERANOWSKI Ryszard ARDEA Gdańsk 92 78 170 75 71 146 316 2
38 38 DROZDOWSKI Kamil GROT Puck 70 84 154 78 82 160 314 3
39 38 ADAMOWICZ Tomasz ARDEA Gdańsk 81 90 171 70 73 143 314 3
40 40 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 86 78 164 69 80 149 313 0
41 41 ŚNIEŻYŃSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 73 77 150 83 79 162 312 3
42 42 DYNARZEWSKI Dariusz NTS Grudziądz 80 73 153 67 89 156 309 2
43 43 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 74 75 149 80 78 158 307 1
44 43 ROJ Michał ARDEA Gdańsk 77 73 150 79 78 157 307 1
45 45 KUBACKI Piotr ARDEA Gdańsk 77 68 145 72 85 157 302 0
46 46 GRONET Wojciech SENIOR Gdańsk 73 84 157 75 65 140 297 0
47 47 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 86 86 172 63 61 124 296 3
48 47 PIESZAK Tomasz ARDEA Gdańsk 71 77 148 77 71 148 296 1
49 49 ZIELIŃSKI Rafał ARDEA Gdańsk 80 83 163 62 67 129 292 1
50 49 KUMISZCZA Tomasz ARDEA Gdańsk 66 83 149 70 73 143 292 1
51 51 PŁODZIEŃ Rafał ARDEA Gdańsk 63 77 140 68 82 150 290 1
52 51 SCHIMMELPFENNIG Marcin NTS LOK GRUDZIĄDZ 75 71 146 71 73 144 290 1
53 53 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 78 75 153 70 66 136 289 2
54 54 PASALSKI Piotr KS Gdańsk 84 79 163 65 60 125 288 0
55 55 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 70 76 146 77 63 140 286 0
56 56 NOSTITZ-JACKOWSKI Mateusz ARDEA Gdańsk 73 76 149 69 65 134 283 1
57 57 GAPPA Mariusz ZAWISZA Bydgoszcz 69 86 155 62 65 127 282 0
58 58 PLICHTA Karol ARDEA Gdańsk 76 75 151 66 63 129 280 0
59 59 TREFON Andrzej ARDEA Gdańsk 80 88 168 55 55 110 278 1
60 60 VERDON Peter ARDEA Gdańsk 82 72 154 62 56 118 272 0
61 61 JEZIERNY Łukasz SENIOR Gdańsk 79 83 162 52 56 108 270 0
62 62 MARZEC Adam ARDEA Gdańsk 76 72 148 62 59 121 269 1
63 63 SAWICKI Przemysław ARDEA Gdańsk 56 68 124 80 61 141 265 2
64 64 STARYBRAT Grzegorz ARDEA Gdańsk 72 65 137 61 66 127 264 0
65 65 KUTKIEWICZ Bartłomiej GARDA Ostróda 60 71 131 66 61 127 258 1
66 65 PIWKO Grzegorz ARDEA Gdańsk 82 83 165 57 36 93 258 0
67 67 RZESZUTEK Piotr ARDEA Gdańsk 57 57 114 80 61 141 255 1
68 68 OBERLAN Tomasz ARDEA Gdańsk 70 75 145 52 57 109 254 1
69 69 KORNATA Grzegorz ARDEA Gdańsk 71 74 145 50 57 107 252 1
70 70 BRATKOWSKI Bartosz ARDEA Gdańsk 83 79 162 24 49 73 235 0
71 71 SUDA Piotr ARDEA Gdańsk 66 86 152 37 37 74 226 1
72 72 KOŁPAK Kamil TARCZA Gdynia 63 71 134 48 42 90 224 1
73 73 GRUDNIAK Zuzanna ARDEA Gdańsk 69 77 146 51 26 77 223 1
74 74 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 59 59 118 59 45 104 222 1
75 75 PIEPKA Bartosz GROT Puck 46 45 91 64 63 127 218 0
76 76 KOWALEWSKI Andrzej ARDEA Gdańsk 79 69 148 42 26 68 216 1
77 77 ADAMOWSKI Daniel ARDEA Gdańsk 63 59 122 34 59 93 215 0
78 78 MARKOWSKI Marek KSI Gdynia 55 68 123 53 33 86 209 0
79 79 ZARAŃSKI Tomasz KS Gdańsk 82 85 167 19 18 37 204 1
80 80 SONIK Bartłomiej PERKUN Miszewko 68 52 120 56 25 81 201 0
81 81 BRZEZIŃSKI Łukasz GARDA Ostróda 53 58 111 48 38 86 197 0
82 82 RODZIK Bogusław ARDEA GDAŃSK 62 55 117 38 37 75 192 0
83 83 KOKOT Łukasz KSI Gdynia 52 59 111 42 36 78 189 1
84 83 NEUMANN Marek ARDEA Gdańsk 56 44 100 41 48 89 189 0
85 85 RYCZANIK Tomasz ARDEA Gdańsk 90 83 173 173 4
86 86 MUSIELAK Bartlomiej Grot Puck 86 82 168 168 1
87 87 SZLACHETKA Dominik ARDEA 59 52 111 27 20 47 158 0
88 88 KLOCYK Tomasz ARDEA Gdańsk 76 74 150 150 0
89 89 MURZYDŁO Małgorzata ARDEA Gdańsk 68 80 148 148 0
90 90 KĘDZIERSKI Bartosz PERKUN Miszewko 60 73 133 133 0
91 91 MIKSZA Maciej ARDEA Gdańsk 68 59 127 127 0
92 92 NIGMAŃSKI Jarosław ZAWISZA Bydgoszcz 47 51 98 98 1
93 93 BRUZI-TOMCZAK Maciej CWS Słupsk 39 37 76 0 9 9 85 1
94 94 RUDZIŃSKI Krzysztof ARDEA Gdańsk 35 49 84 84 0
95 95 HARTUNG Wojciech Ardea Gdańsk 28 51 79 79 1
96 96 PYRZANOWSKI Krzysztof Zawisza Bydgoszcz 14 32 46 46 1

Konkurencja KSP, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KSP X ./ 9 8
1 1 JEZIERNY Łukasz SENIOR Gdańsk 77 0 0 2 4
2 2 NAGARNOWICZ Walery KALIBER Koszalin 64 0 0 4 2
3 3 FUSZARA Wojciech ARDEA Gdańsk 62 0 0 1 1
4 4 RODZIK Bogusław ARDEA GDAŃSK 53 0 0 1 1
5 5 MUSIELAK Bartlomiej Grot Puck 51 1 1 0 0
6 5 ORZECHOWSKI Stanislaw GROT PUCK 51 1 0 1 0
7 7 CELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 49 0 0 2 0
8 8 OBERLAN Tomasz ARDEA Gdańsk 47 0 1 0 1
9 9 RUTKOWSKI Mariusz NTS Grudziądz 46 0 0 1 0
10 10 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 45 0 0 0 0
11 11 JASIŃSKI Jan GROT Puck 44 0 1 0 0
12 12 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 43 0 0 0 0
13 13 PYRZANOWSKI Krzysztof Zawisza Bydgoszcz 42 0 0 0 1
14 14 SCHIMMELPFENNIG Marcin NTS LOK GRUDZIĄDZ 41 0 0 0 1
15 15 BRYŁA Andrzej SENIOR Gdańsk 40 0 1 0 1
16 15 SMOŁOŃSKI Paweł ARDEA Gdańsk 40 0 1 0 1
17 15 DYNARZEWSKI Dariusz NTS Grudziądz 40 0 0 1 0
18 18 WARCZAK Maciej ARDEA Gdańsk 38 0 0 1 1
19 19 NOSTITZ-JACKOWSKI Mateusz ARDEA Gdańsk 37 0 0 0 0
20 20 DREWKO Marcin ARDEA Gdańsk 36 0 0 0 1
21 21 CZUBASIEWICZ Jacek ARDEA Gdańsk 35 0 0 1 0
22 22 MARKOWSKI Marek KSI Gdynia 34 0 0 2 1
23 22 TALAŚKA Marcin ARDEA Gdańsk 34 0 0 1 0
24 22 DROZDOWSKI Kamil GROT Puck 34 0 0 0 1
25 22 KOWALEWSKI Andrzej ARDEA Gdańsk 34 0 0 0 0
26 26 MAJOREK Maciej GROT Puck 33 0 0 0 0
27 26 CIEĆKO Mateusz NTS Grudziądz 33 0 0 0 0
28 28 KĘDZIERSKI Bartosz PERKUN Miszewko 32 0 0 0 1
29 29 KUMISZCZA Tomasz ARDEA Gdańsk 31 0 0 0 0
30 30 MURZYDŁO Małgorzata ARDEA Gdańsk 30 0 0 0 1
31 30 MIKSZA Maciej ARDEA Gdańsk 30 0 0 0 1
32 32 PŁODZIEŃ Rafał ARDEA Gdańsk 29 0 0 1 1
33 32 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 29 0 0 0 1
34 34 ŚNIEŻYŃSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 28 0 1 0 1
35 34 ZARAŃSKI Tomasz KS Gdańsk 28 0 0 1 0
36 36 RZESZUTEK Piotr ARDEA Gdańsk 27 1 0 0 0
37 36 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 27 0 0 1 1
38 38 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 26 0 0 0 1
39 38 PIESZAK Tomasz ARDEA Gdańsk 26 0 0 0 1
40 38 ZIELIŃSKI Rafał ARDEA Gdańsk 26 0 0 0 0
41 41 OSTROUCH Andrzej ARDEA Gdańsk 25 0 0 1 0
42 41 KRUKOWSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 25 0 0 0 0
43 43 MACIAK Krzysztof ARDEA Gdańsk 24 0 0 1 0
44 44 PIEPKA Bartosz GROT Puck 23 0 0 0 0
45 45 CZAPLA Aleksandra CZ5 Lublewo 22 0 1 0 1
46 45 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 22 0 0 0 1
47 45 KUBACKI Piotr ARDEA Gdańsk 22 0 0 0 0
48 48 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 21 0 0 0 0
49 49 SONIK Bartłomiej PERKUN Miszewko 20 0 0 1 0
50 50 PUWALSKI Marek ARDEA Gdańsk 18 0 0 0 1
51 50 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 18 0 0 0 0
52 52 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 17 0 0 0 1
53 52 KOŁPAK Kamil TARCZA Gdynia 17 0 0 0 0
54 54 ROJ Michał ARDEA Gdańsk 14 0 0 0 0
55 55 SZOPINSKI Tomasz ARDEA Gdańsk 13 0 0 0 0
56 56 ADAMOWICZ Tomasz ARDEA Gdańsk 11 0 0 0 0
57 56 TREFON Andrzej ARDEA Gdańsk 11 0 0 0 0
58 56 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 11 0 0 0 0
59 59 MARZEC Adam ARDEA Gdańsk 10 0 0 0 0
60 59 KUTKIEWICZ Bartłomiej GARDA Ostróda 10 0 0 0 0
61 61 USZOK Darek ARDEA Gdańsk 8 0 0 0 0
62 61 GRUDNIAK Zuzanna ARDEA Gdańsk 8 0 0 0 0
63 63 NIGMAŃSKI Jarosław ZAWISZA Bydgoszcz 6 0 0 0 0
64 63 BRATKOWSKI Bartosz ARDEA Gdańsk 6 0 0 0 0
65 65 KORNATA Grzegorz ARDEA Gdańsk 4 0 0 0 0
66 66 GAPPA Mariusz ZAWISZA Bydgoszcz 0 0 0 0 0

Konkurencja KCZ, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KCZ X ./ 9 8
1 1 ZARAŃSKI Tomasz KS Gdańsk 85 1 2 3 1
2 1 SZOPINSKI Tomasz ARDEA Gdańsk 85 0 0 6 3
3 3 ORZECHOWSKI Stanislaw GROT PUCK 82 0 2 3 1
4 4 JASIŃSKI Jan GROT Puck 81 0 1 4 2
5 5 MUSIELAK Bartlomiej Grot Puck 80 1 1 2 2
6 6 TALAŚKA Marcin ARDEA Gdańsk 79 0 2 1 2
7 7 GRUDNIAK Zuzanna ARDEA Gdańsk 77 2 0 3 1
8 7 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 77 1 1 3 2
9 7 OSTROUCH Andrzej ARDEA Gdańsk 77 1 0 2 3
10 10 USZOK Darek ARDEA Gdańsk 74 0 0 2 3
11 11 WARCZAK Maciej ARDEA Gdańsk 73 1 0 3 2
12 11 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 73 1 0 0 4
13 11 ROJ Michał ARDEA Gdańsk 73 0 1 1 4
14 11 CELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 73 0 1 1 3
15 15 RUTKOWSKI Mariusz NTS Grudziądz 72 0 1 2 2
16 15 GAPPA Mariusz ZAWISZA Bydgoszcz 72 0 1 2 1
17 17 CIEĆKO Mateusz NTS Grudziądz 71 2 0 0 1
18 17 MURZYDŁO Małgorzata ARDEA Gdańsk 71 0 0 1 4
19 19 SCHIMMELPFENNIG Marcin NTS LOK GRUDZIĄDZ 70 1 1 1 3
20 19 KOKOT Łukasz KSI Gdynia 70 0 1 2 3
21 21 PLICHTA Karol ARDEA Gdańsk 69 0 0 4 1
22 21 KLOCYK Tomasz ARDEA Gdańsk 69 0 0 2 1
23 21 BIERANOWSKI Ryszard ARDEA Gdańsk 69 0 0 1 4
24 24 MIKSZA Maciej ARDEA Gdańsk 68 1 0 2 0
25 25 KUBACKI Piotr ARDEA Gdańsk 67 0 1 0 3
26 25 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 67 0 1 0 2
27 25 KUTKIEWICZ Bartłomiej GARDA Ostróda 67 0 0 3 0
28 25 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 67 0 0 2 1
29 25 NAGARNOWICZ Walery KALIBER Koszalin 67 0 0 2 0
30 30 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 66 1 0 2 1
31 30 NOSTITZ-JACKOWSKI Mateusz ARDEA Gdańsk 66 0 1 2 1
32 30 KUMISZCZA Tomasz ARDEA Gdańsk 66 0 1 1 3
33 30 MARKOWSKI Marek KSI Gdynia 66 0 0 1 2
34 30 MACIAK Krzysztof ARDEA Gdańsk 66 0 0 1 1
35 30 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 66 0 0 0 4
36 36 CZAPLA Aleksandra CZ5 Lublewo 65 0 0 2 2
37 37 KLOCYK Maciej ARDEA Gdańsk 64 0 0 1 2
38 38 KOWALEWSKI Andrzej ARDEA Gdańsk 62 1 0 1 0
39 38 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 62 0 0 0 3
40 40 MAJOREK Maciej GROT Puck 60 0 1 1 1
41 40 MICHNICZ Zbigniew ARDEA Gdańsk 60 0 0 1 2
42 42 STARYBRAT Grzegorz ARDEA Gdańsk 59 0 0 1 0
43 42 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 59 0 0 0 3
44 42 ADAMOWICZ Tomasz ARDEA Gdańsk 59 0 0 0 2
45 42 PUWALSKI Marek ARDEA Gdańsk 59 0 0 0 1
46 46 ŚNIEŻYŃSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 57 1 0 2 0
47 47 BRYŁA Andrzej SENIOR Gdańsk 56 0 0 3 1
48 48 BRUZI-TOMCZAK Maciej CWS Słupsk 54 1 0 1 0
49 48 HARTUNG Wojciech Ardea Gdańsk 54 0 1 2 1
50 48 KOŁPAK Kamil TARCZA Gdynia 54 0 1 1 0
51 48 PYRZANOWSKI Krzysztof Zawisza Bydgoszcz 54 0 0 1 2
52 52 OBERLAN Tomasz ARDEA Gdańsk 53 0 0 1 2
53 53 RUDZIŃSKI Krzysztof ARDEA Gdańsk 52 0 0 1 0
54 53 RZESZUTEK Piotr ARDEA Gdańsk 52 0 0 0 2
55 55 BRZEZIŃSKI Łukasz GARDA Ostróda 51 1 0 0 0
56 55 PIWKO Grzegorz ARDEA Gdańsk 51 0 0 2 2
57 55 KRUKOWSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 51 0 0 0 3
58 55 DREWKO Marcin ARDEA Gdańsk 51 0 0 0 1
59 59 DYNARZEWSKI Dariusz NTS Grudziądz 50 1 0 1 1
60 59 RODZIK Bogusław ARDEA GDAŃSK 50 0 0 1 0
61 59 DROZDOWSKI Kamil GROT Puck 50 0 0 0 2
62 62 JEZIERNY Łukasz SENIOR Gdańsk 48 0 0 0 2
63 63 ZALEWSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 47 0 0 2 0
64 63 SAWICKI Przemysław ARDEA Gdańsk 47 0 0 0 1
65 65 SOBCZAK Jakub ARDEA Gdańsk 46 0 0 0 2
66 65 PŁODZIEŃ Rafał ARDEA Gdańsk 46 0 0 0 1
67 67 SMOŁOŃSKI Paweł ARDEA Gdańsk 44 0 0 0 2
68 68 MARZEC Adam ARDEA Gdańsk 41 0 0 0 0
69 69 RYCZANIK Tomasz ARDEA Gdańsk 40 0 0 3 0
70 69 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 40 0 0 0 1
71 71 TREFON Andrzej ARDEA Gdańsk 39 0 0 0 0
72 72 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 38 0 0 1 0
73 73 FUSZARA Wojciech ARDEA Gdańsk 37 0 0 0 0
74 74 SONIK Bartłomiej PERKUN Miszewko 36 0 0 1 0
75 74 KORNATA Grzegorz ARDEA Gdańsk 36 0 0 0 0
76 76 SUDA Piotr ARDEA Gdańsk 35 0 0 1 0
77 77 PIESZAK Tomasz ARDEA Gdańsk 32 0 0 0 0
78 78 NEUMANN Marek ARDEA Gdańsk 29 0 0 1 0
79 79 CZUBASIEWICZ Jacek ARDEA Gdańsk 20 0 0 0 1
80 80 TOMCZAK Arkadiusz CWS Słupsk 19 0 0 0 0
81 81 BRATKOWSKI Bartosz ARDEA Gdańsk 14 0 0 0 0
82 82 NIGMAŃSKI Jarosław ZAWISZA Bydgoszcz 10 0 0 0 0
83 83 PIEPKA Bartosz GROT Puck 6 0 0 0 0

Konkurencja TRAP, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub Trap Ilość
rzutek
1 1 HARTUNG Wojciech Ardea Gdańsk 100 10
2 2 OBERLAN Tomasz ARDEA Gdańsk 92 9
3 3 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 90 9
4 3 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 90 9
5 3 CIEĆKO Mateusz NTS Grudziądz 90 8
6 6 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 82 8
7 6 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 82 7
8 8 MIKSZA Maciej ARDEA Gdańsk 70 7
9 9 KLOCYK Maciej ARDEA Gdańsk 68 7
10 9 MARZEC Adam ARDEA Gdańsk 68 7
11 9 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 68 6
12 12 MARKOWSKI Marek KSI Gdynia 66 6
13 13 PŁODZIEŃ Rafał ARDEA Gdańsk 64 7
14 13 BIERANOWSKI Ryszard ARDEA Gdańsk 64 7
15 15 KRUKOWSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 62 7
16 15 TALAŚKA Marcin ARDEA Gdańsk 62 6
17 17 SZOPINSKI Tomasz ARDEA Gdańsk 60 6
18 18 BRZEZIŃSKI Łukasz GARDA Ostróda 58 7
19 18 CELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 58 7
20 20 PUWALSKI Marek ARDEA Gdańsk 56 5
21 21 DYNARZEWSKI Dariusz NTS Grudziądz 54 6
22 21 KUTKIEWICZ Bartłomiej GARDA Ostróda 54 6
23 23 DREWKO Marcin ARDEA Gdańsk 52 7
24 23 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 52 6
25 25 JASIŃSKI Jan GROT Puck 50 6
26 25 PLICHTA Karol ARDEA Gdańsk 50 6
27 25 BRYŁA Andrzej SENIOR Gdańsk 50 5
28 28 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 48 5
29 28 NIGMAŃSKI Jarosław ZAWISZA Bydgoszcz 48 5
30 28 KUBACKI Piotr ARDEA Gdańsk 48 5
31 28 KOŁPAK Kamil TARCZA Gdynia 48 4
32 32 WARCZAK Maciej ARDEA Gdańsk 46 6
33 32 KOKOT Łukasz KSI Gdynia 46 5
34 32 KORNATA Grzegorz ARDEA Gdańsk 46 4
35 35 OSTROUCH Andrzej ARDEA Gdańsk 44 4
36 35 RZESZUTEK Piotr ARDEA Gdańsk 44 4
37 37 MAJOREK Maciej GROT Puck 42 5
38 37 USZOK Darek ARDEA Gdańsk 42 3
39 39 BRATKOWSKI Bartosz ARDEA Gdańsk 40 5
40 39 KUMISZCZA Tomasz ARDEA Gdańsk 40 3
41 41 ORZECHOWSKI Stanislaw GROT PUCK 38 5
42 41 SUDA Piotr ARDEA Gdańsk 38 4
43 41 ZARAŃSKI Tomasz KS Gdańsk 38 4
44 44 PYRZANOWSKI Krzysztof Zawisza Bydgoszcz 36 4
45 44 SMOŁOŃSKI Paweł ARDEA Gdańsk 36 3
46 46 DROZDOWSKI Kamil GROT Puck 34 5
47 46 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 34 3
48 48 KĘDZIERSKI Bartosz PERKUN Miszewko 32 4
49 49 SZLACHETKA Dominik ARDEA 30 4
50 49 RUTKOWSKI Mariusz NTS Grudziądz 30 3
51 51 TREFON Andrzej ARDEA Gdańsk 28 4
52 51 RYCZANIK Tomasz ARDEA Gdańsk 28 4
53 51 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 28 4
54 54 ZIELIŃSKI Rafał ARDEA Gdańsk 26 3
55 54 KOWALEWSKI Andrzej ARDEA Gdańsk 26 3
56 56 MACIAK Krzysztof ARDEA Gdańsk 24 4
57 56 SCHIMMELPFENNIG Marcin NTS LOK GRUDZIĄDZ 24 3
58 56 GAPPA Mariusz ZAWISZA Bydgoszcz 24 3
59 56 JEZIERNY Łukasz SENIOR Gdańsk 24 2
60 60 NAGARNOWICZ Walery KALIBER Koszalin 22 3
61 60 TOMCZAK Arkadiusz CWS Słupsk 22 2
62 60 NOWAK Paweł ARDEA Gdańsk 22 2
63 63 PIEPKA Bartosz GROT Puck 20 3
64 63 ŚNIEŻYŃSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 20 3
65 63 CZUBASIEWICZ Jacek ARDEA Gdańsk 20 2
66 66 PIWKO Grzegorz ARDEA Gdańsk 18 2
67 67 BRUZI-TOMCZAK Maciej CWS Słupsk 16 2
68 67 NEUMANN Marek ARDEA Gdańsk 16 2
69 69 MUSIELAK Bartlomiej Grot Puck 10 2
70 70 RODZIK Bogusław ARDEA GDAŃSK 4 1
71 70 MURZYDŁO Małgorzata ARDEA Gdańsk 4 1
72 72 RUDZIŃSKI Krzysztof ARDEA Gdańsk 0 0
73 72 SONIK Bartłomiej PERKUN Miszewko 0 0
74 72 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 0 0
75 72 PIESZAK Tomasz ARDEA Gdańsk 0 0
76 72 ZALEWSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 0 0

Konkurencja WIELOBÓJ, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KSP X ./ 9 8 KCZ X ./ 9 8 Trap Ilość
rzutek
Razem
Wielobój
1 1 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 43 0 0 0 0 67 0 0 2 1 90 9 200
2 2 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 45 0 0 0 0 62 0 0 0 3 90 9 197
3 3 CIEĆKO Mateusz NTS Grudziądz 33 0 0 0 0 71 2 0 0 1 90 8 194
4 4 OBERLAN Tomasz ARDEA Gdańsk 47 0 1 0 1 53 0 0 1 2 92 9 192
5 5 CELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 49 0 0 2 0 73 0 1 1 3 58 7 180
6 6 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 29 0 0 0 1 66 0 0 0 4 82 8 177
7 7 TALAŚKA Marcin ARDEA Gdańsk 34 0 0 1 0 79 0 2 1 2 62 6 175
8 7 JASIŃSKI Jan GROT Puck 44 0 1 0 0 81 0 1 4 2 50 6 175
9 9 ORZECHOWSKI Stanislaw GROT PUCK 51 1 0 1 0 82 0 2 3 1 38 5 171
10 10 MIKSZA Maciej ARDEA Gdańsk 30 0 0 0 1 68 1 0 2 0 70 7 168
11 11 MARKOWSKI Marek KSI Gdynia 34 0 0 2 1 66 0 0 1 2 66 6 166
12 12 SZOPINSKI Tomasz ARDEA Gdańsk 13 0 0 0 0 85 0 0 6 3 60 6 158
13 13 WARCZAK Maciej ARDEA Gdańsk 38 0 0 1 1 73 1 0 3 2 46 6 157
14 14 HARTUNG Wojciech Ardea Gdańsk 54 0 1 2 1 100 10 154
15 15 NAGARNOWICZ Walery KALIBER Koszalin 64 0 0 4 2 67 0 0 2 0 22 3 153
16 16 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 27 0 0 1 1 73 1 0 0 4 52 6 152
17 17 ZARAŃSKI Tomasz KS Gdańsk 28 0 0 1 0 85 1 2 3 1 38 4 151
18 18 JEZIERNY Łukasz SENIOR Gdańsk 77 0 0 2 4 48 0 0 0 2 24 2 149
19 19 RUTKOWSKI Mariusz NTS Grudziądz 46 0 0 1 0 72 0 1 2 2 30 3 148
20 20 OSTROUCH Andrzej ARDEA Gdańsk 25 0 0 1 0 77 1 0 2 3 44 4 146
21 20 BRYŁA Andrzej SENIOR Gdańsk 40 0 1 0 1 56 0 0 3 1 50 5 146
22 22 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 18 0 0 0 0 59 0 0 0 3 68 6 145
23 23 DYNARZEWSKI Dariusz NTS Grudziądz 40 0 0 1 0 50 1 0 1 1 54 6 144
24 24 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 22 0 0 0 1 38 0 0 1 0 82 7 142
25 25 MUSIELAK Bartlomiej Grot Puck 51 1 1 0 0 80 1 1 2 2 10 2 141
26 26 DREWKO Marcin ARDEA Gdańsk 36 0 0 0 1 51 0 0 0 1 52 7 139
27 26 PŁODZIEŃ Rafał ARDEA Gdańsk 29 0 0 1 1 46 0 0 0 1 64 7 139
28 28 KRUKOWSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 25 0 0 0 0 51 0 0 0 3 62 7 138
29 29 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 26 0 0 0 1 77 1 1 3 2 34 3 137
30 29 KUBACKI Piotr ARDEA Gdańsk 22 0 0 0 0 67 0 1 0 3 48 5 137
31 29 KUMISZCZA Tomasz ARDEA Gdańsk 31 0 0 0 0 66 0 1 1 3 40 3 137
32 32 SCHIMMELPFENNIG Marcin NTS LOK GRUDZIĄDZ 41 0 0 0 1 70 1 1 1 3 24 3 135
33 32 MAJOREK Maciej GROT Puck 33 0 0 0 0 60 0 1 1 1 42 5 135
34 34 BIERANOWSKI Ryszard ARDEA Gdańsk 69 0 0 1 4 64 7 133
35 34 PUWALSKI Marek ARDEA Gdańsk 18 0 0 0 1 59 0 0 0 1 56 5 133
36 36 KLOCYK Maciej ARDEA Gdańsk 64 0 0 1 2 68 7 132
37 36 PYRZANOWSKI Krzysztof Zawisza Bydgoszcz 42 0 0 0 1 54 0 0 1 2 36 4 132
38 38 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 17 0 0 0 1 66 1 0 2 1 48 5 131
39 38 KUTKIEWICZ Bartłomiej GARDA Ostróda 10 0 0 0 0 67 0 0 3 0 54 6 131
40 40 USZOK Darek ARDEA Gdańsk 8 0 0 0 0 74 0 0 2 3 42 3 124
41 41 RZESZUTEK Piotr ARDEA Gdańsk 27 1 0 0 0 52 0 0 0 2 44 4 123
42 42 KOWALEWSKI Andrzej ARDEA Gdańsk 34 0 0 0 0 62 1 0 1 0 26 3 122
43 43 SMOŁOŃSKI Paweł ARDEA Gdańsk 40 0 1 0 1 44 0 0 0 2 36 3 120
44 44 PLICHTA Karol ARDEA Gdańsk 69 0 0 4 1 50 6 119
45 44 KOŁPAK Kamil TARCZA Gdynia 17 0 0 0 0 54 0 1 1 0 48 4 119
46 44 MARZEC Adam ARDEA Gdańsk 10 0 0 0 0 41 0 0 0 0 68 7 119
47 47 DROZDOWSKI Kamil GROT Puck 34 0 0 0 1 50 0 0 0 2 34 5 118
48 48 KOKOT Łukasz KSI Gdynia 70 0 1 2 3 46 5 116
49 48 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 21 0 0 0 0 67 0 1 0 2 28 4 116
50 50 MACIAK Krzysztof ARDEA Gdańsk 24 0 0 1 0 66 0 0 1 1 24 4 114
51 51 BRZEZIŃSKI Łukasz GARDA Ostróda 51 1 0 0 0 58 7 109
52 52 RODZIK Bogusław ARDEA GDAŃSK 53 0 0 1 1 50 0 0 1 0 4 1 107
53 53 ŚNIEŻYŃSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 28 0 1 0 1 57 1 0 2 0 20 3 105
54 53 MURZYDŁO Małgorzata ARDEA Gdańsk 30 0 0 0 1 71 0 0 1 4 4 1 105
55 55 NOSTITZ-JACKOWSKI Mateusz ARDEA Gdańsk 37 0 0 0 0 66 0 1 2 1 103
56 56 FUSZARA Wojciech ARDEA Gdańsk 62 0 0 1 1 37 0 0 0 0 99
57 57 GAPPA Mariusz ZAWISZA Bydgoszcz 0 0 0 0 0 72 0 1 2 1 24 3 96
58 58 CZAPLA Aleksandra CZ5 Lublewo 22 0 1 0 1 65 0 0 2 2 87
59 58 ROJ Michał ARDEA Gdańsk 14 0 0 0 0 73 0 1 1 4 87
60 60 KORNATA Grzegorz ARDEA Gdańsk 4 0 0 0 0 36 0 0 0 0 46 4 86
61 61 GRUDNIAK Zuzanna ARDEA Gdańsk 8 0 0 0 0 77 2 0 3 1 85
62 62 TREFON Andrzej ARDEA Gdańsk 11 0 0 0 0 39 0 0 0 0 28 4 78
63 63 CZUBASIEWICZ Jacek ARDEA Gdańsk 35 0 0 1 0 20 0 0 0 1 20 2 75
64 64 SUDA Piotr ARDEA Gdańsk 35 0 0 1 0 38 4 73
65 65 BRUZI-TOMCZAK Maciej CWS Słupsk 54 1 0 1 0 16 2 70
66 65 ADAMOWICZ Tomasz ARDEA Gdańsk 11 0 0 0 0 59 0 0 0 2 70
67 67 PIWKO Grzegorz ARDEA Gdańsk 51 0 0 2 2 18 2 69
68 67 KLOCYK Tomasz ARDEA Gdańsk 69 0 0 2 1 69
69 69 RYCZANIK Tomasz ARDEA Gdańsk 40 0 0 3 0 28 4 68
70 70 KĘDZIERSKI Bartosz PERKUN Miszewko 32 0 0 0 1 32 4 64
71 70 NIGMAŃSKI Jarosław ZAWISZA Bydgoszcz 6 0 0 0 0 10 0 0 0 0 48 5 64
72 72 BRATKOWSKI Bartosz ARDEA Gdańsk 6 0 0 0 0 14 0 0 0 0 40 5 60
73 72 MICHNICZ Zbigniew ARDEA Gdańsk 60 0 0 1 2 60
74 74 STARYBRAT Grzegorz ARDEA Gdańsk 59 0 0 1 0 59
75 75 PIESZAK Tomasz ARDEA Gdańsk 26 0 0 0 1 32 0 0 0 0 0 0 58
76 76 SONIK Bartłomiej PERKUN Miszewko 20 0 0 1 0 36 0 0 1 0 0 0 56
77 77 ZIELIŃSKI Rafał ARDEA Gdańsk 26 0 0 0 0 26 3 52
78 77 RUDZIŃSKI Krzysztof ARDEA Gdańsk 52 0 0 1 0 0 0 52
79 79 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 11 0 0 0 0 40 0 0 0 1 0 0 51
80 80 PIEPKA Bartosz GROT Puck 23 0 0 0 0 6 0 0 0 0 20 3 49
81 81 ZALEWSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 47 0 0 2 0 0 0 47
82 81 SAWICKI Przemysław ARDEA Gdańsk 47 0 0 0 1 47
83 83 SOBCZAK Jakub ARDEA Gdańsk 46 0 0 0 2 46
84 84 NEUMANN Marek ARDEA Gdańsk 29 0 0 1 0 16 2 45
85 85 TOMCZAK Arkadiusz CWS Słupsk 19 0 0 0 0 22 2 41
86 86 SZLACHETKA Dominik ARDEA 30 4 30
87 87 NOWAK Paweł ARDEA Gdańsk 22 2 22

Konkurencja PSP, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PSP
I
PSP
II
Razem
PSP
X ./
1 1 RYBALKIEWICZ Janusz KSI Gdynia 83 82 165 1 1
2 2 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 81 83 164 0 1
3 3 ARENTOWICZ Mirosław TARCZA Gdynia 74 77 151 1 2
4 4 MURAŃSKI Bartosz X 74 75 149 0 0
5 5 ŚMIECHOWSKI Ryszard LTS Legionowo 74 68 142 0 2

Konkurencja PCZ, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PCZ
I
PCZ
II
Razem
PCZ
X ./
1 1 ŚMIECHOWSKI Ryszard LTS Legionowo 68 73 141 1 0
2 2 RYBALKIEWICZ Janusz KSI Gdynia 66 69 135 0 1
3 3 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 85 39 124 2 4
4 4 MURAŃSKI Bartosz X 57 51 108 0 2
5 5 ARENTOWICZ Mirosław TARCZA Gdynia 7 25 32 0 0

Konkurencja DWUBÓJ, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PSP
I
PSP
II
Razem
PSP
PCZ
I
PCZ
II
Razem
PCZ
Razem
dwubój
X
1 1 RYBALKIEWICZ Janusz KSI Gdynia 83 82 165 66 69 135 300 1
2 2 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 81 83 164 85 39 124 288 2
3 3 ŚMIECHOWSKI Ryszard LTS Legionowo 74 68 142 68 73 141 283 1
4 4 MURAŃSKI Bartosz X 74 75 149 57 51 108 257 0
5 5 ARENTOWICZ Mirosław TARCZA Gdynia 74 77 151 7 25 32 183 1

Konkurencja KSP, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KSP X ./ 9 8
1 1 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 26 0 0 0 0
2 2 ARENTOWICZ Mirosław TARCZA Gdynia 16 0 0 0 0
3 3 ŚMIECHOWSKI Ryszard LTS Legionowo 14 0 0 1 0

Konkurencja KCZ, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KCZ X ./ 9 8
1 1 ŚMIECHOWSKI Ryszard LTS Legionowo 53 0 1 1 0
2 2 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 48 0 0 0 1
3 3 ARENTOWICZ Mirosław TARCZA Gdynia 30 0 0 0 0

Konkurencja TRAP, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub Trap Ilość
rzutek
1 1 ŚMIECHOWSKI Ryszard LTS Legionowo 46 5
2 2 ARENTOWICZ Mirosław TARCZA Gdynia 10 1

Konkurencja WIELOBÓJ, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KSP X ./ 9 8 KCZ X ./ 9 8 Trap Ilość
rzutek
Razem
Wielobój
1 1 ŚMIECHOWSKI Ryszard LTS Legionowo 14 0 0 1 0 53 0 1 1 0 46 5 113
2 2 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 26 0 0 0 0 48 0 0 0 1 74
3 3 ARENTOWICZ Mirosław TARCZA Gdynia 16 0 0 0 0 30 0 0 0 0 10 1 56

Pełny komunikat będzie dostępny na stronie PomZSS.