Zawody CZAPLA CUP 2019 – edycja 1 – wyniki


Czapla Cup, styczeń 2019

Konkurencja PSP, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PSP
I
PSP
II
Razem
PSP
X ./
1 1 ZAS Artur ARDEA Gdańsk 94 95 189 0 9
2 2 ŁUKOWICZ Henryk SENIOR Gdańsk 97 91 188 4 6
3 2 FRELICHOWSKI Norbert ARDEA Gdańsk 96 92 188 4 4
4 4 JASIŃSKI Jan GROT Puck 93 94 187 4 6
5 4 SZYPRITT Sławomir EZS Elbląg 92 95 187 4 6
6 6 JEDNACHOWSKI Ryszard GROT Puck 96 89 185 3 5
7 7 NOWACKI Krzysztof GARDA Ostróda 95 89 184 3 8
8 7 NAGARNOWICZ Walery KALIBER Koszalin 92 92 184 2 6
9 9 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 89 94 183 4 5
10 9 DERLATKA Michał ARDEA Gdańsk 94 89 183 4 4
11 11 CHOJNICKI Janusz KSI Gdynia 89 93 182 2 7
12 12 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 92 89 181 2 5
13 13 SOBCZAK Jakub ARDEA Gdańsk 85 93 178 2 5
14 13 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 91 87 178 2 4
15 15 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 88 88 176 3 3
16 15 NOWOSAD Janusz ARDEA Gdańsk 88 88 176 1 4
17 17 CELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 87 87 174 1 3
18 18 OBERLAN Tomasz ARDEA Gdańsk 87 86 173 5 1
19 18 CIEĆKO Mateusz NTS Grudziądz 87 86 173 1 4
20 18 MAKOWSKI Michał PERKUN Gdynia 85 88 173 1 4
21 21 KEMPA Mateusz SENIOR Gdańsk 85 87 172 2 3
22 21 NOWAK Paweł ARDEA Gdańsk 88 84 172 2 1
23 21 SZCZEPAŃSKI Sylwester SKS Ardea 81 91 172 0 6
24 21 NOSOWICZ Witold SKS Ardea 90 82 172 0 3
25 21 WASZAK Roman SKS Ardea 86 86 172 0 3
26 26 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 84 87 171 2 4
27 26 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 85 86 171 0 3
28 28 WARCZAK Maciej ARDEA Gdańsk 82 87 169 2 3
29 28 LUKJAŃSKI Wiktor SENIOR Gdańsk 87 82 169 2 1
30 28 POJAWA Wojciech GARDA Ostróda 81 88 169 1 4
31 28 ZARAŃSKI Tomasz KS Gdańsk 85 84 169 1 2
32 28 MICHNICZ Zbigniew ARDEA Gdańsk 85 84 169 1 1
33 33 ROMEL Grzegorz KS Gdańsk 83 84 167 2 2
34 34 DYNARZEWSKI Dariusz NTS Grudziądz 84 82 166 2 3
35 34 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk 82 84 166 2 2
36 36 SMOŁOŃSKI Paweł ARDEA Gdańsk 76 89 165 3 0
37 36 RUTKOWSKI Mariusz NTS Grudziądz 89 76 165 0 6
38 38 BIESEK Andrzej WALTER Gdynia 83 80 163 2 3
39 38 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 85 78 163 1 3
40 40 PASALSKI Piotr KS Gdańsk 79 83 162 4 2
41 40 BRYŁA Andrzej SENIOR Gdańsk 81 81 162 0 2
42 42 SMALIŃSKI Piotr ARDEA Gdańsk 75 86 161 1 1
43 43 ARASIMOWICZ Marcin GROT Puck 80 80 160 1 5
44 43 GRUSZKIEWICZ Marcin PERKUN Gdynia 82 78 160 1 1
45 45 VERDON Peter ARDEA Gdańsk 78 81 159 1 2
46 45 MACIDŁOWSKI Jacek ARDEA Gdańsk 77 82 159 1 2
47 45 MAJOREK Maciej GROT Puck 79 80 159 1 1
48 45 GUSS Marek KSI Gdynia 84 75 159 0 5
49 49 ŚNIEŻYŃSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 77 81 158 1 1
50 50 BRYŁA Konrad ARDEA Gdańsk 73 81 154 2 1
51 50 ZALEWSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 81 73 154 1 1
52 50 MAREK Piotr ARDEA Gdańsk 70 84 154 0 2
53 50 DREWKO Marcin ARDEA Gdańsk 74 80 154 0 2
54 50 BIAŁAS Michał ARDEA Gdańsk 75 79 154 0 1
55 55 STARYBRAT Grzegorz ARDEA Gdańsk 68 84 152 2 4
56 55 LEBIECKI Maciej ARDEA Gdańsk 74 78 152 0 3
57 57 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 80 71 151 2 1
58 58 ADAMOWICZ Tomasz ARDEA Gdańsk 77 73 150 1 1
59 58 SALKOWSKI Jarosław GARDA Ostróda 73 77 150 1 1
60 60 BRATKOWSKI Bartosz ARDEA Gdańsk 69 79 148 0 0
61 61 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 77 70 147 0 0
62 62 GRONET Wojciech SENIOR Gdańsk 73 72 145 0 0
63 63 MACIAK Krzysztof ARDEA Gdańsk 62 81 143 1 0
64 64 LEWCZUK Michał ARDEA Gdańsk 71 71 142 0 0
65 65 DROZDOWSKI Kamil GROT Puck 72 69 141 2 0
66 65 BIERANOWSKI Ryszard ARDEA Gdańsk 67 74 141 0 1
67 67 NOSOWICZ Jan SKS Ardea 64 76 140 0 0
68 68 SADŁO Łukasz LIDER AMICUS Lębork 67 71 138 1 0
69 69 LEWCZUK Karolina ARDEA Gdańsk 75 58 133 2 0
70 69 KRAWCZYK Jacek ARDEA Gdańsk 58 75 133 0 1
71 71 KIEŁCZEWSKI Łukasz KSSK GWARD 55 72 127 0 3
72 72 ADAMOWSKI Daniel ARDEA Gdańsk 61 64 125 0 1
73 73 SZLACHETKA Dominik ARDEA 61 63 124 0 2
74 74 GLEWICZ Krzysztof SKS Ardea 40 78 118 0 2
75 75 LUBOMIRSKI Krzysztof KSI Gdynia 54 63 117 0 0
76 75 SAWICKI Przemysław ARDEA Gdańsk 52 65 117 0 0
77 77 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 55 61 116 0 1
78 78 MARKOWSKI Marek KSI Gdynia 59 53 112 0 1
79 79 CIEŚLA Łukasz KSSK GWARD 35 60 95 1 1

Konkurencja PCZ, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PCZ
I
PCZ
II
Razem
PCZ
X ./
1 1 FRELICHOWSKI Norbert ARDEA Gdańsk 93 92 185 3 5
2 2 CHOJNICKI Janusz KSI Gdynia 91 93 184 3 6
3 2 LUKJAŃSKI Wiktor SENIOR Gdańsk 90 94 184 2 7
4 2 MAJOREK Maciej GROT Puck 94 90 184 1 9
5 5 NOWACKI Krzysztof GARDA Ostróda 94 89 183 5 4
6 5 ŁUKOWICZ Henryk SENIOR Gdańsk 94 89 183 2 3
7 5 NAGARNOWICZ Walery KALIBER Koszalin 90 93 183 1 5
8 8 CELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 94 88 182 3 7
9 9 LEWCZUK Michał ARDEA Gdańsk 85 93 178 2 5
10 9 JEDNACHOWSKI Ryszard GROT Puck 87 91 178 2 3
11 11 JASIŃSKI Jan GROT Puck 92 85 177 0 6
12 12 MICHNICZ Zbigniew ARDEA Gdańsk 88 87 175 2 4
13 12 WASZAK Roman SKS Ardea 90 85 175 1 4
14 14 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 90 84 174 1 4
15 15 SZYPRITT Sławomir EZS Elbląg 83 90 173 2 3
16 15 SOBCZAK Jakub ARDEA Gdańsk 84 89 173 1 4
17 17 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 87 83 170 0 5
18 18 DYNARZEWSKI Dariusz NTS Grudziądz 90 79 169 3 4
19 18 MAKOWSKI Michał PERKUN Gdynia 84 85 169 2 2
20 18 LUBOMIRSKI Krzysztof KSI Gdynia 83 86 169 0 6
21 21 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 84 84 168 3 3
22 21 SALKOWSKI Jarosław GARDA Ostróda 86 82 168 1 5
23 23 POJAWA Wojciech GARDA Ostróda 81 85 166 0 2
24 24 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 91 74 165 2 2
25 24 ZALEWSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 86 79 165 0 1
26 26 WARCZAK Maciej ARDEA Gdańsk 75 88 163 0 3
27 26 NOWAK Paweł ARDEA Gdańsk 82 81 163 0 3
28 26 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 81 82 163 0 2
29 29 NOSOWICZ Witold SKS Ardea 79 83 162 0 1
30 30 ROMEL Grzegorz KS Gdańsk 85 76 161 2 1
31 31 RUTKOWSKI Mariusz NTS Grudziądz 84 76 160 1 0
32 32 ZAS Artur ARDEA Gdańsk 80 79 159 3 0
33 32 NOWOSAD Janusz ARDEA Gdańsk 72 87 159 0 3
34 34 BRYŁA Konrad ARDEA Gdańsk 85 71 156 0 2
35 35 DERLATKA Michał ARDEA Gdańsk 72 81 153 1 1
36 35 CIEŚLA Łukasz KSSK GWARD 80 73 153 0 2
37 37 ZARAŃSKI Tomasz KS Gdańsk 75 77 152 1 3
38 37 KEMPA Mateusz SENIOR Gdańsk 69 83 152 0 2
39 39 KLOCYK Tomasz ARDEA Gdańsk 83 68 151 0 2
40 40 DROZDOWSKI Kamil GROT Puck 78 72 150 2 1
41 40 GUSS Marek KSI Gdynia 73 77 150 0 2
42 40 GRONET Wojciech SENIOR Gdańsk 77 73 150 0 1
43 43 MACIAK Krzysztof ARDEA Gdańsk 72 73 145 1 1
44 43 BIAŁAS Michał ARDEA Gdańsk 80 65 145 0 4
45 43 BIESEK Andrzej WALTER Gdynia 67 78 145 0 1
46 46 CIEĆKO Mateusz NTS Grudziądz 62 82 144 2 1
47 47 SMOŁOŃSKI Paweł ARDEA Gdańsk 68 75 143 0 1
48 47 WIELKOPOLSKI Paweł NTS Grudziądz 71 72 143 0 1
49 49 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 72 70 142 1 1
50 50 ŚNIEŻYŃSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 66 75 141 0 1
51 50 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 68 73 141 0 0
52 52 SAWICKI Przemysław ARDEA Gdańsk 72 64 136 3 0
53 53 SADŁO Łukasz LIDER AMICUS Lębork 64 70 134 1 1
54 53 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 66 68 134 1 0
55 55 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk 74 59 133 1 1
56 55 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 60 73 133 0 1
57 57 VERDON Peter ARDEA Gdańsk 80 51 131 3 2
58 57 KRAWCZYK Jacek ARDEA Gdańsk 61 70 131 1 0
59 57 BRYŁA Andrzej SENIOR Gdańsk 58 73 131 0 1
60 60 LEWCZUK Karolina ARDEA Gdańsk 65 64 129 0 0
61 61 STUSZEWSKI Piotr SKS Ardea 65 63 128 0 0
62 62 ADAMOWICZ Tomasz ARDEA Gdańsk 59 68 127 0 1
63 63 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 72 54 126 2 1
64 63 ADAMOWSKI Daniel ARDEA Gdańsk 72 54 126 0 2
65 63 OBERLAN Tomasz ARDEA Gdańsk 68 58 126 0 0
66 66 STARYBRAT Grzegorz ARDEA Gdańsk 75 50 125 0 2
67 67 BIERANOWSKI Ryszard ARDEA Gdańsk 63 61 124 0 1
68 68 SZCZEPAŃSKI Sylwester SKS Ardea 55 67 122 1 1
69 68 MACIDŁOWSKI Jacek ARDEA Gdańsk 69 53 122 0 0
70 70 NOSOWICZ Jan SKS Ardea 60 61 121 0 0
71 70 BALIŃSKI Sławomir SKS Ardea 55 66 121 0 0
72 72 GRUSZKIEWICZ Marcin PERKUN Gdynia 52 65 117 1 0
73 73 DREWKO Marcin ARDEA Gdańsk 63 51 114 0 1
74 73 SMALIŃSKI Piotr ARDEA Gdańsk 53 61 114 0 0
75 75 ZBIERSKI Adam ARDEA Gdańsk 51 61 112 1 0
76 76 GLEWICZ Krzysztof SKS Ardea 44 59 103 0 1
77 77 KIEŁCZEWSKI Łukasz KSSK GWARD 50 51 101 0 0
78 78 PASALSKI Piotr KS Gdańsk 37 63 100 0 0
79 79 MARKOWSKI Marek KSI Gdynia 55 36 91 0 0
80 80 MIKSZA Maciej ARDEA Gdańsk 43 45 88 1 0
81 81 LEBIECKI Maciej ARDEA Gdańsk 46 36 82 0 1
82 82 BRATKOWSKI Bartosz ARDEA Gdańsk 31 46 77 0 0
83 83 HARTUNG Wojciech ARDEA Gdańsk 25 36 61 0 1
84 84 SZLACHETKA Dominik ARDEA 15 24 39 0 0
85 85 ARASIMOWICZ Marcin GROT Puck 15 15 30 1 0

Konkurencja DWUBÓJ, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PSP
I
PSP
II
Razem
PSP
PCZ
I
PCZ
II
Razem
PCZ
Razem
dwubój
X
1 1 FRELICHOWSKI Norbert ARDEA Gdańsk 96 92 188 93 92 185 373 7
2 2 ŁUKOWICZ Henryk SENIOR Gdańsk 97 91 188 94 89 183 371 6
3 3 NOWACKI Krzysztof GARDA Ostróda 95 89 184 94 89 183 367 8
4 3 NAGARNOWICZ Walery KALIBER Koszalin 92 92 184 90 93 183 367 3
5 5 CHOJNICKI Janusz KSI Gdynia 89 93 182 91 93 184 366 5
6 6 JASIŃSKI Jan GROT Puck 93 94 187 92 85 177 364 4
7 7 JEDNACHOWSKI Ryszard GROT Puck 96 89 185 87 91 178 363 5
8 8 SZYPRITT Sławomir EZS Elbląg 92 95 187 83 90 173 360 6
9 9 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 89 94 183 90 84 174 357 5
10 10 CELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 87 87 174 94 88 182 356 4
11 11 LUKJAŃSKI Wiktor SENIOR Gdańsk 87 82 169 90 94 184 353 4
12 12 SOBCZAK Jakub ARDEA Gdańsk 85 93 178 84 89 173 351 3
13 13 ZAS Artur ARDEA Gdańsk 94 95 189 80 79 159 348 3
14 13 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 91 87 178 87 83 170 348 2
15 15 WASZAK Roman SKS Ardea 86 86 172 90 85 175 347 1
16 16 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 92 89 181 91 74 165 346 4
17 17 MICHNICZ Zbigniew ARDEA Gdańsk 85 84 169 88 87 175 344 3
18 18 MAJOREK Maciej GROT Puck 79 80 159 94 90 184 343 2
19 19 MAKOWSKI Michał PERKUN Gdynia 85 88 173 84 85 169 342 3
20 20 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 84 87 171 84 84 168 339 5
21 21 DERLATKA Michał ARDEA Gdańsk 94 89 183 72 81 153 336 5
22 22 DYNARZEWSKI Dariusz NTS Grudziądz 84 82 166 90 79 169 335 5
23 22 NOWAK Paweł ARDEA Gdańsk 88 84 172 82 81 163 335 2
24 22 NOWOSAD Janusz ARDEA Gdańsk 88 88 176 72 87 159 335 1
25 22 POJAWA Wojciech GARDA Ostróda 81 88 169 81 85 166 335 1
26 26 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 85 86 171 81 82 163 334 0
27 26 NOSOWICZ Witold SKS Ardea 90 82 172 79 83 162 334 0
28 28 WARCZAK Maciej ARDEA Gdańsk 82 87 169 75 88 163 332 2
29 29 ROMEL Grzegorz KS Gdańsk 83 84 167 85 76 161 328 4
30 30 RUTKOWSKI Mariusz NTS Grudziądz 89 76 165 84 76 160 325 1
31 31 KEMPA Mateusz SENIOR Gdańsk 85 87 172 69 83 152 324 2
32 32 ZARAŃSKI Tomasz KS Gdańsk 85 84 169 75 77 152 321 2
33 33 LEWCZUK Michał ARDEA Gdańsk 71 71 142 85 93 178 320 2
34 34 ZALEWSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 81 73 154 86 79 165 319 1
35 35 SALKOWSKI Jarosław GARDA Ostróda 73 77 150 86 82 168 318 2
36 36 CIEĆKO Mateusz NTS Grudziądz 87 86 173 62 82 144 317 3
37 36 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 88 88 176 68 73 141 317 3
38 38 BRYŁA Konrad ARDEA Gdańsk 73 81 154 85 71 156 310 2
39 39 GUSS Marek KSI Gdynia 84 75 159 73 77 150 309 0
40 40 SMOŁOŃSKI Paweł ARDEA Gdańsk 76 89 165 68 75 143 308 3
41 40 BIESEK Andrzej WALTER Gdynia 83 80 163 67 78 145 308 2
42 42 OBERLAN Tomasz ARDEA Gdańsk 87 86 173 68 58 126 299 5
43 42 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk 82 84 166 74 59 133 299 3
44 42 ŚNIEŻYŃSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 77 81 158 66 75 141 299 1
45 42 BIAŁAS Michał ARDEA Gdańsk 75 79 154 80 65 145 299 0
46 46 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 85 78 163 60 73 133 296 1
47 47 GRONET Wojciech SENIOR Gdańsk 73 72 145 77 73 150 295 0
48 48 SZCZEPAŃSKI Sylwester SKS Ardea 81 91 172 55 67 122 294 1
49 49 BRYŁA Andrzej SENIOR Gdańsk 81 81 162 58 73 131 293 0
50 50 DROZDOWSKI Kamil GROT Puck 72 69 141 78 72 150 291 4
51 51 VERDON Peter ARDEA Gdańsk 78 81 159 80 51 131 290 4
52 52 MACIAK Krzysztof ARDEA Gdańsk 62 81 143 72 73 145 288 2
53 53 LUBOMIRSKI Krzysztof KSI Gdynia 54 63 117 83 86 169 286 0
54 54 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 80 71 151 66 68 134 285 3
55 55 MACIDŁOWSKI Jacek ARDEA Gdańsk 77 82 159 69 53 122 281 1
56 56 STARYBRAT Grzegorz ARDEA Gdańsk 68 84 152 75 50 125 277 2
57 56 GRUSZKIEWICZ Marcin PERKUN Gdynia 82 78 160 52 65 117 277 2
58 56 ADAMOWICZ Tomasz ARDEA Gdańsk 77 73 150 59 68 127 277 1
59 59 SMALIŃSKI Piotr ARDEA Gdańsk 75 86 161 53 61 114 275 1
60 60 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 77 70 147 72 54 126 273 2
61 61 SADŁO Łukasz LIDER AMICUS Lębork 67 71 138 64 70 134 272 2
62 62 DREWKO Marcin ARDEA Gdańsk 74 80 154 63 51 114 268 0
63 63 BIERANOWSKI Ryszard ARDEA Gdańsk 67 74 141 63 61 124 265 0
64 64 KRAWCZYK Jacek ARDEA Gdańsk 58 75 133 61 70 131 264 1
65 65 PASALSKI Piotr KS Gdańsk 79 83 162 37 63 100 262 4
66 65 LEWCZUK Karolina ARDEA Gdańsk 75 58 133 65 64 129 262 2
67 67 NOSOWICZ Jan SKS Ardea 64 76 140 60 61 121 261 0
68 68 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 55 61 116 72 70 142 258 1
69 69 SAWICKI Przemysław ARDEA Gdańsk 52 65 117 72 64 136 253 3
70 70 ADAMOWSKI Daniel ARDEA Gdańsk 61 64 125 72 54 126 251 0
71 71 CIEŚLA Łukasz KSSK GWARD 35 60 95 80 73 153 248 1
72 72 LEBIECKI Maciej ARDEA Gdańsk 74 78 152 46 36 82 234 0
73 73 KIEŁCZEWSKI Łukasz KSSK GWARD 55 72 127 50 51 101 228 0
74 74 BRATKOWSKI Bartosz ARDEA Gdańsk 69 79 148 31 46 77 225 0
75 75 GLEWICZ Krzysztof SKS Ardea 40 78 118 44 59 103 221 0
76 76 MARKOWSKI Marek KSI Gdynia 59 53 112 55 36 91 203 0
77 77 ARASIMOWICZ Marcin GROT Puck 80 80 160 15 15 30 190 2
78 78 SZLACHETKA Dominik ARDEA 61 63 124 15 24 39 163 0
79 79 MAREK Piotr ARDEA Gdańsk 70 84 154 154 0
80 80 KLOCYK Tomasz ARDEA Gdańsk 83 68 151 151 0
81 81 WIELKOPOLSKI Paweł NTS Grudziądz 71 72 143 143 0
82 82 STUSZEWSKI Piotr SKS Ardea 65 63 128 128 0
83 83 BALIŃSKI Sławomir SKS Ardea 55 66 121 121 0
84 84 ZBIERSKI Adam ARDEA Gdańsk 51 61 112 112 1
85 85 MIKSZA Maciej ARDEA Gdańsk 43 45 88 88 1
86 86 HARTUNG Wojciech ARDEA Gdańsk 25 36 61 61 0

Konkurencja KSP, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KSP X ./ 9 8
1 1 NAGARNOWICZ Walery KALIBER Koszalin 69 0 0 2 3
2 2 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 60 0 0 0 4
3 3 BRYŁA Andrzej SENIOR Gdańsk 54 0 1 1 2
4 4 ORZECHOWSKI Stanislaw GROT PUCK 53 0 0 0 1
5 5 WASZAK Roman SKS Ardea 52 1 0 2 1
6 6 BRYŁA Konrad ARDEA Gdańsk 50 0 0 0 3
7 7 KEMPA Mateusz SENIOR Gdańsk 48 0 0 2 0
8 8 ZARAŃSKI Tomasz KS Gdańsk 47 1 0 1 0
9 9 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 46 0 0 0 1
10 10 ŚNIEŻYŃSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 44 0 0 0 1
11 10 MIKSZA Maciej ARDEA Gdańsk 44 0 0 0 0
12 12 MACIDŁOWSKI Jacek ARDEA Gdańsk 43 1 0 0 2
13 12 CELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 43 0 0 1 1
14 12 ADAMOWICZ Tomasz ARDEA Gdańsk 43 0 0 0 1
15 15 RUTKOWSKI Mariusz NTS Grudziądz 38 0 0 2 0
16 15 DYNARZEWSKI Dariusz NTS Grudziądz 38 0 0 0 2
17 17 MUSIELAK Bartłomiej GROT Puck 37 0 0 2 1
18 18 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk 36 1 0 0 0
19 18 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 36 0 0 1 0
20 20 MAJOREK Maciej GROT Puck 33 0 0 0 1
21 21 PUWALSKI Marek ARDEA Gdańsk 32 0 1 1 0
22 21 OBERLAN Tomasz ARDEA Gdańsk 32 0 0 0 1
23 21 SMOŁOŃSKI Paweł ARDEA Gdańsk 32 0 0 0 0
24 24 SADŁO Łukasz LIDER AMICUS Lębork 31 0 0 2 0
25 25 DREWKO Marcin ARDEA Gdańsk 28 0 0 1 0
26 25 DROZDOWSKI Kamil GROT Puck 28 0 0 0 2
27 25 RACZYŃSKI Jarosław SKS Ardea 28 0 0 0 0
28 28 SZCZEPAŃSKI Sylwester SKS Ardea 27 0 0 0 2
29 28 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 27 0 0 0 1
30 28 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 27 0 0 0 0
31 31 NOWAK Paweł ARDEA Gdańsk 25 0 0 0 2
32 31 SMALIŃSKI Piotr ARDEA Gdańsk 25 0 0 0 1
33 31 JASIŃSKI Jan GROT Puck 25 0 0 0 0
34 34 NOWOSAD Janusz ARDEA Gdańsk 24 0 0 0 1
35 35 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 23 0 0 0 0
36 36 MACIAK Krzysztof ARDEA Gdańsk 22 0 0 0 1
37 36 SZLACHETKA Dominik ARDEA 22 0 0 0 1
38 36 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 22 0 0 0 0
39 39 WIELKOPOLSKI Paweł NTS Grudziądz 20 0 0 0 0
40 40 MAKOWSKI Michał PERKUN Gdynia 19 0 0 0 0
41 41 STRENG Dawid ARDEA Gdańsk 18 0 0 0 0
42 42 BRATKOWSKI Bartosz ARDEA Gdańsk 17 0 0 0 0
43 42 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 17 0 0 0 0
44 44 CIEĆKO Mateusz NTS Grudziądz 16 0 0 0 0
45 44 SALKOWSKI Jarosław GARDA Ostróda 16 0 0 0 0
46 46 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 15 0 0 0 1
47 46 WOJTECZKO Marek GROT Puck 15 0 0 0 0
48 48 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 13 0 0 0 0
49 49 LEBIECKI Maciej ARDEA Gdańsk 11 0 0 0 0
50 49 MARKOWSKI Marek KSI Gdynia 11 0 0 0 0
51 51 GRUSZKIEWICZ Marcin PERKUN Gdynia 9 0 0 0 0
52 52 KRAWCZYK Jacek ARDEA Gdańsk 8 0 0 0 0
53 53 ARASIMOWICZ Marcin GROT Puck 2 0 0 0 0

Konkurencja KCZ, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KCZ X ./ 9 8
1 1 CELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 86 2 1 3 2
2 2 MUSIELAK Bartłomiej GROT Puck 83 0 2 5 1
3 2 ZARAŃSKI Tomasz KS Gdańsk 83 0 2 4 0
4 2 KLOCYK Tomasz ARDEA Gdańsk 83 0 1 5 2
5 5 JASIŃSKI Jan GROT Puck 80 0 1 4 2
6 5 ORZECHOWSKI Stanislaw GROT PUCK 80 0 1 3 2
7 5 STRENG Dawid ARDEA Gdańsk 80 0 0 4 3
8 8 KEMPA Mateusz SENIOR Gdańsk 79 0 1 3 3
9 9 WARCZAK Maciej ARDEA Gdańsk 78 0 0 3 5
10 10 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk 77 0 1 3 2
11 11 CIEŚLA Łukasz KSSK GWARD 75 0 2 2 2
12 12 KOWALEWSKI Andrzej ARDEA Gdańsk 74 0 0 2 3
13 13 ZALEWSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 73 0 1 2 1
14 14 SALKOWSKI Jarosław GARDA Ostróda 71 1 1 2 0
15 15 KLOCYK Maciej ARDEA Gdańsk 70 1 1 0 4
16 15 ŚNIEŻYŃSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 70 0 0 3 2
17 15 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 70 0 0 3 1
18 15 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 70 0 0 2 4
19 19 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 69 0 0 3 2
20 19 KRAWCZYK Jacek ARDEA Gdańsk 69 0 0 2 3
21 21 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 68 0 1 1 3
22 22 MAJOREK Maciej GROT Puck 67 1 0 1 3
23 22 WOJTECZKO Marek GROT Puck 67 1 0 0 2
24 24 BIESEK Andrzej WALTER Gdynia 66 0 0 1 4
25 24 MIKSZA Maciej ARDEA Gdańsk 66 0 0 1 2
26 26 NAGARNOWICZ Walery KALIBER Koszalin 65 0 1 2 1
27 27 KACHEL Grzegorz GROT Puck 64 0 0 3 1
28 28 SMALIŃSKI Piotr ARDEA Gdańsk 62 1 1 1 0
29 28 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 62 0 0 4 1
30 30 STARYBRAT Grzegorz ARDEA Gdańsk 61 0 0 0 3
31 31 NOSOWICZ Jan SKS Ardea 59 0 2 2 0
32 31 KRUKOWSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 59 0 1 2 0
33 31 PUWALSKI Marek ARDEA Gdańsk 59 0 0 1 1
34 34 MARKOWSKI Marek KSI Gdynia 58 0 1 0 1
35 34 SZLACHETKA Dominik ARDEA 58 0 0 2 2
36 34 NOWAK Paweł ARDEA Gdańsk 58 0 0 1 3
37 37 NOSOWICZ Witold SKS Ardea 57 1 0 1 1
38 37 DROZDOWSKI Kamil GROT Puck 57 0 0 1 2
39 37 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 57 0 0 0 1
40 40 LEBIECKI Maciej ARDEA Gdańsk 56 0 0 3 1
41 41 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 55 0 1 1 0
42 42 ARASIMOWICZ Marcin GROT Puck 54 1 0 1 1
43 43 NOWOSAD Janusz ARDEA Gdańsk 52 0 0 1 0
44 44 WIELKOPOLSKI Paweł NTS Grudziądz 50 0 0 2 1
45 44 BRYŁA Konrad ARDEA Gdańsk 50 0 0 0 0
46 46 STUSZEWSKI Piotr SKS Ardea 49 0 0 1 1
47 47 OBERLAN Tomasz ARDEA Gdańsk 47 0 0 1 0
48 47 ADAMOWICZ Tomasz ARDEA Gdańsk 47 0 0 0 1
49 49 HARTUNG Wojciech ARDEA Gdańsk 46 0 0 1 1
50 49 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 46 0 0 1 0
51 49 MAKOWSKI Michał PERKUN Gdynia 46 0 0 0 0
52 52 SMOŁOŃSKI Paweł ARDEA Gdańsk 45 0 0 0 0
53 53 MICHNICZ Zbigniew ARDEA Gdańsk 44 0 1 1 0
54 54 MAREK Piotr ARDEA Gdańsk 43 0 0 0 2
55 54 SZCZEPAŃSKI Sylwester SKS Ardea 43 0 0 0 0
56 56 BIERANOWSKI Ryszard ARDEA Gdańsk 42 0 0 1 0
57 57 CIEĆKO Mateusz NTS Grudziądz 41 0 0 0 1
58 57 BRATKOWSKI Bartosz ARDEA Gdańsk 41 0 0 0 0
59 59 SAWICKI Przemysław ARDEA Gdańsk 40 0 0 0 0
60 60 BRYŁA Andrzej SENIOR Gdańsk 39 0 0 1 0
61 61 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 38 0 0 1 1
62 62 RACZYŃSKI Jarosław SKS Ardea 37 1 1 0 0
63 62 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 37 0 0 0 0
64 64 ROMEL Grzegorz KS Gdańsk 35 0 0 0 1
65 64 MACIDŁOWSKI Jacek ARDEA Gdańsk 35 0 0 0 0
66 66 DREWKO Marcin ARDEA Gdańsk 34 0 0 1 0
67 67 DYNARZEWSKI Dariusz NTS Grudziądz 32 0 0 0 0
68 68 KIEŁCZEWSKI Łukasz KSSK GWARD 30 0 0 0 1
69 69 MACIAK Krzysztof ARDEA Gdańsk 25 0 0 0 2
70 70 RUTKOWSKI Mariusz NTS Grudziądz 15 0 0 0 0
71 71 CZUBASIEWICZ Jacek ARDEA Gdańsk 13 0 0 0 0
72 72 GRUSZKIEWICZ Marcin PERKUN Gdynia 11 0 0 0 0

Konkurencja TRAP, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub Trap Ilość
rzutek
1 1 CELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 100 10
2 1 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 100 10
3 3 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 82 8
4 4 WARCZAK Maciej ARDEA Gdańsk 78 8
5 4 ZARAŃSKI Tomasz KS Gdańsk 78 8
6 6 ŚNIEŻYŃSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 72 8
7 7 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 70 7
8 7 DREWKO Marcin ARDEA Gdańsk 70 6
9 9 OBERLAN Tomasz ARDEA Gdańsk 68 7
10 9 MAJOREK Maciej GROT Puck 68 7
11 9 HARTUNG Wojciech ARDEA Gdańsk 68 7
12 9 BIERANOWSKI Ryszard ARDEA Gdańsk 68 6
13 13 ORZECHOWSKI Stanislaw GROT PUCK 66 7
14 13 BIESEK Andrzej WALTER Gdynia 66 6
15 15 PUWALSKI Marek ARDEA Gdańsk 64 7
16 16 ROMEL Grzegorz KS Gdańsk 62 7
17 16 BRYŁA Andrzej SENIOR Gdańsk 62 5
18 18 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 60 6
19 18 RUTKOWSKI Mariusz NTS Grudziądz 60 6
20 20 DYNARZEWSKI Dariusz NTS Grudziądz 58 6
21 21 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 56 6
22 22 DROZDOWSKI Kamil GROT Puck 54 6
23 22 GLEWICZ Krzysztof SKS Ardea 54 6
24 22 STUSZEWSKI Piotr SKS Ardea 54 4
25 25 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 52 6
26 25 KĘDZIERSKI Bartosz PERKUN Miszewko 52 6
27 25 ARASIMOWICZ Marcin GROT Puck 52 5
28 25 KEMPA Mateusz SENIOR Gdańsk 52 5
29 29 CIEĆKO Mateusz NTS Grudziądz 46 6
30 29 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 46 5
31 31 MUSIELAK Bartłomiej GROT Puck 42 5
32 31 KRAWCZYK Jacek ARDEA Gdańsk 42 4
33 33 MAKOWSKI Michał PERKUN Gdynia 38 4
34 33 BRYŁA Konrad ARDEA Gdańsk 38 4
35 35 GRUSZKIEWICZ Marcin PERKUN Gdynia 36 5
36 35 WOJTECZKO Marek GROT Puck 36 4
37 35 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 36 4
38 38 MACIAK Krzysztof ARDEA Gdańsk 34 5
39 38 NOSOWICZ Jan SKS Ardea 34 5
40 38 RACZYŃSKI Jarosław SKS Ardea 34 4
41 38 SALKOWSKI Jarosław GARDA Ostróda 34 3
42 42 SMOŁOŃSKI Paweł ARDEA Gdańsk 32 2
43 43 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk 30 3
44 44 MIKSZA Maciej ARDEA Gdańsk 28 4
45 45 NOWOSAD Janusz ARDEA Gdańsk 26 3
46 45 NOWAK Paweł ARDEA Gdańsk 26 2
47 47 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 24 3
48 47 BRATKOWSKI Bartosz ARDEA Gdańsk 24 2
49 49 NOSOWICZ Witold SKS Ardea 22 3
50 49 MARKOWSKI Marek KSI Gdynia 22 2
51 51 NAGARNOWICZ Walery KALIBER Koszalin 20 2
52 52 JASIŃSKI Jan GROT Puck 18 3
53 53 KRUKOWSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 14 2
54 53 LUBOMIRSKI Krzysztof KSI Gdynia 14 2
55 55 SZLACHETKA Dominik ARDEA 10 1
56 55 SMALIŃSKI Piotr ARDEA Gdańsk 10 1
57 55 LEBIECKI Maciej ARDEA Gdańsk 10 1
58 55 STRENG Dawid ARDEA Gdańsk 10 1
59 59 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 6 1
60 60 ZALEWSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 0 0
61 60 KACHEL Grzegorz GROT Puck 0 0
62 60 CZUBASIEWICZ Jacek ARDEA Gdańsk 0 0
63 60 SZCZEPAŃSKI Sylwester SKS Ardea 0 0
64 60 MACIDŁOWSKI Jacek ARDEA Gdańsk 0 0
65 60 WIELKOPOLSKI Paweł NTS Grudziądz 0 0

Konkurencja WIELOBÓJ, zawodnicy z licencją

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KSP X ./ 9 8 KCZ X ./ 9 8 Trap Ilość
rzutek
Razem
Wielobój
1 1 CELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 43 0 0 1 1 86 2 1 3 2 100 10 229
2 2 ZARAŃSKI Tomasz KS Gdańsk 47 1 0 1 0 83 0 2 4 0 78 8 208
3 3 LIPSKI Grzegorz ARDEA Gdańsk 60 0 0 0 4 70 0 0 2 4 70 7 200
4 4 ORZECHOWSKI Stanislaw GROT PUCK 53 0 0 0 1 80 0 1 3 2 66 7 199
5 5 SZUMIELEWICZ Michał ARDEA Gdańsk 46 0 0 0 1 68 0 1 1 3 82 8 196
6 6 ŚNIEŻYŃSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 44 0 0 0 1 70 0 0 3 2 72 8 186
7 7 KEMPA Mateusz SENIOR Gdańsk 48 0 0 2 0 79 0 1 3 3 52 5 179
8 8 DRZYMALSKI Arkadiusz NTS Grudziądz 15 0 0 0 1 62 0 0 4 1 100 10 177
9 9 MAJOREK Maciej GROT Puck 33 0 0 0 1 67 1 0 1 3 68 7 168
10 10 MUSIELAK Bartłomiej GROT Puck 37 0 0 2 1 83 0 2 5 1 42 5 162
11 11 WARCZAK Maciej ARDEA Gdańsk 78 0 0 3 5 78 8 156
12 12 PUWALSKI Marek ARDEA Gdańsk 32 0 1 1 0 59 0 0 1 1 64 7 155
13 12 BRYŁA Andrzej SENIOR Gdańsk 54 0 1 1 2 39 0 0 1 0 62 5 155
14 14 NAGARNOWICZ Walery KALIBER Koszalin 69 0 0 2 3 65 0 1 2 1 20 2 154
15 15 KOMOROWSKI Piotr TARCZA Starogard Gd. 22 0 0 0 0 70 0 0 3 1 56 6 148
16 16 OBERLAN Tomasz ARDEA Gdańsk 32 0 0 0 1 47 0 0 1 0 68 7 147
17 17 JANAS Dariusz ARDEA Gdańsk 36 1 0 0 0 77 0 1 3 2 30 3 143
18 18 GŁOWACKI Tomasz ARDEA Gdańsk 23 0 0 0 0 57 0 0 0 1 60 6 140
19 19 DROZDOWSKI Kamil GROT Puck 28 0 0 0 2 57 0 0 1 2 54 6 139
20 20 MIKSZA Maciej ARDEA Gdańsk 44 0 0 0 0 66 0 0 1 2 28 4 138
21 20 BRYŁA Konrad ARDEA Gdańsk 50 0 0 0 3 50 0 0 0 0 38 4 138
22 22 DREWKO Marcin ARDEA Gdańsk 28 0 0 1 0 34 0 0 1 0 70 6 132
23 22 BIESEK Andrzej WALTER Gdynia 66 0 0 1 4 66 6 132
24 24 DYNARZEWSKI Dariusz NTS Grudziądz 38 0 0 0 2 32 0 0 0 0 58 6 128
25 25 JASIŃSKI Jan GROT Puck 25 0 0 0 0 80 0 1 4 2 18 3 123
26 26 SALKOWSKI Jarosław GARDA Ostróda 16 0 0 0 0 71 1 1 2 0 34 3 121
27 27 POLAK Tomasz ARDEA Gdańsk 27 0 0 0 1 69 0 0 3 2 24 3 120
28 28 KRAWCZYK Jacek ARDEA Gdańsk 8 0 0 0 0 69 0 0 2 3 42 4 119
29 29 WOJTECZKO Marek GROT Puck 15 0 0 0 0 67 1 0 0 2 36 4 118
30 30 ŁĘGOWSKI Paweł ARDEA Gdańsk 27 0 0 0 0 38 0 0 1 1 52 6 117
31 31 OBERLAN Bogdan ARDEA Gdańsk 13 0 0 0 0 55 0 1 1 0 46 5 114
32 31 HARTUNG Wojciech ARDEA Gdańsk 46 0 0 1 1 68 7 114
33 33 RUTKOWSKI Mariusz NTS Grudziądz 38 0 0 2 0 15 0 0 0 0 60 6 113
34 34 BIERANOWSKI Ryszard ARDEA Gdańsk 42 0 0 1 0 68 6 110
35 35 NOWAK Paweł ARDEA Gdańsk 25 0 0 0 2 58 0 0 1 3 26 2 109
36 35 KĘDZIOR Jakub ARDEA Gdańsk 36 0 0 1 0 37 0 0 0 0 36 4 109
37 35 SMOŁOŃSKI Paweł ARDEA Gdańsk 32 0 0 0 0 45 0 0 0 0 32 2 109
38 38 ARASIMOWICZ Marcin GROT Puck 2 0 0 0 0 54 1 0 1 1 52 5 108
39 38 STRENG Dawid ARDEA Gdańsk 18 0 0 0 0 80 0 0 4 3 10 1 108
40 40 STUSZEWSKI Piotr SKS Ardea 49 0 0 1 1 54 4 103
41 40 CIEĆKO Mateusz NTS Grudziądz 16 0 0 0 0 41 0 0 0 1 46 6 103
42 40 MAKOWSKI Michał PERKUN Gdynia 19 0 0 0 0 46 0 0 0 0 38 4 103
43 43 NOWOSAD Janusz ARDEA Gdańsk 24 0 0 0 1 52 0 0 1 0 26 3 102
44 44 RACZYŃSKI Jarosław SKS Ardea 28 0 0 0 0 37 1 1 0 0 34 4 99
45 45 SMALIŃSKI Piotr ARDEA Gdańsk 25 0 0 0 1 62 1 1 1 0 10 1 97
46 45 ROMEL Grzegorz KS Gdańsk 35 0 0 0 1 62 7 97
47 47 NOSOWICZ Jan SKS Ardea 59 0 2 2 0 34 5 93
48 48 MARKOWSKI Marek KSI Gdynia 11 0 0 0 0 58 0 1 0 1 22 2 91
49 49 SZLACHETKA Dominik ARDEA 22 0 0 0 1 58 0 0 2 2 10 1 90
50 49 ADAMOWICZ Tomasz ARDEA Gdańsk 43 0 0 0 1 47 0 0 0 1 90
51 51 KLOCYK Tomasz ARDEA Gdańsk 83 0 1 5 2 83
52 52 BRATKOWSKI Bartosz ARDEA Gdańsk 17 0 0 0 0 41 0 0 0 0 24 2 82
53 53 MACIAK Krzysztof ARDEA Gdańsk 22 0 0 0 1 25 0 0 0 2 34 5 81
54 54 NOSOWICZ Witold SKS Ardea 57 1 0 1 1 22 3 79
55 55 MACIDŁOWSKI Jacek ARDEA Gdańsk 43 1 0 0 2 35 0 0 0 0 0 0 78
56 56 LEBIECKI Maciej ARDEA Gdańsk 11 0 0 0 0 56 0 0 3 1 10 1 77
57 57 CIEŚLA Łukasz KSSK GWARD 75 0 2 2 2 75
58 58 KOWALEWSKI Andrzej ARDEA Gdańsk 74 0 0 2 3 74
59 59 KRUKOWSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 59 0 1 2 0 14 2 73
60 59 ZALEWSKI Wojciech ARDEA Gdańsk 73 0 1 2 1 0 0 73
61 61 KLOCYK Maciej ARDEA Gdańsk 70 1 1 0 4 70
62 61 WIELKOPOLSKI Paweł NTS Grudziądz 20 0 0 0 0 50 0 0 2 1 0 0 70
63 61 SZCZEPAŃSKI Sylwester SKS Ardea 27 0 0 0 2 43 0 0 0 0 0 0 70
64 64 PYTLASIŃSKA Anna ARDEA Gdańsk 17 0 0 0 0 46 0 0 1 0 6 1 69
65 65 KACHEL Grzegorz GROT Puck 64 0 0 3 1 0 0 64
66 66 STARYBRAT Grzegorz ARDEA Gdańsk 61 0 0 0 3 61
67 67 GRUSZKIEWICZ Marcin PERKUN Gdynia 9 0 0 0 0 11 0 0 0 0 36 5 56
68 68 GLEWICZ Krzysztof SKS Ardea 54 6 54
69 69 WASZAK Roman SKS Ardea 52 1 0 2 1 52
70 69 KĘDZIERSKI Bartosz PERKUN Miszewko 52 6 52
71 71 MICHNICZ Zbigniew ARDEA Gdańsk 44 0 1 1 0 44
72 72 MAREK Piotr ARDEA Gdańsk 43 0 0 0 2 43
73 73 SAWICKI Przemysław ARDEA Gdańsk 40 0 0 0 0 40
74 74 SADŁO Łukasz LIDER AMICUS Lębork 31 0 0 2 0 31
75 75 KIEŁCZEWSKI Łukasz KSSK GWARD 30 0 0 0 1 30
76 76 LUBOMIRSKI Krzysztof KSI Gdynia 14 2 14
77 77 CZUBASIEWICZ Jacek ARDEA Gdańsk 13 0 0 0 0 0 0 13

Konkurencja PSP, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PSP
I
PSP
II
Razem
PSP
X ./
1 1 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 54 69 123 0 1

Konkurencja PCZ, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PCZ
I
PCZ
II
Razem
PCZ
X ./
1 1 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 36 42 78 0 0

Konkurencja DWUBÓJ, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub PSP
I
PSP
II
Razem
PSP
PCZ
I
PCZ
II
Razem
PCZ
Razem
dwubój
X
1 1 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 54 69 123 36 42 78 201 0

Konkurencja KSP, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KSP X ./ 9 8
1 1 MATYSZKIEWICZ Tomasz 71 0 1 1 1
2 2 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 20 0 0 0 0

Konkurencja KCZ, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KCZ X ./ 9 8
1 1 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 69 0 1 2 1

Konkurencja TRAP, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub Trap Ilość
rzutek

Konkurencja WIELOBÓJ, zawodnicy bez licencji PK (poza konkurencją)

LP Miejsce Nazwisko Imię klub KSP X ./ 9 8 KCZ X ./ 9 8 Trap Ilość
rzutek
Razem
Wielobój
1 1 CZERWIŃSKI Michał ARDEA Gdańsk 20 0 0 0 0 69 0 1 2 1 89
2 2 MATYSZKIEWICZ Tomasz 71 0 1 1 1 71

Pełny komunikat będzie dostępny na stronie PomZSS.